WC tlačítka


WC tlačítka

Střídmost, jednoduchost, uhlazené linie, soulad s prostorem. Kreativita a fantazie Vám umožňují opustit fádní pojetí koupelny a objevit barvy, tvary a materiály, jenž mnoho let spaly.

Nedílnou součástí předstěnových instalačních systémů ALCA pro závěsná WC jsou ovládací tlačítka s vysokou kvalitou zpracování, která splňují ty nejvyšší nároky na současné trendy v oblasti koupelen. Mezi nepřeberným množstvím variant si jak uživatelé, tak i tvůrci interiérů naleznou své tlačítko ALCA pro elegantní doplnění koupelny při zachování dokonalé funkčnosti.

m472Funkční mechanismus předstěnových instalačních systémů ALCA je propracovaný do posledního detailu. Každá součást musí zapadnout přesně a bezchybně. Pro výrobu jsou vybrány ty nejvhodnější materiály dle konečného použití, aby byl zajištěn dlouhodobý a bezporuchový chod. S okolím jsou předstěnové instalační systémy propojeny pomocí tlačítek, která zprostředkovávají výsledný dojem z dokonale fungujícího mechanismu.

m272Antivandal

Masivní kovové tlačítko s povrchovou úpravou. Je určeno pro veřejné prostory se značným pohybem osob. Má zvýšenou odolnost vůči demontování a mechanickému poškození.

m371Senzorová

Senzorová tlačítka ALCA jsou ideálním řešením pro prostory s velkou fluktuací osob. Zajišťují hygienické bezdotykové spláchnutí po každém použití WC, včetně naprogramovatelného samočinného spláchnutí, které odpovídá hygienickým normám EU a zajišťuje stálou čistotu WC. Senzorové tlačítko ALCA je vhodné pro osoby se sníženou hybností a je plně kompatibilní s předstěnovými instalačními systémy ALCA. Pro případ potřeby okamžitého spláchnutí (např. úklid) je každé tlačítko vybaveno možností manuálního splachování.

vkládanáVkládaná

Vkládané tlačítko ALCA přináší možnost barevného odladění pomocí barevných desek dle vůle konečného uživatele. Záleží tak pouze na stylu koupelny, vkusu uživatele a návrháře, zda vyberou variantu, která splyne s prostředím nebo zda se tlačítko stane nepřehlédnutelným.

alca lightSvítící

Další možností, jak vjemově obohatit prostor Vaší koupelny, je svítící tlačítko. Při použití vkládaného tlačítka v kombinaci s jeho osvětlením získáte příjemný tlumený zdroj světla ve zvoleném barevném odstínu. Toto nenucené osvětlení Vaší koupelny jistě oceníte při orientaci ve Vašem domě či bytě, zejména v době, kdy nechcete rozsvícením rušit Vaše blízké.

Oddálené pneumatické splachování

Používá se u WC pro tělesně postižené nebo v případech, kdy je vhodné umístit splachování mimo WC nádržku. Následná vzdálenost ovladače od nádržky musí být maximálně 3 m. Sada oddáleného splachování se skládá z pneumatického ovladače, vypouštěcího ventilu, kompletního instalačního materiálu (propojovací hadička, ochranná hadice, hmoždinky, šrouby…) a vnějšího ovladače pro nožní nebo ruční ovládání.

 

svítící tlačítko

 

publikováno: 18. 7. 2011
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.