Wilk Boskovice s.r.o.: cisternová přeprava potravin

Rodinná firma Wilk Boskovice se už přes 10 let zabývá cisternovou dopravou. V současnosti má k dispozici sedmnáct cisteren vhodných pro přepravu potravin. Za dobu svého působení si získala důvěru mnoha zákazníků, pro které zajišťuje cisternovou přepravu jak na území České republiky, tak zemí Evropské unie. Má velké množství navázaných kontaktů se zákazníky i dopravními firmami po celé Evropě. Díky tomu je schopna zajistit volnou cisternou pro dovoz vašeho zboží, stejně tak i vytížení pro cisternu partnerské dopravní společnosti.

Specialisté na přepravu tekutých potravin

Společnost Wilk Boskovice se specializuje na přepravu tekutých potravin. Svými cisternami nejčastěji převáží mléko a mléčné výrobky (smetanu, podmáslí, syrovátku), dále víno, pivo či pivní kvasnice. Firma zajistí přepravu ovocných koncentrátů, moštů, čokolády, tekutého cukru, octa, olejů a mnoha dalších tekutých potravin.

V současné době společnost Wilk Boskovice zajišťuje i každodenní svoz syrového kravského mléka z mléčných farem do mlékáren. Pro tuto činnost využívá speciální cisternové soupravy či návěsy.

Moderně vybavený vozový park

Firma zaměřená na cisternovou dopravu Wilk Boskovice se pyšní rozsáhlým moderním vozovým parkem. Ten tvoří vozidla značek Volvo, Scania, Daf a Mercedes. Využívá také cisternové návěsy značek MAGYAR a MENCI. Všechna vozidla splňují emisní normy EURO V a VI. Návěsy jsou rozděleny do třech samostatných komor a jsou tepelně izolované. Tlakové a vyhřívané cisterny jsou vybaveny kompresory, které slouží k vytlačování produktů. Pro udržení teploty přepravovaných produktů jsou k dispozici i cisterny s nezávislým topením.