Vladimír Slipka: zemní a výkopové práce, Lišov (okr. České Budějovice)

Hledáte v okrese České Budějovice firmu, která se postará o odborné zemní a výkopové práce? Obraťte se na firmu Bagr Lišov pod vedením Vladimíra Slipky, který provádí zemní práce a výkopy s využití stroje JCB-3CX. Firma se postará o výkopy základů, terénní úpravy, přemísťování zeminy, svahování terénů a další související práce.

Profesionální zemní a výkopové práce

Vladimír Slipka má v oboru zemních a výkopových prací více než 15 let zkušeností. Proto je schopen v krátkém časovém horizontu realizovat i náročné zadání ze strany zákazníků. Firma provádí například výkopy základů a základových pásů, provádí terénní úpravy rovinných i svažitých terénů, zaměřuje se také na rovnání a svahování. V případě potřeby zajistí i nakládání a přemísťování zeminy a dalších materiálu, zajistí hloubení rýh pro inženýrský sítě, výstavbu zpevněných ploch, výkopy pro zahradní jezírka a bazény a další související práce.

Vysoká variabilita díky kvalitnímu strojnímu vybavení

Firma Vladimíra Slipky se sídlem v obci Lišov má k dispozici kvalitní stroj JCB-3CX z roku 2012, díky kterému je schopna provést jakékoliv zemní a výkopové práce. K dispozici má také celou řadu příslušenství. Pro hloubení, nakládání, rovnání i zasypávání používá kvalitní šestiúčelovou lopatu. Disponuje také lžící vhodnou pro kopání v zemině a štěrku. Součástí příslušenství jsou i naklápěcí svahovací lžíce, paletizační vidle či příkopová lichoběžníková lopata.

Terénní úpravy i výkopy na území okresu České Budějovice

Firma sídlí v obci Lišov nedaleko Českých Budějovic. Své služby poskytuje zákazníkům z celého okresu České Budějovice. Pracovní doba firmy je vždy od pondělí do pátku od 7:00 do 15:00 hodin a v soboty od 7:00 do 12:00 hodin, po domluvě je však k dispozici i mimo uvedené hodiny. Cena za zemní a výkopové práce začíná už od 900 Kč za hodinu bez DPH.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Kvalitní strojní vybavení včetně rozsáhlého příslušenství
• Výkopy základů a veškeré terénní úpravy
• Více než 15 let zkušeností v oboru zemních a výkopových prací
• Poskytování služeb na území celého okresu České Budějovice a okolí