Alena Bartoňová: kadeřnický salon Klára, Jilemnice

Perfektní, lesklé a pevné vlasy má od přírody jen málokdo. Každý se však může k tomuto ideálu přiblížit, pokud o ně umí dobře pečovat. Navštivte kadeřnický salon Klára v Jilemnici, kde se o zdraví a vzhled vašich vlasů postarají. Salon staví na zkušenostech, znalostech i ovládání řemesla, a tak je schopen uspokojit i náročné požadavky zákazníků. Užijte si chvíle v příjemném prostředí a využijte některé z mnoha poskytovaných služeb.

Kadeřnické služby včetně poradenství

Salon Klára v Jilemnici je zaměřený na spokojenost svých zákazníků. Těm pomáhá při výběru budoucího účesu a často i při kompletní změně image. V tomto úsilí se salonem spolupracuje také sousedící firma VARIETA Textil-Oděvy.

Nedílnou součástí poskytovaných služeb je odborné poradenství. Poradí nejen se samotnou úpravou vlasů, ale také různými problémy – vypadáváním, přílišnou tvorbou mazu, suchostí či šedivěním. V kadeřnictví poskytují řadu služeb, ať už jde o barvení, ondulaci (vodovou, foukanou i železem), stříhání, preparaci, melírování, tvorbu přelivů i masáž hlavy. Kadeřnický salon se také na náročnou účesovou tvorbu spojenou s přípravou společenských účesů (na plesy, svatby a další slavnostní události).

Práce s kvalitními materiály

Při vytváření nejrůznějších úkonů pracuje salon s kvalitními přípravky Wella Professionals. Jedná se o společnost, která v profesionálním barvení vlasů jednoznačně vede. Od konkurence ji odlišují inovace, skvělý servis i odbornost. Při péči o vlasy využívá salon přípravy Lifetex, která zajišťují zásobování důležitými živinami. Při konečné úpravě pak používá kvalitní stylingové přípravky High hair s maximálním ochranným účinkem.

Společnost Puls - Praha se specializuje na maloobchodní i velkoobchodní prodej potřeb pro kadeřníky a kadeřnice. Dodává kadeřnické potřeby jak pro soukromé kadeřníky, tak velké kadeřnické salóny. V nabídce je k vidění profesionální vlasová kosmetika, ale také pomůcky, od kartáčů a hřebenů po strojky. Firma zajišťuje internetový prodej s rychlou dodávkou zboží, v městské části Praha 4 pak provozuje kamennou prodejnu. Kadeřnické potřeby pro profesionály Kadeřnické potřeby jsou nezbytné pro všechny profesionální kadeřnické salony. Bez kvalitního vybavení nebude výsledek nikdy kvalitní. Co vše můžete v obchodě firmy Puls - Praha pořídit? Nakupte depilační vosky, kartáče a hřebeny, fény, žehličky, nůžky, strojky, kulmy či pláštěnky a límce. Firma dodává také profesionální kadeřnický nábytek – křesla, podnožníky, umyvadla a další. Vlasová kosmetika i barvy na vlasy Firma Puls - Praha se specializuje na prodej značkové vlasové kosmetiky. Vlasová kosmetika splňuje požadavky nejnáročnějších kadeřníků. Firma se zaměřuje na prodej kosmetiky značek Nouvelle a Goldwell. Prodává barvy na vlasy, laky, melíry a další přípravky. Vlasová kosmetika i barvy na vlasy jsou šetrné, odolné a kvalitní. V internetovém obchodě najdete také dárkové balíčky, kterými můžete obdarovat své blízké. Odborná školení a certifikáty Firma prodává kadeřnické potřeby již řadu let a má s nimi bohaté zkušenosti. Proto svým zákazníkům zprostředkuje také odborné kurzy a školení, po jejichž absolvování obdrží certifikát dokládající jejich odbornost. Firma zajišťuje školení barev, keratinu a také botoxu. Obraťte se na firmu s kadeřnickými potřebami a o průběhu školení a termínech se informujte osobně.

TopKosmetik.cz: kadeřnické potřeby, kosmetika a drogerie

Imrychova 982/5, 143 00 Praha 12
+420 777 573 069
Internetový obchod TopKosmetik.cz nabízí široký sortiment z drogerie, kosmetiky i kadeřnických potřeb. Velkoobchod prodává také nehtové nebo masérské potřeby, poskytuje rekvalifikační kurzy na manikúru i kurzy prodlužování řas. Všechny nabízené produkty a služby jsou vysoce kvalitní a profesionální. Veškeré zboží si vyberete z pohodlí svého domova, platit můžete na dobírku nebo osobně na prodejně. Kadeřnické potřeby pro profesionály Internetový velkoobchod nabízí opravdu široký sortiment, ze kterého si vyberete přesně to, co potřebujete. Kadeřnické potřeby zahrnují nejen kartáče na vlasy a šampony, ale také fény, laky a tužidla nebo vyživující masky a gely pro podporu růstu vlasů. K dostání je i bio vlasová kosmetika, jako jsou šampony a kondicionéry nebo oleje. K dispozici je také pestrá paleta kvalitních barev na vlasy. Z kosmetiky poté můžete vybírat z tělových mlék, masek a krémů, odličovacích tonik nebo kosmetický peelingů. Veškerá nabízená kosmetika je vyrobena z kvalitních surovin, které vám dodají potřebné živiny a látky, aby byly vaše pleť, pokožka i vlasy zdravé uvnitř a krásné na pohled. Z drogerie jsou pro vás přichystány parfémy, úklidové potřeby, sprchové gely i soli do koupele pro relax a odpočinek. Velkoobchod nabízí i kurzy na manikúru nebo prodlužování řas TopKosmetik.cz zajišťuje také kurzy na manikúru, kde se naučíte modeláž nehtů. Kurz je v rozsahu 91 hodin teoretické výuky a 110 hodin praktické výuky. Po skončení kurzu získáte platné osvědčení, které vám umožní se modelováním nehtů i živit. V nabídce je i kurz na prodlužování řas metodou řasa na řasu v rozmezí 6 až 10 hodin.

Šárka Strelková: kadeřnictví a kosmetické služby, Ústí nad Labem

Orlická 2894/3, 400 11 Ústí nad Labem
+420 604 278 744
Záleží vám na svém vzhledu a hledáte v Ústí nad Labem profesionální kadeřnictví a kosmetický salon? Pak zavítejte do studia Šárky Strelkové, která se dlouhodobě zaměřuje na poskytování kadeřnických a kosmetických služeb. V oboru má mnohaletou praxi a klade důraz na soustavné vzdělávání a sledování aktuálních trendů a nových postupů. Ke všem zákaznicím přistupuje individuálně a s ohledem na jejich požadavky. Získala si tak řadu spokojených klientek, které se do salonu opakovaně vrací. Přidejte se k nim i vy! Kadeřnické služby Hlavní náplní činnosti firmy Šárky Strelkové je provoz kadeřnictví. Po domluvě zajistí stříhání, mytí, barvení i odborné ošetřování. Pracuje s profesionální vlasovou kosmetikou a věnuje velkou pozornost i šetrné péči. Vaše vlasy tak budou nejen krásné, ale také zdravé. Ať už máte konkrétní představy o novém účesu, nebo vše necháte na profesionální kadeřnici, neváhejte a salon paní Strelkové navštivte. Kosmetické služby Salon v Ústí nad Labem poskytuje také různé kosmetické služby. Zajistí i manikúru, mokrou či suchou pedikúru a masáže. Provádí rovněž peeling pleti, aplikaci masek, úpravy a barvení obočí, depilaci nebo líčení. Zaměřuje se také na základní i parafínové ošetření rukou a lakování nehtů. V případě zájmu poskytne kadeřnické a kosmetické služby nejen ve svém salonu, ale také u vás doma.
Danuše Schandlová provozuje na adrese Mostecká 223/1 v Litoměřicích kadeřnický salon pro dámy, pány i děti. Kromě standardních kadeřnických služeb nabízí i svatební a společenské účesy, prodlužování vlasů i hloubkový keratin. Pokud nemůžete vyrazit do salonu, kadeřnice dojde i za vámi domů, aby se mohla postarat o vaše vlasy i mimo salon. K prodeji je v salonu taktéž profesionální vlasová kosmetika Goldwell. 

Příspěvek na bydlení pomáhá nejen sociálně slabším

Jdou to bláboly,Zajímalo by mě,jestli min. Jurečka viděl někdy ten formulář.
Ctějí tam podrobně rozepsat nákla...

Pohlcovač vlhkosti pomůže doma vytvořit zdravé prostředí

Vlhko je strašná mrška. My se s tím občas pořád potýkáme, hlavně v koupelně, děti nám po koupání zapomínají ot...

Zařizujete dětský pokoj? Známe vychytávky, ze kterých budou děti nadšení!

Dobré tipy, jak zařídit pokojíček. My se příkláníme k tomu, abychom dětem poskytli co nejvíce nábytku i hraček...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...