Zuzana Šilhánová: vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, Liberec

Hledáte v Liberci spolehlivou účetní, která se postará o veškerou agendu související s oblastí účetnictví, mezd či personalistiky? Obraťte se Zuzanu Šilhánovou, která se profesionálnímu vedení účetnictví a souvisejícím oblastem věnuje řadu let. Za dobu svého působení zpracovala účetnictví i daňovou evidenci mnoha firmám i živnostníkům a své služby zajistí také vám. Samozřejmostí je pečlivý přístup, vstřícnost a mlčenlivost.

Vedení účetnictví a daňové evidence

Ať už patříte mezi firmy, nebo živnostníky, vedení účetnictví, zpracování daňových přiznání a komunikace s úřady se nevyhnete. Zaměřte se na obor svého podnikání a veškerou agendu související s účetnictvím svěřte do rukou zkušené účetní Zuzana Šilhánové z Liberce. Účetní má bohaté zkušenosti s vedením podvojného účetnictví, stejně tak i zpracováním daňové evidence.

Kromě toho nabízí i služby mzdové a personální agendy. V případě potřeby se postará o komunikaci s úřady a vyřeší případné problémy související s vaším účetnictvím. Zajistí rekonstrukci současného účetnictví a dohlédne na to, aby byly veškeré záležitosti v pořádku nejen před úřady.

Obraťte se na profesionální účetní z Liberce

Nezáleží na tom, podnikáte-li přímo z Liberce, nebo z jeho okolí. Účetní Zuzana Šilhánová poskytuje své služby mnoha klientům z Libereckého kraje. Klade důraz na rychlou komunikaci, a to jak telefonickou, tak písemnou. Je připravena s vámi operativně řešit případné nesrovnalosti a vedení účetnictví zpracovat s důrazem na bezchybnost a přehlednost.