Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Zahradnictví a květinářství František Fojtík, Nedašova Lhota

Máte zanedbanou zahradu nebo chcete zkrášlit byt pokojovými rostlinami? Využijte služeb Františka Fojtíka z Nedašovy Lhoty. Zahradnictví a květinářství pomůže s výběrem vhodných rostlin nebo s realizací zahrady. V květinářství působící v okrese Zlín můžete zakoupit květiny i vše pro jejich péči. Firma se zabývá vazbou květin pro slavnostní příležitosti, výsadbou stromů i prodejem pokojových rostlin.

Zahradnictví František Fojtík zkrášlí váš dům či byt

Krásná zahrada je vizitkou domu, a navíc může přinášet i úrodu. Zahradnictví Františka Fojtíka nabízí široký výběr rostlin, okrasných nebo ovocných stromků i sazenic pro vaši zahradu. Přímo na místě si můžete vybrat a odvézt vše potřebné pro správnou péči o rostliny a stromy.

Péči si zaslouží nejen pokojové rostliny, ale i celá zahrada. V zahradnictví a květinářství vám ochotně poradí, jaké rostliny jsou pro vaši zahradu nejvhodnější, a jak se o ně nejlépe starat. František Fojtík vám pomůže s volbou substrátu nebo ošetření ovocných stromů proti škůdcům. Pokud nevíte, jak na to, zkušený personál se o potřebné úpravy a revitalizace postará.

Nechte si poradit s realizací zahrady

Zahradnictví Nedašova Lhota nabízí i služby samotné realizace zahrad. Dle vašich požadavků vytvoří návrh a následně se postarají o pečlivou výsadbu stromků, keřů či rostlin. Díky dlouholetým zkušenostem se můžete spolehnout na rychlou realizaci a výsledek, který vám zajistí krásnou zahradu po celý rok.

Kontakty

Zahradnictví a květinářství František Fojtík, Nedašova Lhota

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Nedašova Lhota 135
763 32 Nedašova Lhota
+420 577 335 454