Vinotéka In Vino Veritas Pardubice nabízí skvělé víno i odborné degustace

Patříte mezi milovníky dobrého vína nebo naopak o vínu moc nevíte a chtěli byste to změnit? Zavítejte do vinotéky In Vino Veritas Pardubice. Najdete ji hned na dvou místech a všude na vás čeká kvalitní víno a odborníci, kteří vám rádi poradí.

Degustace vedené profesionálním someliérem

Vinotéka In Vino Veritas Pardubice nabízí řízené degustace vína vedené profesionálním someliérem. Ochutnáte kvalitní vína a dozvíte se o nich odborné i zajímavé informace, to vše v příjemném prostředí vinotéky. Doušky vína můžete prokládat sousty připraveného občerstvení. Degustace vinotéka provádí po předchozí domluvě pro jednotlivce, skupiny i firmy pro maximální počet 30 osob. Ochutnat skvělé víno můžete v pracovní dny, o víkendech i svátcích. Vinotéka nabízí i nezávislé ochutnávky k různým příležitostem.

Vinotéka má velkou nabídku vín i profesionálního vybavení

Vinotéka má velkou zásobu vín moravských i zahraničních, jakostních i přívlastkových. Ve stálé nabídce je i 15 druhů sudových vín a v sezóně také pravý moravský burčák. Kromě vína si můžete zakoupit i odborné vybavení k servírování vína (sklo, otvíráky, someliérské sady). Svým blízkým můžete jako dárek pořídit stylově balená vína, na které si můžete nechat vytvořit vlastní etiketu. Víno doplní nabídka francouzských paštik, ovčích a kozích sýrů, řeckých oliv a nakládaných sýrových specialit.

Ve vinotéce se s vámi podělí i o odborné rady a mohou vám na míru sestavit vinný lístek pro vaši oslavu. Vinotéka sídlí ve městě Pardubice na dvou místech na ulicích Pichova a Jana Zajíce. Obě mají bezbariérový přístup.