Vít Svoboda: instalatér a topenář, Kolín

Instalatér a topenář Vít Svoboda se svému řemeslu věnuje takřka 30 let. Během své mnohaleté praxe realizoval velké množství koupelen, provedl velké rekonstrukce i drobné opravy. Instalatér Vít Svoboda s působností ve městě Kolín a okolí provede kompletní topenářské a instalatérské práce, realizuje koupelny i rozvody vody. Instalatér a topenář spolupracuje také s dalšími řemeslníky, v případě zájmu tak zajistí zedníky, elektrikáře či obkladače.

Kompletní realizace koupelen Kolín

Vít Svoboda se specializuje na dílčí instalatérské a topenářské práce, v případě zájmu ale realizuje i kompletní koupelny. Díky úzké spolupráci s dalšími řemeslníky bude realizace koupelny provedena rychle a precizně. V případě zájmu o realizaci koupelny a dalších větších zakázek (např. rozvody vody, položení podlahového topení) preferuje pan Svoboda osobní setkání, konzultaci a následné nacenění. Cenu za drobné opravy je pak možné domluvit i po telefonu či prostřednictvím emailu. Řemeslník poskytuje své služby především v okolí měst Kolín a Praha.

Rozvody vody, opravy i rekonstrukce

Instalatér a topenář zajistí veškeré instalatérské a topenářské práce. Pomůže s opravou sanitární techniky, realizuje rozvody vody, podlahové vytápění, nainstaluje či opraví topení a pomůže při výběru nových radiátorů či kotlů. Pan Svoboda zajišťuje práci včetně dodávky materiálu. Spolupracuje se spolehlivými a osvědčenými dodavateli topenářských a vodoinstalačních materiálů, garantuje tak jejich vysokou kvalitu.