VK ČERPADLA – Petr Kafka: prodej, servis a montáže čerpadel

Obchodní, montážní a servisní firma VK Čerpadla pod vedením Petra Kafky se již od roku 1994 zabývá čerpací technikou a veškerým příslušenstvím. Působí na českém a slovenském trhu a nabízí rozsáhlý výběr všech typů čerpadel. Vyberete si z nabídky ponorných čerpadel, kalových čerpadel a dalších typů mnoha předních výrobců, např. Ebara, WILO, Sigma, CHP, Sealand a dalších. Kromě prodeje se firma VK Čerpadla zaměřuje také na odborný servis a montáže.

Čerpadla pro použití v průmyslu i domácnostech

Firma VK Čerpadla dodává čerpadla pro použití v průmyslu i v domácnostech. Mezi zákazníky patří malí i velcí odběratelé z oborů vodárenství, průmyslu, chemie, potravinářství, odpadních vod, papírenství, zemědělství, stavebnictví a dalších. Firma zpracuje vaši poptávku na míru a doporučí vám několik variant čerpadel podle vámi zadaných parametrů. Zašle vám přesnou cenovou nabídku, podrobné parametry čerpadel, dodací termíny, platební podmínky i katalogové listy.

Kalová čerpadla, ponorná čerpadla a další typy

V nabídce firmy VK Čerpadla najdete všechny typy čerpadel pro domácí i průmyslové použití. Velký zájem je o kalová čerpadla a ponorná čerpadla, ale i další standardní či speciální typy. Patří mezi ně například čerpadla vertikální vícestupňová, spirální odstředivá, potravinářská, čerpadla na čerpání benzínu, sudová a kontejnerová čerpadla a mnohá další. Nabídka zahrnuje sortiment několika světových, evropských i tuzemských výrobců. Kompletní přehled nabízeného sortimentu najdete na internetových stránkách firmy.

Servis a dodávka náhradních dílů

Kromě prodeje čerpadel se firma zaměřuje také na montážní práce a odborný servis. Provádí kompletní opravy čerpadel včetně dodání náhradních dílů. Opravy a servis zajišťuje po celé České republice. Ať už máte poškozené kalové čerpadlo, ponorné čerpadlo či jiný typ domácího či průmyslového čerpadla, obraťte se na zmiňovanou firmu, která zajistí rychlou a precizní opravu.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Dodávka domácích i průmyslových čerpadel od mnoha výrobců
• Řešení na míru – výběr vhodného čerpadla a zpracování cenové nabídky
• Montáže, servis a dodávka náhradních dílů
• Všechny typy čerpadel – od kalových přes ponorná čerpadla po zubová