PR článek

Nový bezdrátový termostat TFT WiFi umožňuje snadnou regulaci tepla i na dálku


TFT WiFi Black_02

Představte si, že přijdete domů jako první, a přesto bude ve všech pokojích krásně teplo přesně podle vašich představ a vašeho přání. Nebudete klepat kosu ihned po příchodu z práce v chodbě, ale můžete se těšit na vyhřáté místnosti. Není to sen, ale skutečnost. Díky novému termostatu TFT WiFi od českého výrobce Fenix si můžete teplotu domova upravovat i na dálku. Stačí jen být online.

Chytrý termostat lze ovládat i mimo domov

Termostat TFT WiFi nabízí svým uživatelům pohodlnou regulaci tepla v domě a může být využit jako lokální termostat pro všechny systémy elektrického přímotopného vytápění, které máte doma.

Jistě se vám zalíbí i jednoduchý a moderní design, který je navržený tak, aby byl doma co nejméně rušivým prvkem. Termostat je opatřen celoskleněným čelním panelem, a to jak v bílé, tak černé variantě.

Největší výhodou nového termostatu je však to, že jej můžete ovládat, aniž byste byli doma. Upravit teplotu lze na dálku pomocí nově zabudovaného systému.

Termostat TFT WiFi potřebuje jen mobilní aplikaci

S novým termostatem vám odpadají starosti. Nemusíte už přemýšlet nad tím, kdy a kdo musí nastavit teplotu. Vzdálené ovládání termostatu umožňuje mobilní aplikace. Ta je dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android nebo iOS.

Mobilní aplikaci si snadno nainstalujete pomocí několika kliknutí do vašeho mobilu a jednotlivé termostaty pak připojíte ke svému účtu. Aplikace pak slouží jako virtuální centrální jednotka, díky které lze ovládat termostaty individuálně nebo jako celek. Aby však vše fungovalo, jak má, je samozřejmě nutné mít doma připojení k WiFi.

Rychlé, levné a snadné ovládání pro všechny

Naučit se ovládat aplikaci a regulovat si tak termostat není vůbec těžké. Díky aplikaci je snadné měnit nejen požadovanou teplotu, ale také provozní režimy termostatu, editovat programy nebo tvořit nové nebo také nastavit režim dovolené.

Jednoduchá je také instalace, při které nepotřebujete žádné speciální věci. Nový termostat TFT WiFi se instaluje stejně jako standardní pokojové termostaty.

TFT WiFi Black_Room

Teplo lze doma regulovat i postaru

Jestli se obáváte, že takhle chytrý termostat lze ovládat jen z mobilní aplikace, nemusíte se děsit. Kdybyste náhodou mobil ztratili anebo se vám aplikace vymazala, termostat lze ovládat normálně postaru. Lze k němu tedy přijít a nastavit jej ručně tak, jako jste byli doposud zvyklí.

Termostat tak neztrácí žádné funkce, i když jej současně ovládáte pomocí chytrého telefonu. Oceníte jej nejen v rodinných domech, ale hodí se také do rekreačních zařízení. Termostat poskytuje komfort a velmi snadné ovládání, nejde přitom o žádnou velkou investici.

 

publikováno: 8. 11. 2019
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.
Sklik