Foukaná tepelná izolace


tepelná izolace 2

Přemýšlíte o zateplení novostavby či o dodatečném zateplení Vašeho domu? Právě pro Vás je vhodná foukaná tepelná a akustická izolace.  

Tato technologie má hned několik výhod oproti klasickým (jako je například skelná vata). Největší výhodou je možnost dostat se i k těžce přístupným místům. Jsme tak schopni zateplit nejenom střechy, stropy, půdy, podlahy, ale i například svislé duté stěny, do kterých stačí jen vyvrtat otvor a pomocí aplikačního stroje s hadicemi a nástavci nafoukat izolační materiál. Díky dobrému utěsnění a otáčení nástavce je zaručeno rovnoměrné rozložení izolantu, nejčastěji používaného drceného polystyrenu, Climatizeru plus nebo Tipurenu.

Foukaná izolace se dá také použít k akustickým úpravám obytných nebo průmyslových budov. Výrazně se tak napomůže odhlučnění problémových prostor. Také se dá zamezit kondenzaci vody na ocelových a betonových konstrukcích.

Foukaná tepelná izolace  Střešní foukaná izolace

Autor článku:
Firma Acer Heralecký se zabývá touto technologií již 20 let. Pokud přemýšlíte o foukané tepelné izolaci, rádi Vám poradíme a zkonzultujeme Vaši zakázku, jejíž cenu si můžete sami vypočítat díky našemu ceníku v podobě online kalkulačky. 
více na www.tepelna-izolace.com 

 

Tento článek je komerční prezentací, webový portál Chytre-bydleni.cz není jeho autorem a neodpovídá za jeho obsah.

 


publikováno: 17. 9. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.