Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Základní škola Botanická Brno

Základní škola Botanická Brno poskytuje kvalitní vzdělávání dětem od první do sedmé třídy. Nachází se na ulici Botanická 70 v městské části Královo Pole. Škola se zaměřuje na výuku cizích jazyků a rozvoj sportovních aktivit. Patří mezi vzorové školy SMART pyšnící se využitím interaktivních technologií a moderních pomůcek. 

Zaměření na sportovní aktivity

Základní škola Brno na ulici Botanická klade velký důraz na rozvoj jazykových kompetencí a ve velké míře podporuje i pohybově nadané žáky. Díky svému sportovnímu zaměření klade důraz na zajištění kvalitní tělesné výchovy a pestré nabídky sportovních kroužků. ZŠ Botanická bere ohled na individuální tréninkové plány žáků a vychází jím vstříc. Kvalitní vzdělávání poskytuje i dětem se speciálními vzdělávacími potřebami. 

Výuka cizích jazyků

Další profilací Základní školy Botanická je zaměření na kvalitní výuku cizích jazyků. Škola klade důraz na kvalitní výuku anglického a německého jazyka, a to během vyučování i v rámci mimoškolních aktivit. Žáci se mohou přihlásit do zájmových jazykových kroužků a zábavnou formou rozvíjet své jazykové kompetence. Základní škola Brno je držitelem certifikátu Exam Preparation Centre. Je kvalifikovaná pro odbornou přípravu žáku na mezinárodní certifikáty z angličtiny Cambridge English. 

Nabídka zájmových kroužků pro studenty ZŠ Botanická Brno

Kromě sportovních a jazykových kroužků nabízí Základní škola Botanická Brno pestrou nabídku mimoškolních aktivit podle preferencí a zájmu žáků. Žáci se mohou zapojit do kroužku keramiky, výtvarné výchovy, logopedie, čtenářského klubu, deskovek a dalších. Příznivci sportovních aktivit se zapojí do sportovních her, netradičních sportů, jógy a dalších. Škola vychází vstříc svým žákům a aktivně reaguje na jejich aktuální potřeby a přání.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

● Základní škola se zaměřením na sportovní vzdělávání
● Kvalitní výuka cizích jazyků – angličtiny i němčiny
● Držitel certifikátu pro přípravu na zkoušky Cambridge English
● Pestrá nabídka výtvarných, pohybových a dalších kroužků

Kontakty

Základní škola Botanická Brno

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Botanická 63/70
602 00 Brno
+420 541 248 093