PR článek

Přivolejte jaro i domů


koupelna

Skončila zima, roztávají poslední zbytky sněhu, ze sněhuláků zbyly jen oranžové nosy. Teploty pomalu stoupají a příroda ožívá. Je na čase otevřít okna, provětrat peřiny a pustit si jaro i domů.

Hra barev v oknech

Na jaře v přírodě odchází staré a přichází nové. Proč nepustit novou mízu i do svého domova? Vybírat můžete z široké škály bytových doplňků. Už jste zvládli jarní úklid? Odměňte se za něj a místo starých záclon prozařte svůj domov záclonami novými. Pusťte si domů pastelové odstíny, jarní barvy jako jsou zelenkavá, žlutá, oranžová, růžová, tyrkysová a další. Vaší fantazii se meze nekladou.

dekoracni-zaves-lilien-zelinkava

Neodolatelné polštářky

Co si ozdobit pohovku novými polštářky s přírodními motivy? Nemusí jít vždy pouze o květiny. Na polštářku se budou krásně vyjímat i realistické fotografie zvířat. Pestřejší interiér pak doladí jednoduchá přírodní textura.

povlak-tropic

Usínejte v náruči přírody

Chtěli byste usínat na rozkvetlé louce? Můžete vybírat z nepřeberného množství vzorů, které evokují květinami pokrytou pláň. Usínalo by se vám lépe pod ochranou motýlích křídel? Nebo máte raději jednoduchý design a jednobarevné povlečení? Pak se poohlédněte po luxusních kouscích třeba z damašku!

Lolita-lila

Nezapomeňte na sebe

Nejen domov je však místo, které si zaslouží jarní očistu a oživení. Každý z nás si po dlouhé zimě zaslouží příjemnou relaxaci. Vyrazte si na nákupy, do kadeřnictví nebo kosmetického salónu. Doma si můžete dopřát třeba blahodárnou večerní koupel. Své smysly dokonale uvolníte tlumeným svitem svíček nebo jemnou esencí z vonného difuzéru. Po lázni se budete cítit odpočatě a ráno se probudíte pozitivně naladěni do dalšího dne.

publikováno: 3. 4. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.