Neobvyklé koupelnové doplňky překvapují originalitou


Neobvyklé koupelnové doplňky překvapují originalitou

Koupelnové doplňky pomáhají utvářet v místnosti osobitý styl vyjadřující vkus a preference uživatele. Při jejich výběru se nemusí možnosti omezit na tradiční a typická provedení, v jakých jsou koupelnové doplňky většinou užívány. Existují i netradiční koupelnové doplňky, které nabízí nejen funkčnost, ale též nadhled, nápad a mnohdy i smysl pro humor.

Netradiční koupelnové doplňky nejsou pro každého. Nehodí se ani do každé koupelny. U těch, které se ale potýkají s fádností a stereotypem, lze originálními koupelnovými doplňky mnohé vylepšit. Netradiční koupelnové doplňky, to není jen rádio do sprchy či automatický dávkovač mýdla. Hranice možností se znatelně rozšířily, a tak lze vybavit koupelnu i velmi výstředními až bláznivými kousky, které svou funkci plní trochu jinak, než jak jsou uživatelé koupelen zvyklí.

Hi-tech koupelnové doplňky zvyšují pohodlí

Pod pojmem netradiční koupelnové doplňky si lze představit mnohé. Existují však koupelnové doplňky, které jsou zároveň technologicky promyšlenými kousky. Z těch nejzajímavějších určitě stojí za zmínku elektronicky řízená vanová baterie, která umí nastavovat teplotu i zajistit to, aby vana nepřetekla. Výjimkou není ani WC na dálkové ovládání či vana s LCD displayem, kdy se relaxace v koupelně spojuje s filmovým zážitkem. Opravdovou lahůdkou je také sprchová hlavice, jejíž průměr dosahuje až půl metru. Některé neobvyklé koupelnové doplňky posunují i hranice možností praktického využití. Za všechny je možné přiblížit speciální sprchovou hlavici, která v reálném čase ukazuje, kolik vody se v dané chvíli spotřebovává. Rádio využitelné ve sprše či vaně je v dnešní době již poměrně standardem. V poslední době se velké oblibě těší sprchovací hlavice se zabudovaným LED světlem, které mění barvu i třeba v závislosti na tom, zda je protékající voda studená či teplá.

Vtipné koupelnové doplňky pobaví

Do kategorie „neobvyklé koupelnové doplňky“ se však řadí i výrobky, které zachovávají funkčnost původně řešeného daného doplňku, ale daly mu novou formu. I obyčejný špunt do vany je proto možné sehnat ve tvaru potápějící se lodi nebo rybky unikající odpadem pryč. Zábavné koupelnové doplňky představuje i dávkovač mýdla ve tvaru nosu či kačenka do vany, co svítí a plní úlohu rádia. Originální jsou i závěsy s potiskem siluety ženského či mužského těla, které tak imitují něčí přítomnost ve sprše. Ani obyčejné stojany na zubní kartáčky však nebyly úprav ušetřeny, a tak je možné pořídit tyto koupelnové doplňky ve tvaru různých postaviček či zvířátek.

Neobvyklé koupelnové doplňky nadchnou každého, kdo se nechce ve své koupelně držet konvencí, následovaných při zařizování této důležité místnosti. Originalita dodá prostoru šmrnc, vždy je však nutné popřemýšlet, zda se netradiční koupelnové doplňky hodí ke stylu, jenž je v koupelně příslušným zařízením budován. Pokud ano, nic nebrání tomu dopřát si v koupelně doplňky překypující nápadem a neotřelostí.

publikováno: 11. 10. 2011
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.