PR článek

Hledáte prověřeného realitního partnera pro prodej vaší prémiové nemovitosti v Brně a okolí?


realitní kancelář brno prodej

Spolehnout se můžete na odborníky s letitými zkušenostmi z realitního centra PATREAL, které působí na brněnském trhu již od roku 1994.

Obchodovat a representovat hodnoty výjimečných nemovitostí vyžaduje nejen dokonalou znalost místního trhu, realitní odbornost ale také diskrétnost a důvtip. Zkušení makléři společnosti PATREAL vycházejí ze své letité praxe a ověřených obchodních principů na brněnském trhu s nemovitostmi. Dokáží pečovat o exkluzivní nemovitosti s kreativitou a pozorností, kterou si opravdu zaslouží. Daří se jim řešit potřeby náročnějších klientů, které jsou často spojené s prodejem rodinných i nájemních domů nebo bytů v atraktivních lokalitách Brna a ve vyšších cenových relacích. Důvěru si získali i u klientů, kteří se na ně obracejí pro správu nebo garantovaný nájem celých bytových domů a rezidenčních celků. O tom, jak pracují a jaká je spokojenost klientů společnosti PATREAL se můžete přesvědčit v referencích.

Patreal realitní kancelář brno

Profesionalita a diskrétnost

Při uvedení nadstandardních nemovitostí na trh je naprosto zásadní profesionálně zpracovaná prezentace a forma oslovování potencionálních zákazníků. V PATREALU o vaší nabídce jako první informují poptávající klienty z vlastní rozsáhlé databáze. Diskrétně se postarají, aby se o ní dozvěděla ta správná skupina bonitních zájemců. Využívají také moderní marketingové nástroje a sledují chování zájemců o nemovitosti. Nabídku společnosti najdete i na nejvyhledávanějších realitních serverech, prestižních online formátech a sociálních sítích. S prezentací PATREALU a portfoliem exklusivních domů a bytů se také setkáte na nejlépe umístěních inzertních plochách realitních časopisů a tištěných medií.

Úspěšný obchod prémiové rezidenční nemovitosti za maximální možnou cenu

Ke zdárné realitní transakci s nemovitostí, která je výjimečná svou lokalitou, formou užívání nebo cenou je potřeba vysoce profesionální přístup, moderní marketingové nástroje a zároveň diskrétnost. Stabilní tým lidí v PATREALu používá navíc při své práci vlastnosti jako je empatie a schopnost naslouchat. Každý z nich má dlouholeté pracovní zkušenosti v obchodě a certifikaci odborné způsobilosti pro práci realitního makléře.

K běžným úkolům patří sledovat realitní trh, jeho směr a průběžně se v oboru vzdělávat. Neuniknou jim ani novinky z oblasti práva a financí, aby mohli klienty informovat a zprostředkovávat realitní servis na vysoké úrovni. „Naší firemní filosofií je už 25 let plnit závazky k mimořádné službě, poctivosti a jasné komunikaci. Vždy nám záleželo na firemních hodnotách a odměnou jsou pak spokojení klienti, kteří vnímají značku PATREAL jako seriózního realitního partnera s tradicí a řadou pozitivních referencí.“, uvedla Jaroslava Wiszová, jednatelka společnosti PATREAL s.r.o a členka rady Asociace realitních kanceláří ČR.

prodej s realitní kanceláří brno

Společnost PATREAL je vybudována na pevných základech, stabilním týmu odborníků a léty prověřených realitních službách. Zajištuje komplexní realitní a právní servis na profesionální úrovni, odborné poradenství a bezpečné obchodní transakce. Za úspěchem kanceláře stojí tisíce zrealizovaných obchodů v podobě prodeje i pronájmu lokálních rezidenčních nemovitostí, stabilní tým odborníků a spokojení klienti.

publikováno: 18. 7. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.