Valencio Holčák – ustájení koní a jejich výcvik, Velké Karlovice

Firma Valencio Holčák zajistí tu nejlepší péči o vaše koně. Špičkové jezdecké centrum se zaměřuje na ustájení koní a jejich trénink. Kromě nadstandardní péče, která zahrnuje jídelníček na míru, špičkové vybavení a individuální přístup ke každému zvířeti, zde poctivě připravují dostihové koně na závody. Koně ze stájí Valencio Holčák za sebou mají řadu vítězství. Tréninkovou centrálu Valencio využívali a využívají vítězové Velké pardubické.

Ustájení koní v těch nejlepších podmínkách

Centrum Valencio Holčák má dohromady 36 ustájovacích míst. Má k dispozici dva plně automatické kolotoče a vozy pro přepravu koní. Pro trénování disponuje centrum Valencio vlastními startovacími boxy. Je vybavené kamerovým systémem a laserem k ošetření drobných poranění koně. Má také koňské solárium nebo speciální panel s infračervenými lampami.

Valencio Velké Karlovice vlastní i zemědělskou techniku. Dostihoví koně využívají cvalové dráhy, skokovou školku a vyjíždí se s nimi do volného terénu s rozmanitými přírodními podmínkami. Ustájení jsou zde koně z celé Evropy. Ustájení koní zahrnuje konzultaci s trenérem, kompletní trénink na dráhách, které se každý den udržují, podkování, drobné veterinární úkony a řadu dalších služeb. Zájemcům poskytnou i nadstandardní služby dle domluvy.

Dostihoví koně v rukou expertů

Valencio Holčák se ve Velkých Karlovicích dělí na dvě centrály: centrálu Františka Holčáka a centrálu Radka Holčáka. Každá z nich má své individuální zázemí s různými podmínkami, ale stejným přístupem: kůň je zde na prvním místě. Majitelé ustájených koní vědí, že jejich zvíře je zde v nejlepších rukou.

Dostihoví koně pod vedením Františka Holčáka jsou pětinásobnými vítězi Velké Pardubické a sedminásobnými vítězi Českého derby. Dostihoví koně Radka Holčáka také vyhráli Velkou pardubickou a několikanásobně obhájili titul šampiona překážkových koní. Své jméno stáj dostala po legendárním šampionovi Valenciovi. Velké Karlovice se nachází na Valašsku uprostřed malebné přírody s perfektním zázemím, které dostihoví koně potřebují.