Odtokové žlaby


0901_0110_170x200

Nelíbí se Vám sprchové vaničky, které má doma každý?


Zvolte nové řešení – detailně propracovaný prostor pro sprchování v úrovni podlahy. Žlab i rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Materiál a konstrukce zajišťují optimální pevnost a odolnost vůči deformaci. Elektrochemické přeleštění omezuje ulpívání nečistot uvnitř žlabu, zabezpečuje spolehlivé napojení žlabu na hydroizolaci a zvyšuje odolnost proti korozi.

Podlahové žlaby Alca nabízejí ideální řešení pro Váš sprchový kout.

Zabudováním podlahového žlabu do sprchového koutu dosáhnete harmonického prostorového a výškového uspořádání Vaší koupelny s důrazem na bezbariérový přechod z mokré do suché oblasti. Žlab i rošt je vyroben z kvalitní nerezové oceli dle DIN 1.4301 (ČSN 17240). Na přání zákazníka je možné dodat ocel dle DIN 1.4401 (ČSN 17346), která je vhodnější do prostředí bazénů, kde je voda obohacena o bazénovou chemii.

Žlab

žlabAlca žlaby jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli. Materiál a konstrukce zajišťují optimální pevnost a odolnost vůči deformaci. Elektrochemické přeleštění omezuje ulpívání nečistot uvnitř žlabu, zabezpečuje spolehlivé napojení žlabu na hydroizolaci a zvyšuje jeho odolnost proti korozi. Finální povrch je kovově lesklý, zbavený všech nečistot, hladší než původní nerezový materiál. Nízká stavební výška žlabů ALCA (100, 110 mm) umožňuje použití i při rekonstrukci koupelen.

+ Kotvící nohy (velmi snadná instalace, rychlá a přesná, s jednoduchou možností nastavení potřebné výšky)

+ Polystyrenová vložka a přelepení folií (zabrání průniku nečistot do žlabu a sifonu v průběhu instalace)

Odtok a zápachová uzávěra

Tam, kde je standardně jedna zápachová uzávěra, využívá ALCA systém dvou odtokových komor se dvěma vyjímatelnými vtokovými dílci. Vzniká tak odtokový systém se zdvojenou zápachovou uzávěrou s možností jednoduchého a dokonalého čistění obou odtokových komor až po odpadní trubku. Zdvojená zápachová uzávěra prodlužuje dobu mezi jednotlivými údržbovými čištěními odtokových komor na dvojnásobnou délku.

Rošt

Výběr z široké nabídky designových variant roštů uspokojí i nejnáročnější požadavky na sladění funkčního sprchového koutu s moderním vzhledem koupelny. Rošty jsou vyrobeny z nerezové oceli a jsou mechanicky přeleštěny do vysokého lesku nebo jsou dodávány v kartáčovaném – matném provedení povrchu.

Benefity podlahových žlabů ALCA:

  • 25 let záruka
  • Zdvojená zápachová uzávěra
  • Nízká stavební výška (100,110 mm)
  • Úzký profil roštu
  • Kvalitní nerezový materiál
  • Dokonalá čistitelnost až po odpadní trubku
  • Vysoký odtok vody 60l/min (dostačující i pro velkoformátové hlavice)
  • Originální design roštů a žlabů ALCA s možností výroby podle individuálního návrhu do 20 dnů

 

Odtokový systém SPA

odtokový systémPohodu, relaxaci a příjemnou regeneraci organismu v lázních a wellness centrech podporuje i vhodné architektonické řešení s promyšleným zpracováním interiérů. Odtokový systém APZ 5 SPA umožňuje ukrytí žlabu nejen do podlahy, ale i do stěny sprchového prostoru. Architekt může plně využít svou fantazii a navrhnout jednolitou plochu podlahy bez rušivých odtoků. A Váš obdiv se tak snoubí s dokonalým pocitem odpočinku.

žlab spa

Odtok vody je zabezpečen nenápadnou štěrbinou v místě, kde se potkává obklad stěny s dlažbou podlahy. Toto řešení nabízí nové možnosti pro netradiční architekturu prostor, zvyšuje úroveň zaizolování a usnadňuje spádování odtokové oblasti. V nabídce jsou dva základní typu krytů. První je z odolné nerezové oceli,v provedení lesk „EDEN“ nebo mat „SHADE“. Žlab osazený tímto krytem se stává výrazným designovým doplňkem prostor, v nichž je umístěn. Druhý „TWIN“, je určen pro vložení obkladu. Je nenápadný a díky svému skrytí pod obklad neruší harmonický vzhled prostor.

alca lightPro další uzpůsobení a doplnění Vašeho prostoru připravila firma Alcaplast k žlabu SPA řadu ALCA LIGHT - osvětlení žlabu SPA v barvách, které podtrhují požitek z osvěžující studené sprchy, když potřebujete vybudit ke skvělému výkonu. Dopřejí Vám relaxaci v horké sprše po náročném dni, kdy si odpočinek opravdu zasloužíte, či jen pomohou dotvořit a přeměnit Vaši koupelnu v designový klenot. ALCA LIGHT vychází z lékařsky ověřených studií vlivu typů barev na lidskou psychiku, kterou ovlivňují rozdílné vlnové délky barev.

publikováno: 15. 2. 2011
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.