Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
silmet1
Depositphotos_39970111_l-2015

 

Společnost SILMET VYTÁPĚNÍ se specializuje na výstavbu i servis kotelen a dodávky extra lehkých topných olejů přímo k zákazníkům. Společnost spustila oblíbený program Teplo, díky kterému můžete svěřit veškeré starosti o kotelnu specialistům a jen platit za dodávané teplo. Využijte všech výhod olejového vytápění a ušetřete náklady.

Výstavba kotelen a výhodný program Teplo

Kromě samotné dodávky extra lehkých topných olejů se společnost SILMET VYTÁPĚNÍ specializuje také na výstavby kotelen a servis kotlů. Klientům, kteří nechtějí řešit administrativu spojenou s užíváním LTO, připravila výhodný program Teplo. Cílem společnosti je poskytovat veškeré služby související s používáním topných olejů k vytápění a přinést zákazníkům maximální komfort a úsporu finančních prostředků.

Výstavba kotelen na klíč

Plánujete realizaci nové kotelny pro vytápění extra lehkými topnými oleji (LTO)? Obraťte se na společnost SILMET VYTÁPĚNÍ, která se o vše postará. Provádí výstavby a rekonstrukce kotelen, a to včetně olejových zásobníků. Výstavbu provádí na klíč dle konkrétního zadání zákazníka – od vypracování projektu po zprovoznění. Klientům však nabízí i možnost dílčích dodávek. Na přání zajistí realizaci kompletního systému vytápění včetně připojení na další systémy (tepelná čerpadla, solární ohřev ad.).

Pro olejové vytápění používá firma převážně osvědčené prvotřídní kotle značek Buderus a Viessmann a hořáky Weishaupt a Bentone. Nádrže na topný olej pochází převážně od výrobců Schütz a Werit.

Servis kotlů na LTO

Firma nabízí profesionální servis kotlů, o které se stará tým školených techniků vybavený nejmodernější měřicí technikou a zásobou náhradních díly. Díky tomu je schopna vyřešit běžné závady velmi rychle a s minimálními náklady na dopravu. SILMET VYTÁPĚNÍ zajistí pravidelné servisy a revize, čištění kotlů a nádrží, opravy hořáků i revize a opravy olejových nádrží.

Bezstarostní olejové vytápění s programem Teplo

Společnost spustila program Teplo, díky kterému získáte vytápění a teplou vodu za výhodné ceny a bez starostí. Po zapojení do programu nebudete řešit administrativu spojenou s vrácením spotřební daně a nabudete tedy čekat na vrácení peněz. Při závozu zaplatíte jen cenu bez spotřební daně. O vše další se postará společnost SILMET VYTÁPĚNÍ. Topení s využitím extra lehkých topných olejů nemůže být jednodušší.

Výhodný program Teplo

wrench-82893_1280
SILMET VYTÁPĚNÍ s.r.o.