PR článek

Oživte interiér dekorativním sklem!


Tcristal_color_folie_seda_lesk_foto_zdroj_Trachea

Výplně dvířek a vestavěných skříní, dělící stěny či obklady za kuchyňské linky… to vše můžete v interiéru získat, pokud jej oživíte dekorativním sklem T.Cristal! Podívejte se, co vše tento designový a přitom velmi funkční interiérový prvek dokáže!

T.Cristal představuje unikátní kombinaci skla s barevným nástřikem nebo dekorativním potiskem Overface. Nabízí tak téměř neomezené možnosti, jak oživit interiér skleněnými dekorativními prvky! A nemusíte mít přitom vůbec strach, že by se sklo T.Cristal rozbilo, či dokonce někoho poranilo ostrými střepy – je totiž tvořeno mechanicky odolným kaleným sklem, které je v běžném provozu v domácnosti prakticky nepoškoditelné! „Kalené sklo snadno odolá i prudkým nárazům v ploše a navíc vyznačuje se také vysokou tepelnou odolností, díky čemuž jej lze využít například i jako obklad u varných center,“ říká pan Martin Dusík, vedoucí obchodního oddělení společnosti Trachea, největšího českého výrobce nábytkových ploch, a pokračuje: „V případě rozbití, ke kterému může dojít pouze při opravdu silném nárazu do rohu skla, se navíc sklo rozpadne na neostré úlomky, o které se nelze poranit.“

Jaké sklo vybrat?

Sklo T.Cristal je dostupné ve třech základních variantách, které se liší provedením povrchových úprav. Jaké jsou jejich hlavní charakteristiky a nejčastější příklady využití? 

  • T.CristalColor

Rádi byste s pomocí skla vytvořili impozantní barevné plochy, které dodají interiéru zcela jedinečný výraz? Tak právě pro vás je určeno sklo T.CristalColor! „Skleněná tabule je v případě T.CristalColor z jedné strany opatřena celoplošným barevným nástřikem, který se vyznačuje vysokou UV odolností. Ta zaručuje, že sklo ani po letech neztratí nic ze své barevnosti,“ uvádí Martin Dusík a pokračuje: „Sklo nabízí výběr až z dvaceti odstínů, které patří v interiérovém designu k těm nejpoužívanějším, takže si můžete být jisti, že vždy naleznete takový, který vám umožní co nejjednodušší sladění s dalšími prvky.“ Sklo T.CristalColor nalezne využití zejména ve formě obkladových panelů za kuchyňskou linkou, ale vhodné je i jako výplň vestavěných skříní. 

Tcristal_color_ VI_foto_zdroj_Trachea

  • T.CristalMotive

Elegantní sklo s grafickými motivy na povrchu, které si přesto zachovává svoji průhlednost? Tak to je T.CristalMotive! „T.CristalMotive je čiré dekorativní sklo, na které lze s pomocí digitální technologie Overface aplikovat jakýkoliv grafický motiv zcela dle vašeho výběru,“ uvádí Martin Dusík a pokračuje: „S touto variantou, která se často využívá jako prosklení u nábytkových dvířek, tak lze sklo ozdobit například působivými rostlinnými či zcela abstraktními vzory nebo vytvořit zdařilou imitaci pískovaného skla.“ 

Tcristal_magnolia_foto_zdroj_Trachea

  • T.CristalDecor

Zaujalo vás sklo T.Cristal, ale stále se nemůžete rozhodnout, kterou variantu zvolit? Tak to je tu pro vás ještě jedna možnost – lakované dekorativní sklo T.CristalDecor, které je kombinací digitálního potisku Overface a nástřiku T.CristalColor! „V první řadě je na sklo nanesen zvolený motiv, nebo vlastní fotografie a poté dochází k barevnému lakování, které sklo zneprůhlední,“ vysvětluje Martin Dusík. Možnosti využití tohoto provedení jsou opravdu široké a sahají od dělících příček, přes obklady stěn až po moderní skleněné obrazy.

Tcristal_herbs_2_foto_zdroj_Trachea

Kromě výběru různých motivů i barevných odstínů navíc nabízí i T.Cristal i jedinečnou možnost použít zvolený grafický motiv i na povrchu nábytkových dvířek, díky čemuž lze dosáhnout dokonalého sladění interiéru v jediný celek. Sklo T.Cristal je tak skvělým prostředkem, jak jednoduše, efektně a hlavně zcela podle vašich představ zatraktivnit váš interiér!

publikováno: 27. 10. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.