Sledujte vánoční trendy: letošní vánoční stromeček ve stylu vintage


vánoční stromeček

Každý rok jsou vánoční trendy ohledně zdobení vánočního stromečku jiné. Každý rok přemýšlíme nad tím, kam jsme schovali staré vánoční ozdoby z loňska nebo kde nakoupit nové a lepší. Letos vám ale bohatě postačí, když se vydáte na půdu k prarodičům a vyštracháte staré tradiční ozdoby. Letošní Vánoce totiž pofrčí ve stylu vintage.

Jak by měl vypadat letošní vánoční stromeček: vítězí vintage styl

Letošní Vánoce by se měli podle nejnovějších vánočních trendů ve světe i u nás zahalit do stylu vintage. Že nevíte, o co se jedná? V krátkosti vám vintage styl představíme. Vintage styl překládáme jako něco starého, klasického nebo minulého. Jedná se o retro styl spojovaný především s 50. až 70. lety 19. století. Pokud tedy patříte k milovníkům tradičních vánočních ozdob z časů našich babiček a dědečků, Vánoce ve stylu vintage pro vás budou to pravé ořechové.


Pro letošní Vánoce se tedy stačí porozhlédnout ve starých krabicích na naší půdě nebo si vypůjčit vánoční ozdoby od našich prarodičů, z nichž na nás bude dýchat ta pravá nostalgie. Určitě naleznete mnoho vánočních ozdob ve tvaru kominíčků, autíček, sněhuláků, soviček a dalších figurek.

vánoční ozdoby

Vánoční trendy pro vánoční stromeček: bílá i fialová barva vedou

Vánočním ozdobám na vánoční stromeček budou vévodit především bílá, ale také červená, zlatá a modrá. Ovšem i Vánoce v duchu fialové barvy jsou letošním vánočním trendem. Fialová barva a její odstíny jsou připraveny pro ty, kteří nejsou zaujati představu tradičních bílých Vánoc. Fialová patří také na adventní věnec, jelikož symbolizuje postní období. A jaké vánoční trendy ohledně vánočních ozdob jsou ještě letos v kurzu?


Vánoční trendy nás letos lákají na tradiční styl a volají po návratu k přírodě. Proto i přírodní materiály jsou na letošním vánočním stromečku žádoucí. Vánoční ozdoby vyrobené z přírodního materiálu ve vás probudí dobrý pocit a navodí ty pravé staročeské tradiční Vánoce. Vánoční stromeček můžete zdobit:

  • šiškami
  • větvičkami
  • sušenými květy a ovocem
  • ořechy
  • perníčkami

Zkrátka letos nemusíte za vánoční ozdoby utratit majlant, ale stačí, když se porozhlédnete v přírodě, uděláte si chvíli čas a se svými dětmi vyrobíte své vlastní originální ozdoby z přírodního materiálu. A když navíc vánoční stromeček ozdobíte vánočními ozdobami ve vintage a retro stylu, máte o nádherné Vánoce plné lásky a pohody vystaráno.

Už se připravujete na pečení vánočního cukroví?

 

publikováno: 22. 11. 2017
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.