Párty stany


party-stan-2795

Využití párty stanů je velmi pestré. Párty stany můžete například využít k větším akcím jako jsou svatby nebo narozeninové oslavy. Párty stany vás především ochrání před povětrnostními vlivy, které mohou kdykoliv při vaší oslavě nastat, ať už je to déšť, vítr nebo ostré sluníčko.
Výhody párty stanů

Velkou výhodou párty stanů je jejich univerzálnost, neboť party stan lze postavit kdekoliv na rovné ploše. Nejlepší povrch je samozřejmě tráva, ale party stan můžete klidně postavit také na dlažbě nebo asfaltu.

Další výhodou párty stanů je jejich vzdušnost. Při nepříznivém počasí mohou být z boku jakkoliv zaplachtovány. Naopak při pěkném a příhodném počasí můžete boční plachty bez problémů otevřít.

Využití párty stanů je opravdu velmi pestré. Party stan si můžete koupit pro pořádání firemních večírků, podnikových prezentací, rodinných akcí a vesnických slavností. Větší a prostornější párty stany můžete využít k pořádání rautů, recepcí, obřadů, svateb, sportovních akcí, volebních kampaní, veletrhů a výstav. Párty stany však také dobře poslouží jako skladovací prostory nebo garáže.

publikováno: 6. 12. 2012
Rozbalit všechny příspěvky
Změnit pořadí komentářů
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.