PR článek

I na bydlení si můžete vzít nebankovní půjčku


Na bydlení si můžete vzít nebankovní půjčku

Pokud se chystáte stavět, koupit nový byt či rekonstruovat dům, nemusíte chodit jen do banky. Půjčí vám i nebankovní společnosti. Obvykle si nekladou tak přísné podmínky jako banky, takže na půjčku snadněji dosáhnete. A mají i další výhody. Možná by stálo za to o této variantě popřemýšlet.

Bydlení obvykle potřebujete tehdy, když dokončíte studia a chystáte se postavit na vlastní nohy. Většina lidí v tomto stádiu života nemá našetřené miliony, a tak prostě nezbývá nic jiného než si vzít půjčku. Zpravidla na několik milionů a se splatností na dlouhá desetiletí. Vůbec se toho ale nebojte, bankovní či nebankovní půjčka na bydlení je závazek, s nímž se v dnešní době setká téměř každý.

Jak vypadá úvěr na bydlení v nebankovním sektoru?

Nebankovní krátkodobá půjčka se obvykle vyznačuje rychlým vyřízením a flexibilitou. U úvěrů na bydlení je tomu trochu jinak. Přece jenom se nebavíme o tisícovkách, ale spíš statisících či milionech, takže je na místě větší opatrnost. Poskytovatelé si to uvědomují, a proto nečekejte nic jako peníze na účtu do 24 hodin. Rychlost je ale stále vyšší než v bance. Například u Asisteam je možné v rámci expresního čerpání získat peníze do 3 dnů.

Ani bez dokladů to nepůjde. Podobně jako v bance budete muset doložit pravidelný příjem, ukázat kopii občanského průkazu a také uvést informace o nemovitosti, jíž budete ručit.

Peníze dostanete i v rizikových situacích

Na rozdíl od banky nebudete mít u nebankovní společnosti potíže ani v případě, že potřebujete peníze na vyplacení exekuce. Také je možné ručit nemovitostí ohroženou dražbou. Jste-li ve finančních problémech, prostě si úvěr rozložíte na delší dobu a budete měsíčně splácet nižší částku. Všechno jde nějak vyřešit, stačí jen chtít. Podívejte se třeba na účelový úvěr a jeho podmínky u zmiňovaného poskytovatele Asisteam. Nabízí až tři miliony korun.

publikováno: 17. 4. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.