Zemstav LN s.r.o.: stavební firma, Louny

Společnost Zemstav LN s.r.o. se sídlem v Lounech zajišťuje odborné stavební práce. Zaměřuje se na stavbu rodinných domů na klíč, provádí jednotlivé stavební práce, rekonstrukce i demolice. Ať už chcete postavit nový dům nebo rekonstruovat ten starý, s odborníky z Loun to zvládnete rychle, kvalitně a za přijatelnou cenu. Firma provádí i zateplení, dřevostavby či přestavby bytových jader a zemní práce.

Stavba rodinných domů na klíč

Chcete mít stavbu nového domu bez starostí? Společnost Zemstav LN s.r.o. se specializuje na stavbu rodinných domů na klíč. Po domluvě s klientem bude vypracován projekt, provedeny zemní práce a stavební práce až do finální podoby budovy.

Firmu tvoří tým zkušených řemeslníků, kteří se postarají o stavbu rodinného domu s využitím současných postupů a technologií. Stupeň dokončení domu si může klient zvolit individuálně podle svých potřeb a přání. Výsledná cena za stavbu je stanovena předem a je dodavatelem stavby garantovaná.

Rekonstrukce i zemní práce

Cílem stavební firmy v Lounech je pokrýt veškeré stavební práce, který byste mohli potřebovat. Kromě stavby domů na klíč se proto zabývá i zajišťováním dílčích stavebních prací. Pokud hledáte zkušeného zedníka či tesaře, stavební firma Zemstav LN vám jej zajistí. Dále provádí rekonstrukce domů a bytů včetně zateplení fasád.

Často se zabývá i přestavbami bytových jader. Pokud dáváte přednost dřevostavbám, i v tomto případě budete se službami firmy Zemstav LN spokojeni. Zajistí výstavbu dřevostavby na klíč, od návrhu přes realizaci až po dokončovací práce a servis. V neposlední řadě provede zemní a výkopové práce.