Najdeme vám tu správnou firmu.

Volejte 720 952 910

Závodní stravování Josef Vanický Plzeň: kantýny, jídelny i rozvoz obědů

Závodní stravování Josef Vanický se specializuje na gastronomické služby více než 20 let. Firma se sídlem v Plzni zajišťuje komplexní servis spojený s provozováním jídelen, kantýn nebo závodního stravování. Společnost poskytuje také rozvoz obědů do firem a další doplňkové služby.

Rozvoz obědů v Plzni a okolí nebo obědy v závodní jídelně

Josef Vanický zajišťuje provoz vlastní jídelny. Výdej obědů je každý pracovní den od 10 do 12:30. V budově je zároveň provozován také bufet s doplňkovým prodejem. Široký sortiment obsahuje dezerty, lahůdky, uzeniny nebo alko i nealko nápoje. Oběd si zákazníci mohou sníst přímo v jídelně, vzít s sebou do jídlonosiče nebo nechat zabalit do jednorázového obalu.

Závodní stravování se postará o obědový servis pro firmy v Plzni a okolí. Vlastní vozový park rozváží obědy do firem v široké oblasti podle zájmu a objednaného množství. Společnost garantuje všem zákazníkům teplý, výživný oběd v termosech, termoportech, jídlonosičích nebo v jednorázových obalech.

Zajištění kantýn i občerstvení v rámci večírků a oslav

Pro firmy Josef Vanický zajistí provozování kantýny přímo na vašem pracovišti. Zkušený, kvalifikovaný personál se postará o výdej stravy všem zaměstnancům. V případě zájmu lze zařídit doplňkový prodej drobného občerstvení.

Závodní stravování Josefa Vanického je tu pro vás i při organizování firemních večírků či oslav. Můžete si objednat občerstvení dle vlastního výběru od chlebíčků, zákusků až po teplá jídla. Plzeňská firma zajistí kompletní catering včetně obsluhy.

Kontakty

Závodní stravování Josef Vanický Plzeň: kantýny, jídelny i rozvoz obědů

Kontakt této firmy byl ověřen Kontakt této firmy byl ověřen Koterovská 166
315 00 Plzeň
+420 377 455 279