PR článek

Showroom v Břeclavi v novém provedení. Alcaplast představuje svou speciální kóji v moderním koupelnovém studiu.


koupelnové studio Alcaplast

Ať již zařizujete novou koupelnu, nebo plánujete její přestavbu, první kroky při komplexní rekonstrukci vedou vždy do koupelnového studia. Bez osobního kontaktu s produkty, který umožňuje posouzení materiálů či vzhledu, si dnes nikdo výbavu do koupelny nepořídí. Zatímco o prázdninách si mnoho z nás užívalo dovolenou, břeclavský Alcaplast pracoval na přeměně svého showroomu na Bratislavské ulici, aby tak mohl návštěvníkům představit svoje inovace, ale především jim poskytnout maximální podporu pro snazší rozhodování při výběru nového zboží.

Více jak 40 vzorů koupelen na rozloze půl čtverečního kilometru

Během letních prázdnin tak Showroom Alcaplastu zasáhly klíčové změny. Moderní koupelnové studio na Bratislavské ulici se pyšní rozlohou pět set metrů čtverečních a je zde vystaven široký sortiment produktů od věhlasných výrobců. To vše je prezentováno ve více jak čtyřech desítkách modelově sestavených koupelen.

Alcaplast je jedničkou na trhu se sanitární technikou a spokojenost zákazníků je tak pro něj na prvním místě. Dosahuje jí nejen kvalitními produkty, ale především snahou poskytnout zákazníkům takové možnosti, aby měli naprostou jistotu, že kupují přesně ten správný produkt, který potřebují. Právě proto je showroom nezbytnou součástí a prezentací společnosti. Ve správně zařízeném showroomu si tak mohou zájemci sestavit bez obav celou koupelnu a vědí, že je při dodání zboží nic nepřekvapí.

Showroom hrdě prezentuje nejnovější trendy z nabídky Alcaplastu

Součástí prezentace nového showroomu v Břeclavi jsou samozřejmě také novinky letošního roku a inovativní designové produkty, jako jsou ultratenká tlačítka THIN nebo program černá-mat. V nabídce showroomu nechybí ani mezinárodně oceněná tlačítka NIGHT LIGHT, která se stala vítězem soutěže iF Design Award 2018.

Tlačítka THIN

Designová tlačítka Alcaplast vyniknou v každé moderní koupelně. 

Koupelnové studio poskytuje možnost, jak sladit i ty nejmenší detaily

Při rekonstrukci prošly všechny stávající kóje koupelnového studia inovací. Alcaplast navíc nově vybavil svými produkty celou jednu speciální kóji, ve které představuje svůj kompletní sortiment ovládacích tlačítek a roštů určených k podlahovým žlabům. Pro návštěvníky to tak znamená unikátní příležitost, kdy si mohou produkty nejen prohlédnou, ale zároveň je porovnávat mezi sebou a zhodnotit, které doplňky lze spolu nakombinovat podle jejich individuálního vkusu. To je nenahraditelné jak při výběru základního vybavení či sanitární techniky, tak i doplňků do koupelny – návštěvníci si tak mohou udělat přesnou představu o tom, jak sladit celkový koncept svojí koupelny.

Alcaplast má speciální kóji v koupelnovém studiu.

Alcaplast má celou jednu kóji vybavenou speciálně svými produkty.

 

publikováno: 8. 9. 2018
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.