Ateliér 999 s.r.o.: malonákladový digitální tisk a grafické práce, Brno

Firma Ateliér 999 se od roku 1999 specializuje na grafickou přípravu, zpracování a samotný tisk všech druhů tiskovin. Ať už potřebujete připravit a vytisknout reklamní prospekty, kalendáře, plakáty, nebo chcete zajistit náročnou knižní produkci, obraťte se na brněnský ateliér. Firma spolupracuje s řadou předních tiskáren v Brně, Praze i Zlíně, a je tak schopna zpracovat zakázku v jakémkoliv rozsahu.

Grafické zpracování pro následný tisk

Součásti služeb firmy Ateliér 999 je kompletní grafické zpracování a elektronická příprava dokumentů a dalších tiskovin k následnému tisku. Ve spolupráci se svými klienty se firma postará o grafické návrhy vizitek, plakátů, prospektů a dalších materiálů. Firma se zabývá také zpracováním a prodejem literatury o cestování (v nabídce najdete cestopicy, průvodce či mapy) a prodejem motoristické literatury.

Tisk všech druhů tiskovin

Ateliér 999 se sídlem v Brně je schopen zajistit realizaci tisku v jakémkoliv rozsahu. Spolupracuje s významnými tiskárnami a v případě potřeby dohlédne na průběh přímo v tiskárně. Zkontroluje barevnost výtisků a postará se o to, aby byl finální produkt precizní a odpovídal požadavkům klienta.

Kromě samotného malonákladového digitálního tisku až do formátu A3 je ateliér schopen zajistit také parciální lakování, laminování, náročné výseky, případně i tisk velkoplošných billboardů. Máte specifické požadavky na tisk či grafické zpracování? Navštivte ateliér v Brně osobně, nebo jej kontaktujte prostřednictvím e-mailu či telefonicky.

ALIVE, s.r.o.: reklamní agentura a grafické studio, Praha-Ruzyně

Kralupská 39, 161 00 Praha 6
+420 222 711 411
Reklamní agentura ALIVE, s.r.o. pomáhá při propagaci malých i velkých společností. Reklamní agentura nabízí komplexní reklamní služby, které zahrnují výrobu tiskovin, reklamních předmětů, realizaci marketingových výzkumů nebo kampaní a další činnosti. Společnost dále provozuje grafické studio a pomáhá i při pořádání firemních akcí a konferencí.  Reklamní agenura – reklamní předměty i kampaně Reklamní agentura ALIVE, s.r.o. Praha nabízí profesionální služby v oblasti reklamy a marketingu. Svým klientům zajistí mediální full servis, který zahrnuje spolupráci s grafikem, výtvarníkem a odborníkem přes marketing. Společnost upřednostňuje dlouhodobou spolupráci, ale vyřizuje i jednorázové zakázky. Zaměřuje se na reklamní předměty, textil a tisk. Společnost je technologicky samostatná a je schopna vytvořit unikátní reklamní předměty v libovolném nákladu. Dále pomůže s propagací, realizuje reklamní kampaně i marketingové výzkumy.  Grafické studio realizuje vaše nápady Součástí společnosti ALIVE, s.r.o. Praha je i grafické studio, které vám pomůže s realizací nápadů. Grafické studio má bohaté zkušenosti při návrzích tištěných i elektronických materiálů. Ve spolupráci se zkušenými grafiky přenesete své nápady na papír a zviditelníte svou společnost.  Event agentura – pořádání firemních událostí Společnost funguje také jako event agentura, která vám pomůže s organizací a plánováním firemní akce různého typu. Má zkušenosti s pořádáním seminářů, konferencí, zasedání, školení či tiskových konferencí. Reklamní agentura Praha pořádá také akce zábavního charakteru – večírky či víkendová setkání. 
  Společnost IQscan.cz pod vedením Luboše Antonína se specializuje na prodej a servis přístrojů a materiálů, které slouží k archivaci a digitalizaci. Firma je přímým autorizovaným zástupcem mnoha výrobců, a tak nabídne nejlepší cenové i servisní podmínky na trhu. Firma zajišťuje záruční i pozáruční servis zařízení po celém území České republiky. Nabízí také odborné konzultace a návrhy řešení digitalizace dokumentů i jejich následné archivace. Knižní skenery, hybridní kamery a další zařízení Firma IQscan.cz se již řadu let specializuje na dodávku a servis profesionálních zařízení, které slouží k digitalizaci a archivaci dokumentů. Společnost je autorizovaným distributorem výrobků značek Staude Foto Chemie, Microbox GmbH, SMA Electronic Document GmbH i IMAGE PRO GmbH. V nabídce firmy najdete řadu profesionálních přístrojů. Patří sem například knižní skenery, které zajistí jednoduchou a rychlou digitalizaci knih. K dispozici jsou zařízení pro skenování knih od formátu A3 až do formátu A0. V nabídce společnosti najdete také hybridní kamery, které umožňují přímou digitalizaci bez nutnosti další manipulace s předlohou i digitalizaci vyvolaného filmového pásu. Firma IQscan.cz dodá také archivátory, čtecí zařízení, kopírovací systémy a další přístroje pro digitalizaci a archivaci dokumentů. Záruční i pozáruční servis zařízení Firma IQscan.cz Luboše Antonína dodává profesionální zařízení pro digitalizaci a archivaci dokumentů. Kromě samotné dodávky se postará o profesionální záruční i pozáruční servis. Mezi servisovaná zařízení patří například knižní a jiné skenery, hybridní a analogové kamery, duplikátory, vyvolávací automaty, zpětně zvětšující zařízení a mnohá další. Společnost využívá originální náhradní díly a většinu oprav je schopna provést na místě u zákazníka. Odborná konzultace v oblasti digitalizace a archivace Díky mnohaletým zkušenostem v oboru digitalizace a archivace dokumentů je firma připravena poskytnout svým zákazníkům odbornou poradenskou službu. Pomůže při návrhu, konfiguraci i implementaci digitalizačních zařízení i rozsáhlých systémů. Digitalizace dokumentů

Color 3P: reklamní agentura, Kadaň

Jana Švermy 10, 432 01 Kadaň
+420 602 390 602
Hledáte v regionu Kadaně a Chomutova odborníka na reklamu, který se postará o propagaci vaší firmy a zajistí veškeré související služby? Obraťte se na reklamní agenturu Color 3P, která vznikla již v roce 1992. Cílem společnosti Color 3P je poskytovat komplexní reklamní práce, a to převážně jako prvovýrobce. Jen u některých komodit spolupracuje i s dalšími výrobci reklamních materiálů. Reklamní agentura sídlí v Kadani a své služby poskytuje zákazníkům z Kadaně, Chomutova a přilehlého okolí. Reklamní agentura s mnohaletými zkušenostmi Pokud hledáte odborníka na reklamu, který má v oboru mnohaleté zkušenosti, obraťte se právě na reklamní agenturu Color 3P. Díky svému více než 27letému působení na trhu získala cenné zkušenosti při výrobě a šíření reklamy, vybudovala si také rozsáhlou síť kontaktů. Postará se o to, aby se o vás a vašich službách mluvilo a vědělo. Široký rozsah služeb v oblasti reklamy Reklamní agentura Color 3P poskytuje celou řadu služeb v oblasti reklamy. Většinu propagačních materiálů dodává jako prvovýrobce, jen v případě některých komodit spolupracuje s dalšími českými firmami. Co vše pro vás reklamní agentura připraví? Postará se o výrobu a návrh bannerů a rollupů, kvalitně zpracuje polepy výloh, připraví potisky reklamních předmětů i oblečení. Firma má zkušenosti i s polepy vozů, výrobou různých cedulí, značek a nápisů na budovy i s výrobou tiskovin. Ať už potřebujete vyrobit reklamní letáky, katalogy, noviny či plakáty, obraťte se na firmu Color 3P. Spolupráce s řadou významných partnerů Během svého mnohaletého působení na trhu měla firma Color 3P možnost pracovat s řadou významných zákazníků z Kadaně, Chomutova i okolí. Mezi zákazníky patří například firmy ČEZ, Severočeské doly, JC Interiors Czechia, Donaldson Czech Republic, BOS Automotive Products a mnozí další.
Reklamní agentura a tiskárna GARAMOND pod vedením Terezie Matoškové se specializuje na poskytování kompletního reklamního a tiskového servisu. Firma svým klientům zajistí výrobu nejrůznějších reklamních materiálů, a to včetně grafického návrhu. Sídlo reklamní agentury se nachází ve Vsetíně na ulici Podsedky za ZUŠ. Výroba reklamních materiálů Rádi byste zviditelnili svou firmu či organizaci a potřebujete zajistit návrh a výrobu nejrůznějších reklamních materiálů? Obraťte se na vsetínskou rekalmní agenturu GARAMOND, která zajistí kompletní reklamní servis. S využitím profesionálních grafických programů se postará o zpracování grafického návrhu a materiály vyrobí s ohledem na jednotný firemní styl. Firma zajišťuje například tisk barevných katalogů a prospektů, výrobu vizitek, samolepek, firemních formulářů nebo dopisních papírů. Vyrábí i reklamní poutače, polepy výloh obchodů a vozidel, ale třeba i potisk textilu či reklamních předmětů. Cílem firmy GARAMOND ve Vsetíně je nabídnout zákazníkům co nejširší paletu služeb, které vyhoví jejich potřebám. Potisk reklamních předmětů GARAMOND Vsetín se zaměřuje také na potisk nejrůznějších reklamních předmětů dle přání klienta. Díky využití různých technologií je firma schopna zajistit tisk na takřka jakékoliv podklady. Nabízí tisk na reklamní textil, ale třeba i potisk hrnků, propisek, sklenic, konviček, vlajek a dalších předmětů, které poslouží k propagaci. Mezi používané techniky patří například tampontisk, sublimační tisk, transfer, Flock-Flex, ražba či gravírování. Výroba řezané reklamy Mezi další poskytované služby v oblasti reklamy a tisku patří výroba řezané reklamy. Písmena, loga či obrazce jsou vyřezávána ze samolepicí folie, kterou lze následně aplikovat na jakýkoliv hladký povrch. Řezaná reklama se používá na výlohy obchodů, reklamní cedule, domovní štíty, automobily, kombinuje se s PVC deskami. Firma GARAMOND má k dispozici mnoho druhů folií, ze kterých si zákazníci vyberou podle své představy.

Pasport stavby – k čemu slouží a proč ho musíte mít i vy

Víte o někom kdo provádi pasportizaci domu v okese Benešov?

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Dobrý den, je nám líto, že se váš soused bezohledně choval při odstraňování eternitu ze střechy. Situace, kter...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Náš bezprostřední soused několik metrů od nás, také měnil eternit prostřednictvím odborné firmy, která však ev...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...