Zámečnictví Zeman ve Vlašimi otevře a opraví každý zámek

Sháníte rychlého a spolehlivého zámečníka? Zámečnictví Zeman Vlašim poskytuje veškeré služby spojené s výměnou, opravou a prodejem zámků. Hlavní náplní práce je výroba klíčů a zámků, jejich prodej a opravy. Zámečnictví Zeman vybaví dům potřebným bezpečnostním zařízením, které vás ochrání před zloději. 

Pro dostatečnou bezpečnost vás i vašich cenností, vyrábí zámečník bezpečnostní trezory. Vybrat si můžete z několika typů a velikostí trezorů i mechanických zabezpečovacích zařízení. V nouzových případech se můžete obrátit na zámečnictví, které vám pomůže trezor otevřít nebo opravit.

Nouzové otevírání zámků

Zabouchli jste si omylem dveře od domu nebo auta? Zámečnictví Zeman provozuje ve Vlašimi nouzové otevírání zámků bytů, trezorů i automobilů. Ztratíte-li klíče, zámečník vám ochotně vymění celou zámkovou vložku i s výrobou nového klíče. Zámečnictví poskytuje veškeré služby nouzových oprav, výroby a instalací zámků. Firma z Vlašimi garantuje kvalitně a rychle odvedenou práci.

Výroba zámků, klíčů a trezorů pro maximální bezpečnost

V sídle firmy si můžete nechat zhotovit kopie klíčů různých druhů od obyčejných přes vložkové až po trezorové. Pro zajištění bezpečnosti si můžete vybrat ze sortimentu zabezpečovacích zařízení. Zámečnictví Zeman vyrobí všechny druhy klíčů i zámku do dveří, skříní nebo šuplíků. Kvalitní zámky zabrání krádežím a ochrání vás i vaše cennosti.