Vladimír Pánek: pronájem montážních plošin, Vratimov

Firma Vladimír Pánek se sídlem v obci Vratimov u Ostravy se zaměřuje na pronájem vysokozdvižných montážních plošin. Potřebujete zajistit jednorázovou práci ve výšce a bez montážní plošiny se neobejdete? Vyberte si z několika typů, ceny pronájmu začínají už od 410 Kč za hodinu. Montážní plošiny si objednejte pro práci v Ostravě, Havířově, Frýdku-Místku a okolí.

Vysokozdvižné plošiny k pronájmu

Vyberte si z pestré nabídky plošin, které vám usnadní práci v terénu i na stavbě. Jednotlivé montážní plošiny se liší pracovní výškou a dalšími parametry. Ve vozovém parku naleznete například vysokozdvižnou plošinu MP 27-2 s dosahem až 27 metrů, která se využívá na mechanické práce i opravy elektrického vedení.

K dispozici jsou hydraulická plošina MP 16, montážní plošina ATJ 180, pracovní plošina MP 13 H a další pracovní plošiny pro stavební, mechanické nebo elektrikářské práce.

Pronájem montážní plošiny vlastního výběru

Hlavním cílem firmy Vladimíra Pánka je maximální spokojenost a volba vysokozdvižné plošiny podle představ a požadavků klienta. Proto máte na výběr z mnoha vozů, které se liší nejen pracovní výškou. Pronájem plošin je zajišťován pro celý Moravskoslezský kraj včetně měst Ostrava, Havířov nebo Frýdek-Místek.

Před pronájmem budete přesně vědět, kolik za pronájem montážní vysokozdvižné plošiny zaplatíte. Na internetových stránkách firmy naleznete podrobný ceník a další informace o jednotlivých strojích. Všechny vozy jsou ve vynikajícím technickém stavu a jsou pravidelně kontrolovány a servisovány.