Jste také Dobrý kontakt pro internetové uživatele?
logo
Michaci_zarizeni

Špičková nerezová výroba na zakázku 

Spolehlivá firma Pharmix,s.r.o. patří mezi významné výrobce a dodavatele strojů a zařízení pro farmaceutický, chemický i potravinářský průmysl. Největší část výroby tvoří zakázková výroba z nerezu a prvotřídní nerezová zařízení jako jsou zásobníky, odstředivky nebo reaktory. Spolehnout se můžete na bezproblémovou komunikaci a špičkové produkty.

Pharmix, s.r.o. - zakázková výroba z nerezu a nerezové zařízení

Významný výrobce a dodavatel strojů a zařízení pro farmaceutický, potravinářský a chemický průmysl. To je firma Pharmix, s.r.o., jejíž hlavní část výroby tvoří zakázková výroba z nerezu a nerezová zařízení. Díky nejmodernějším technologiím a prostředkům může firma obstarat nerezové výrobky přesně podle potřeb a přání zákazníka. Mezi pravidelné odběratele patří společnosti nejen v Česku ale i zahraničí, což svědčí o kvalitě a profesionalitě firmy.

Zakázková výroba z nerezu rychle a přesně

Zakázková výroba z nerezu přesně podle přání zákazníka je specializací firmy. Po dohodě je možné podle dokumentace vyrobit vámi určený produkt. V nabídce je také výroba produktu podle požadavků klienta včetně zpracování technické a výrobní dokumentace pomocí firemních konstruktérů. Spolehnout se můžete na odborníky, kteří vědí, jak nejlépe vyhovět očekáváním zákazníků.

Nerezová zařízení: zásobníky, odstředivky i reaktory 

Zakázková výroba je zaměřena hlavně na nerezová zařízení

  • nádrže
  • kontejnery
  • tlakové nádoby
  • sušárny
  • zásobníky
  • reaktory
  • odstředivky

Spolehnout se můžete na kvalitní nerez, profesionální návrhy, konstrukci i realizaci. 

Spolehlivá výroba ověřená mnoha zákazníky

O kvalitě firmy svědčí i fakt, že vyváží své produkty také do zahraničí, a to nejen do Evropy, ale i USA, Kanady, Mexika i Spojených Arabských Emirátů. Mezi zákazníky jsou významné farmaceutické, potravinářské i chemické společnosti, které s firmou dlouhodobě spolupracují.