PR článek

Zateplení domu pomocí foukané izolace Climatizer Plus – snadná aplikace a zdravotní nezávadnost


01_izolace_1600x900m

Důležitým předpokladem pro účinné snížení výdajů za teplo je kvalitní a efektivní zajištění tepelné izolace. Moderním a v mnoha ohledech jedinečným systémem je foukaná izolace Climatizer Plus. Snadno a rychle se aplikuje, je cenově dostupná, současně ekologická a zdravotně nezávadná. Nejde jen o kvalitní izolační materiál jako takový, současně představuje efektivní způsob uložení izolace.

Foukaná izolace zaplní všechen volný prostor

Zateplení domu foukanou izolací se provádí pomocí aplikačního stroje a hadic. Vyškolený pracovník nafouká pneumaticky izolační materiál do prostoru nebo dutiny, za 5 až 6 hodin bude dům standardní velikosti kompletně zateplen. Foukaná izolace se provádí ve dvou variantách – foukání do dutin či volné foukání. Foukání do dutin se používá k zateplení dutých stavebních konstrukcí, volné foukání zase pro zateplení střechy, půdy a dalších volných prostor.

Foukaná izolace Climatizer Plus přilne těsně ke stavební konstrukci, čímž se vytvoří celistvá izolační vrstva. Pomocí této metody lze snadno a rychle zateplit jak novostavby, tak starší domy. Díky tepelný úsporám je návratnost investice velmi rychlá.

Přednosti foukané izolace

Oproti běžným typům izolace přináší foukaná izolace celou řadu výhod. Samotná aplikace je rychlá a nenáročná z hlediska použití techniky. Izolaci lze aplikovat bez jakéhokoliv narušení provozu stavby. Izolační materiál je přesně foukán na požadované místo, nevzniká tak žádný odpadový materiál. Foukaná izolace je ekologická a zdravotně nezávadná. Umožňuje zateplení prakticky jakéhokoliv typu konstrukce, rovněž je odolná vůči hlodavcům, hnilobě i plísním.

Proč aplikovat právě izolaci Climatizer Plus

Jako ideální izolační materiál se pro provedení foukané izolace hodí z dlouhodobého hlediska Climatizer Plus. Jde o přírodní celulózové vlákno, vynikající následujícími vlastnostmi:

  • nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti

  • odhlučnění a zlepšení akustiky prostorů

  • dýchání stavby – zabránění vzniku vlhkosti a plísní

  • vynikající protipožární vlastnosti

  • ekologičnost, biologická odbouratelnost

  • 20 letá záruka na foukané izolace

Pokud tak přemýšlíte o ideálním způsobu zateplení domu, ať už staršího či novostavby, využití moderní foukané izolace je z mnoha ohledů ideálním řešením.

publikováno: 20. 6. 2016
Rozbalit všechny příspěvky
Nový komentář
Zpracovávám...

Odesláním komentáře souhlasíte s pravidly diskuze.

Diskuse je zatím prázdná.