Vladimír Nekolný: jeřábnické práce, okr. Kolín

Potřebujete zajistit přesun těžkých břemen, ocelových konstrukcí či materiálu? Obraťte se na firmu Vladimíra Nekolného se sídlem v obci Břežany (okres Kolín), který zajišťuje veškeré jeřábnické práce. K dispozici má kvalitní strojní techniku, se kterou zajistí jeřábnické práce rychle a kvalitně. Na trhu působí již řadu let, během kterých realizoval mnoho zakázek. Své služby zajistí také vám. Působí především v okolí měst Český Brod, Úvaly a po celém okrese Kolín.

Jeřábnické práce v okrese Kolín

Vladimír Nekolný zajišťuje v okrese Kolín odborné jeřábnické práce. K dispozici má kvalitní techniku a s řízením autojeřábů má bohaté zkušenosti. Své služby poskytuje jak soukromým osobám, tak firmám či obcím. Po domluvě se postará o přistavení autojeřábu v předem stanoveném termínu a čase a provede jeřábnické práce dle pokynů zákazníka. Rychle zajistí přesun těžkých konstrukcí, velkých břemen i materiálu. Jeřábnické práce zajistí na stavbě, ale také v terénu. Většinu zakázek realizuje v okolí Českého Brodu a Úvalů.

Kvalitní autojeřáby pro precizní provedení prací

Základem kvalitní jeřábnické práce jsou autojeřáby, které umožňují přesné ovládání a manipulaci s břemeny. Proto má Vladimír Nekolný k dispozici autojeřáby AD-20 a AD-28, se kterými je možné zajistit veškeré jeřábnické práce. Obraťte se na zkušeného jeřábníka, který vám rád poskytne podrobné informace o možnostech a parametrech svých autojeřábů.

Půjčovna autojeřábů

Kromě samotných jeřábnických prací nabízí Vladimír Nekolný také možnost zapůjčení autojeřábu. Provozuje půjčovnu autojeřábů. Tu ocení například stavební firmy, které potřebují nárazově provést jeřábnické práce a pořízení vlastní techniky se jim nevyplatí. Obraťte se na jeřábnickou firmu se sídlem v Břežanech a domluvte se na individuálních podmínkách spolupráce.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Bohaté zkušenosti v oblasti jeřábnických prací
• K dispozici kvalitní autojeřáby AD-20 a AD-28
• Jeřábnické práce pro soukromé osoby i firmy
• Provoz půjčovny autojeřábů
• Jeřábnické práce na území okresu Kolín

Kontakty

Vladimír Nekolný: jeřábnické práce, okr. Kolín

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Břežany II 68
282 01 Břežany
+420 602 205 118

autojeřábPotřebujete zajistit jeřábnické práce? Obraťte se na firmu Vladimíra Nekolného!

autojeřábQJeřábnické práce v okrese Kolín zajistí pan Nekolný. Provozuje i půjčovnu autojeřábů