PR článek

Nové rigidní vinylové dílce Gerflor skvěle kombinují funkčnost a design


Gerflor Rigid 190x190

Společnost Gerflor uvedla na český trh novinku v podobně tzv. rigidních vinylových dílců. Ty se vyznačují především tvarovou stabilitou, voděodolností, realistickým provedením a vysokou odolností.

 

 

Nová kolekce vychází z designu a dekorů stávajících LVT značky Creation, což přináší konečnému uživateli komfort kombinace různých způsobů pokládky v jednom dekorovém provedení. Samozřejmostí jsou různé struktury povrchů spolu s přiznanou sraženou hranou dílců. Rigidní dílce Gerflor jsou k dispozici ve dvou variantách:

RIGID 30 LOCK s celkovou tloušťkou 4 mm a nášlapnou vrstvou 0,3 mm je optimální volbou pro bytové využití. Podlaha disponuje užitnou třídou 23/31. Tato kolekce je navržena tak, aby vyhověla všem standardům pro běžné využití v domácnostech. Výborně se hodí i do prostor se zvýšenou vlhkostí nebo na podlahové vytápění. Údržba podlahy je velmi jednoduchá díky kvalitní nášlapné vrstvě s PUR+ povrchovou úpravou. Aby byl výsledný dojem z podlahy co nejrealističtější, jsou dekory doplněny jemnou povrchovou strukturou s přiznanými spárami. Matný povrch rigidních dílců se pak postará o přirozený vzhled, který zútulní váš domov. Pro zvýšení akustického komfortu je vhodné použít akustickou podložku.

Gerflor Rigid Puno pure R30 lock 400x300

RIGID 55 LOCK ACOUSTIC s celkovou tloušťkou 6 mm, z toho 5 je mm samotná podlahová krytina + 1 mm integrovaná akustická podložka, dosahující až 18db zvukovou izolaci. Nášlapná vrstva je 0,55 mm. Tuto krytinu lze tedy použít nejen v bytových, ale i v komerčních prostorách. Užitná třída podlah je 33/42.

Více informací o nových vinylových dílcích Rigid a celém sortimentu vinylových podlah Gerflor najdete na www.gerflor.cz.

publikováno: 19. 5. 2020
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.