Zdravotnické potřeby Danton s.r.o.: prodej zdravotnických pomůcek, Karlovy Vary

Firma Zdravotnické potřeby Danton dodává vybavení do ordinací a pomůcky pro pacienty ke každodennímu použití. Firma s více jak dvacetiletou tradicí na trhu prodává ortézy, berle, i chodítka pro pacienty s pohybovými problémy. Prodejna zdravotnických potřeb nabízí také pomůcky pro diabetiky, paruky nebo zdravotnickou obuv včetně vložek do bot. Danton s.r.o. sídlí v Poliklinice Karlovy Vary. Provozuje kamennou prodejnu a zajišťuje také rozvoz zboží do okolních měst a obcí.

Zdravotnické potřeby: ortézy, hole, berle i pomůcky pro diabetiky

Zdravotnické pomůcky jsou vyráběné s ohledem na každého pacienta, aby co nejlépe vyhovovaly a pomáhaly v každodenním životě. V sortimentu firmy Danton si můžete vybrat ze zdravotnických potřeb různých velikostí i typů podle individuálních požadavků. Zdravotnické pomůcky jsou k dispozici pacientům pro denní potřebu i do ordinací lékařů. Vhodné zdravotnické potřeby dokážou ulevit pacientům od bolesti i přetrvávajících obtíží a pomohou při léčbě různých onemocnění.

Poradenství, široký výběr zdravotnických pomůcek a dovoz až domů

Zdravotnické potřeby jsou poskytovány na lékařský předpis nebo jsou volně k prodeji. Danton nabízí široký výběr pomůcek pro úlevu od bolesti, bandáže či rehabilitační pomůcky nebo přípravky pro těhotné a maminky s dětmi.

V prodejně v Karlových Varech vám s výběrem ochotně pomůže zdravotní sestra. Prodejna zdravotnických potřeb spolupracuje se širokou sítí lékařů a disponuje nejmodernějšími pomůckami pro zdraví zákazníků. Zdravotnické potřeby Danton lze zakoupit či vyzvednout přímo v prodejně nebo snadno objednat a zajistit dodání až domů.