Zdeněk Podivínský – Autoplyn: instalace a seřízení plynového pohonu, Olomouc

Firma Autoplyn Olomouc pod vedením Zdeňka Podivínského se zaměřuje na instalaci, zprovoznění a seřízení plynového pohonu. Zajišťuje servisní činnost v oblasti LPG, ale také v jiných oblastech týkajících se servisu vozidel. Firma nabízí široký výběr montovaných značek LPG zařízení a postará se o přizpůsobení zavazadlového prostoru pro instalaci nádrže.

Montáž LPG a servis

Přemýšlíte nad možností změny paliva na LPG za účelem snížení provozních nákladů? Obraťte se na firmu Autoplyn Olomouc, která zajistí montáž LPG i následné seřízení. V oboru se pohybuje již řadu let a pomůže vám vybrat takové zařízení, se kterým dosáhnete co nejlepších výsledků a maximálního komfortu při jízdě.

Autoplyn Olomouc se postará o montáž LPG zařízení do oblasti motoru a namontuje i přepínač LPG/benzin do kabiny řidiče. Místo pro přepínač si vyberete sami. Firma zajistí také zkoušku těsnosti rozvodu plynu včetně zásobníku. Samozřejmostí je praktické odzkoušení systémů a poučení o používání za účasti zákazníka.

Bezplatná kontrola a seřízení

Pokud využijete služeb firmy Autoplyn Olomouc, spolehněte se na maximální servis. Kontrola a seřízení vám budou provedeny bezplatně po třech, pěti a deseti tisících ujetých kilometrů. Na montáž LPG je poskytována záruka, vozidlo vám bude předáno včetně všech dokladů a potvrzení o provedených úpravách.

Přejděte na alternativní druh paliva a ušetřete. Díky kvalitním systému je plyn cenově dostupnou a komfortní alternativou k benzínu.