Závitové vložky HELICOIL plus zpevní každý poškozený závit

HELICOIL® plus závitové vložky jsou tady pro rychlou opravu zničených závitů. Koroze, opotřebení nebo vysoký utahovací moment šroubů způsobují poškození kovových závitů s nízkou pevností. Společnost ARSY line, s.r.o. dodává závitové technologie HELICOIL® plus po celé České a Slovenské republice.

Zpevnění kovových závitů ve strojírenství nebo automobilovém průmyslu

Vysoká pevnost, odolnost a spolehlivost jsou hlavní přednosti závitových vložek HELICOIL® plus, které zajišťují spojení v kovových materiálech v průmyslových výrobách. Závity disponují vysokou odolností vůči korozi a tepelným vlivům. Nemusíte se obávat použití při velkém zatížení ani opotřebení.

Závitové technologie se uplatní především ve strojírenském průmyslu, elektrotechnice, v automobilovém průmyslu nebo letecké dopravě. HELICOIL® plus je nezbytný pro pancéřování závitů všude, kde se používají materiály s nižší pevností smyku, jako je například hliník. Závitové vložky jsou základem pro národní normování a letecké normy.

Rychlá montáž a oprava závitů

Závitové vložky se dodávají ve dvou provedeních. Obě varianty se vyznačují optimalizovanou konstrukcí zajišťující rychlou montáž. Závitová vložka se zatočí jednoduše pomocí montážního vřetene, čímž se čas instalace zkracuje až o 20 %. Všechny závitové vložky jsou označeny ražbou ve tvaru diamantu jako nezaměnitelný originál vysoké jakosti.

Poškozené závity se díky závitové vložce vrátí na původní rozměry, a navíc se několikanásobně zpevní. Požadovanou pevnost zajišťuje pancéřování závitu. Technologie HELICOIL® plus umožňuje také miniaturizaci a odlehčení konstrukce při výrobě sériových stavebních prvků.