PR článek

Investice do změkčovače vody. Zatočte s vodním kamenem!


vodni-kamen

Bílý povlak na kuchyňském nádobí, ztvrdlé nánosy na vodovodních bateriích, opotřebovaný vzhled interiéru koupelny a nefunkčnost její zařízení či ostré bílé úlomky v čaji představují jen zlomek z negativ, které s sebou přináší vodní kámen. Odkud se bere a jak s ním skoncovat? 

Vodní kámen je "pokrevní příbuzný" tvrdé vody. Taková voda trápí poměrně velký počet domácností a postihuje zejména tyto lokality. Obsahuje nadměrné množství vápníku a hořčíku, které způsobují nežádoucí usazeniny. Snad neexistuje člověk, který by se nechtěl ve vlastní domácnosti cítit pohodlně a nezáleželo by mu na ochraně zdraví svých blízkých. Obzvláště nepříjemné a únavné bývají neustále hledání řešení jak snížit vysokou spotřebu energie a nemalé investice do množství neúčinných čistících spotřebičů. Dlouhodobá spotřeba tvrdé vody se postupem času projeví na celém organismu. Pokud vás už déle trápí vysušená pokožka, tvorba lupů, suché vlasy či svědivé ekzémy ‒ zbystřete pozornost a zainvestujte do kvalitního změkčovače vody.

Uvědomujeme si, že výběr správného zařízení je zejména pro laika složitý a nejde o levnou záležitost. V takovém případě je třeba se obrátit na profesionály. Naším doporučením je společnost ČistáVoda, která představila svou novinku ‒ Změkčovač vody AQUAtip BNT Elegance, čímž doplnila své portfolio výrobků o další prémiový produkt. Prevratnost zařízení spočívá v zdokonalení funkcionalit a v nadčasovém designu, díky čemuž má změkčovač výrazný náskok před konkurenčními produkty.

Na jakém principu změkčovač funguje a v čem spočívá garance kvality?

Proces změkčení vody zajišťuje iontovýměnné pryskyřice Katex, která zachycuje látky (vápník, hořčík) způsobující tvrdost vody a zaměňuje je za sodík. Zařízení disponuje statusem "eco-friendly", to znamená, že při procesu nejsou do vody přidávány žádné nežádoucí chemické látky, ekologičnost je na prvním místě a takto upravená voda je bez pochyb vhodná k pití. 

Změkčovač zaručuje:

• Úsporu vody použité při regeneraci až do 60% (10-násobně pomalejší průběh procesů),

• Úsporu soli až o 30% (inteligentně naprogramovaný systém pro minimální spotřebu),

• Snadné ovládání (díky dotykovému LCD displeji),

• Výběr ze dvou velikostí ‒ 15l a 30l objem katexové pryskyřice (ideální pro menší domácnosti, jakož i větší průmyslové objekty),

• Použití kvalitního materiálu, záruku dlouhé životnosti, spolehlivost.

Pokud stále zvažujete koupi změkčovače a nevíte, ke které misce vah se přiklonit, věříme, že výše uvedené ověřené informace vám budou co nejvíce nápomocné a samy se přesvědčíte o pozitivech, které přináší změkčená voda.

publikováno: 20. 3. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.