PR článek

Realizace moderních garážových vrat snadno a rychle


vrata PR článek2


Kvalitní garážová vrata jsou v dnešní době čím dál častěji vyhledávaným doplňkem jakéhokoliv exteriéru, ať už se jedná o průmyslový komplex nebo soukromý dům. Cesta za nejmodernějšími garážovými vraty na českém trhu navíc není dlouhá ani trnitá, ve výsledku může zabrat jen měsíc. V podstatě nebudete muset nic řešit - stačí jen kontaktovat LOMAX a nechat se vést jeho zkušenými zaměstnanci.

Na výběru vrat si můžete dát skutečně záležet

Společnost LOMAX svým zákazníkům nabízí širokou paletu garážových vrat, díky které vyhoví požadavkům i těch nejnáročnějších zákazníků. Není tak potřeba výběr nijak uspěchat a pečlivě zvážit, který typ bude nejvíce vyhovující. Ať už chcete vrata umístit na novostavbu nebo pouze rekonstruujete starší garáž, v sortimentu LOMAX si vždy vyberete.

Sekční garážová vrata jsou ideální volbou, pokud se chcete vyhnout stavebním úpravám. Nemusíte řešit žádné bourání, nová vrata se na vaši stávající garáž napasují a za pár hodin budete mít montáž hotovou. Navíc s koupí sekčních vrat získáváte také nadstandardní desetiletou záruku.

sekční vrata

Posuvná garážová vrata snadno splní funkci vrat i dveří. Vyžadují sice pečlivější stavební připravenost, ale poté je stačí jen otevřít do šírky osob nebo aut, které budou průjezd využívat. Díky tomu, že se otevírají do boku a ne nahoru, nijak nesnižují průjezdní výšku otvoru a velmi dobře se ovládají.

 

V případě, že vás trápí nedostatek prostoru v garáži, řešení v sortimentu LOMAX také najdete. Rolovací vrata šetří místo, dobře těsní a opět prakticky nevyžadují stavební úpravy.

Garážová vrata nemusí být doplňkem jen moderních staveb. Pro všechny příznivce klasiky si LOMAX připravil dvoukřídlá vrata s odolným hliníkovým rámem.

Webpnet-resizeimage

Zakázka vyladěných vrat krok za krokem

Pokud se však ztrácíte v bohatém výběru jednotlivých provedení, nezoufejte. V případě, že při nákupu vrat nechcete nic řešit, můžete vše nechat na LOMAXU. Jednoduchá realizace zakázky poté lze rozdělit do několika kroků:

 

  • Začít byste měli kontaktováním firmy LOMAX. Stačí zavolat, napsat nebo rovnou poslat poptávku a zpravidla do dvou pracovních dnů se vám ozveme.

 

  • Se zaměstnanci si domluvíte schůzku na showroomu nebo přímo v pohodlí vašeho domova. Ujasníme si vaše představy o vysněných garážových vratech a poradíme vám s výběrem typu, který nejlépe doplní exteriér domu.

 

  • Následuje výběr nejvhodnějšího řešení, prostor se zaměří a LOMAX připraví cenovou nabídku. Zákazník v této chvíli ještě nepodepisuje žádnou smlouvu ani nemusí nic platit. Kalkulace i poradenství jsou mu k dispozici naprosto zdarma a nezávazně.

 

  • Když budete chtít rovnou chtít přistoupit k zadání zakázky, návrh předáme do výroby a zhruba za měsíc

 

  • Pokud budete souhlasit, návrh předáme do výroby a zhruba za měsíc budou nová vrata hotová. Pak už jen domluvíme termín, kdy je přijedeme namontovat.

 

Po montáži už vám zůstane jediná povinnost - radovat se z nových vyladěných garážových vrat, které dokonale doplní celkový dojem z vašeho domova.

publikováno: 25. 7. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.