Výtahy Karlovy Vary spol. s r.o.: dodávky, montáže a modernizace výtahů

Společnost Výtahy Karlovy Vary spol. s r.o. se zaměřuje na dodávku a montáže výtahů různých typů. Výtahy zmiňované společnosti splňují přísné evropské bezpečnostní normy a pyšní se svou spolehlivostí. Společnost dodala od roku 1991 bezpečné výtahy stovkám spokojených klientů. Společnost provádí i modernizace a autorizovaný servis výtahů. Výtahy Karlovy Vary jsou členem Českého sdružení pro výtahovou techniku.

Dodávka a montáž výtahů různých typů

Společnost Výtahy Karlovy Vary spol. s r.o. dodává a montuje všechny typy výtahů. Má bohaté zkušenosti s montáží pro objekty bytové, nebytové, veřejné i průmyslové. Po domluvě s klientem se firma postará o návrh, dodávku a montáž výtahů hydraulických, nákladních, také výtahů bez strojoven, výtahových šachet nebo hydraulických zdvihacích plošin.

Společnost disponuje vlastním projekčním oddělením, které vám po sdělení všech potřebných parametrů a požadavků vyhotoví cenovou nabídku. Společnost provedla například montáž výtahu pro Letiště Karlovy Vary, 1. polikliniku Karlovy Vary, MŠ Rotava a další veřejné i soukromé objekty.

Servis výtahů a modernizace

Firma dodává a montuje nové výtahy, zaměřuje se také na modernizace a rekonstrukce výtahů starých. Na základě provedení inspekční prohlídky připraví technické řešení. Postará se o zlepšení vzhledu současných kabin a ovládacích prvků nebo zajistí tišší provoz výtahu. Díky modernizaci budete mít snadnější nástup a výstup, měkký dojezd a pocit bezpečí. Firma zajišťuje své služby pro Karlovy Vary a širší okolí Karlovarského kraje.