Zdeněk Obr – OBRKLIMA: klimatizace, vzduchotechnika a rekuperace, Prostějov

Firma OBRKLIMA pod vedením Zdeňka Obra se specializuje na prodej, montáž a servis vzduchotechniky, klimatizace a rekuperačních jednotek. Ať už chcete zajistit příjemné prostředí ve své domácnosti, kanceláři nebo jiných veřejných či komerčních prostorách, obraťte se na zmiňovanou firmu se sídlem nedaleko Prostějova v obci Buková. OBRKLIMA montuje a servisuje vzduchotechniku a klimatizační jednotky nejen v Prostějově a okolí, ale také po celé České republice.

Moderní klimatizace do bytu i kanceláří

Dobré klima a čerstvý vzduch jsou důležité jak pro práci, tak odpočinek. Své o tom ví firma OBRKLIMA, která se řadu let zaměřuje na dodávky, montáže a servis klimatizací pro domácnosti i kanceláře. Firma Zdeňka Obra instaluje klimatizační jednotky od ověřených výrobců, které patří mezi technologickou špičku na trhu. Provoz dodávaných klimatizací je energeticky úsporný, klimatizace jsou tiché a snadno regulovatelné.

V nabídce naleznete například moderní klimatizace Toshiba či Daikin, které umožňují i snadné ovládání prostřednictvím mobilního telefonu. Klimatizační jednotky jsou často vybaveny i účinným filtračním systémem, který přispívá ke zlepšování kvality ovzduší ve vnitřních prostorách. Většina dodávaných klimatizací je kromě funkce ochlazování vybavena i možností vytápění, takže je využijete v průběhu celého roku.

Profesionální vzduchotechnika a rekuperace

Firma OBRKLIMA působící zejména v Prostějově a okolí nabízí kromě klimatizací i profesionální vzduchotechniku a rekuperační jednotky. Díky technologicky vyspělému systému rekuperace ušetříte energie za vytápění objektu a docílíte příjemného klimatu i čistého vzduchu ve vnitřních prostorách.

Firma se postará o dodávku a montáž vzduchotechniky a všech souvisejících komponentů. Zajistí instalaci potrubních rozvodů, tvarovek, ventilátorů, distribučních a výfukových elementu i tlumičů hluku. Vše doveze na místo realizace a postará se o montáž v krátkých předem stanovených termínech.

Technické poradenství i projektování

Kromě montáže a servisu klimatizací, vzduchotechniky a rekuperace nabízí firma OBRKLIMA i odborné technické poradenství. Pomůže s výběrem konkrétních jednotek a doporučí nejvhodnější řešení. Postará se také o zpracování technické dokumentace a projektu, který je základem úspěchu funkčního a energeticky nenáročného systému vzduchotechniky.

Tato firma je označena jako dobrý kontakt

V ČEM JSME DOBŘÍ

• Dodávka, montáž a servis klimatizací, rekuperace a vzduchotechniky
• Technické poradenství a projekční činnost
• Dodávka moderních zařízení od ověřených výrobců, např. Toshiba či Daikin
• Působnost v Prostějově a okolí, ale také v rámci celé ČR