G+

 

 

Párty stany


party-stan-2795

Využití párty stanů je velmi pestré. Párty stany můžete například využít k větším akcím jako jsou svatby nebo narozeninové oslavy. Párty stany vás především ochrání před povětrnostními vlivy, které mohou kdykoliv při vaší oslavě nastat, ať už je to déšť, vítr nebo ostré sluníčko.
Výhody párty stanů

Velkou výhodou párty stanů je jejich univerzálnost, neboť party stan lze postavit kdekoliv na rovné ploše. Nejlepší povrch je samozřejmě tráva, ale party stan můžete klidně postavit také na dlažbě nebo asfaltu.

Další výhodou párty stanů je jejich vzdušnost. Při nepříznivém počasí mohou být z boku jakkoliv zaplachtovány. Naopak při pěkném a příhodném počasí můžete boční plachty bez problémů otevřít.

Využití párty stanů je opravdu velmi pestré. Party stan si můžete koupit pro pořádání firemních večírků, podnikových prezentací, rodinných akcí a vesnických slavností. Větší a prostornější párty stany můžete využít k pořádání rautů, recepcí, obřadů, svateb, sportovních akcí, volebních kampaní, veletrhů a výstav. Párty stany však také dobře poslouží jako skladovací prostory nebo garáže.

publikováno: 6. 12. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

LubosHa
22. 7. 2014

Mně osobně se hrozně líbí párty stany tohoto typu - http://penzo-party-stany.cz/coleman-event-shelter-m-z_19341/, jsou praktičtější a i lépe vypadají :)

Holasek
21. 10. 2014

Hledám půjčovnu párty stanů z okolí Liberce. Nevíte ještě o někom mimo http://obleceni.megainzerce.cz/pujcovny-satu-obleku/party-stan-638706.htm

FotkyFoto_114904136_S

Máte garáž přistavěnou k domu? Nezanedbejte izolaci

Jak snížit výdaje za vytápění? Možná víte, že se vyplatí investovat do izolace domu a do oken s dobrými izolačními… ...


unihobby

Jak vybrat interiérové osvětlení

Pokud jste někdy zařizovali byt či kancelář, jistě jste si kladli otázku, jaký typ interiérového osvětlení zvolit.… ...


lotabel 1

Když je potřeba řemeslník

Domy a byty potřebují neustálou péči. Ne každý je schopný ihned zajistit veškeré opravy vzniklé v nedávné době.… ...