EURONICS ČR a.s.

EURONICS ČR a.s.

Tueri, s.r.o.: soukromá bezpečnostní služba, Praha 9

K Žižkovu 640/9, 190 00 Praha 9
+420 602 316 151
Špičkovou a spolehlivou ochranu majetku a osob vám poskytne soukromá bezpečnostní služba Tueri s mnohaletými zkušenostmi sídlící v městské části Praha 9. Nabízí mimo jiné službu soukromých detektivů a technickou ostrahu v podnikatelské činnosti. Postará se také o instalaci elektronických bezpečnostních systémů a záruční i pozáruční servis. O kvalitě jejích služeb svědčí i to, že působí nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Bezpečnostní služba Tueri má pojištění podnikatelských rizik na 15 milionů korun. Proto si klient může být jistý, že je s Tueri v bezpečí po všech stránkách.  Bezpečnostní služba Tueri: špičkový profesionál, co si poradí za každé situace  Pomocí moderních technologií a odborně školeného personálu poskytuje firma jednu z nejlepších bezpečnostních služeb na trhu. Nabízí ostrahu objektů s nepřetržitou službou, pochůzky, kontroly vstupu a vozidel nebo klíčový režim. Odborníci se postarají také o ochranu staveb a strojního zařízení i o ochranu zboží v obchodech. Střežit můžou i bez pevného stanoviště a v dohodnutých intervalech. Zajistí i hotelovou ochranu a informační službu. Celkový výčet služeb je ale ještě širší. Pro Tueri pracuje skoro dvě stě zaměstnanců. Jejich specializací jsou bezpečnostní služby, ale poradí si i s likvidací požáru, živelnými pohromami a provozními haváriemi. Svou službu můžou provádět ve stejnokroji firmy Tueri, ale i ve společenském stejnokroji nebo civilu. Záleží na přáních a požadavcích klienta.  Firma zajistí bezpečnostní služby, ale i ty detektivní  Aby byla činnost firmy Tueri co nejúspěšnější, při detektivních službách spolupracuje s Policií ČR. Jsou v úzkém kontaktu s příslušným oddělením a intenzivně pracují na zdárném vyřešení případu. To se týká nejen vyšetřování a odhalování trestné činnosti, ale i prevence. Klientova přání jsou zde vždy na prvním místě a bez jeho souhlasu se nic neobejde.  Bezpečnostní služby najdete v části Praha 9 Bezpečnostní služby provozuje Tueri už 28 let. Za léta praxe nasbírali četné zkušenosti a ve svém oboru se stále zdokonalují. Bezpečnostní služba Tueri sídlí na adrese  K Žižkovu 282/9, 190 00 Praha 9. Pro své zákazníky zřídila nonstop telefonní linku, na které ji mohou klienti kontaktovat kdykoliv budou potřebovat.
Kvalitní zabezpečení je nedílnou součástí každého rodinného domu či firemního objektu. Společnost Mateotech se sídlem v Teplicích patří mezi profesionály v oblasti zabezpečování. Díky modernímu technickému vybavení a šíří poskytovaných služeb patří mezi špičky v oboru. Společnost se postará o dodávku, instalaci a zprovoznění elektronických zabezpečovacích systémů. Nainstaluje i kamerové systémy, požární signalizace a identifikační nástroje pro evidenci docházky zaměstnanců. Poskytuje i kompletní řešení na klíč. Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích systémů Firma Mateotech s.r.o. se již řadu let specializuje na dodávku, instalaci, zprovoznění a servis elektronických zabezpečovacích systémů. EZS jsou ideální doplňkem ke kamerovým systémům a zajistí vám zabezpečení objektu 24 hodin denně. Zabezpečovací systémy od zmiňované společnosti z Teplic jsou určené jak ke střežení budov, tak k přivolání zásahové jednotky do místa vniknutí. Firma se postará o návrh funkčního moderního zabezpečovacího systému, který zajistí maximální úroveň ochrany. Kromě běžných pohybových čidel může být systém doplněn i o detektory tříštění skla, magnetické kontakty či požární detektory. Kamerové systémy pro střežení objektu Chcete zajistit neustálou ochranu svého majetku, nebo potřebujete mít dohled nad zaměstnanci? Montáž kvalitního kamerového systému je ideálním řešením. Společnost Mateotech s.r.o. se sídlem v Teplicích se postará o kompletní řešení na klíč. Má zkušenosti s instalací a zprovozněním různých typů kamerových systémů, od průmyslových kamer přes IP kamery po termokamery. V rámci konzultace pomůže s výběrem nejvhodnějšího typu a postará se o montáž i záruční a pozáruční servis. Požární signalizace a identifikační zařízení Kromě zabezpečovacích a kamerových systémů se firma Mateotech zaměřuje i na další zabezpečovací prvky. Patří mezi ně zejména požární signalizace, která ochrání osoby i majetek před rizikem vzniku požáru. Zaměřuje se také na moderní identifikační nástroje, které slouží k identifikaci docházky zaměstnanců. Identifikace se obvykle provádí pomocí karty, náramku či klíčenky, ale třeba i pomocí otisku prstů.

Express Alarm Czech s.r.o.: dodávka a servis bezpečnostních systémů

Kramolná 1207/31, 193 00 Praha
+420 777 242 212
Společnost Express Alarm Czech se již více než 15 let specializuje na dodávku, servis a technickou podporu bezpečnostních systémů. Zaměřuje se na velkoobchodní činnosti, poskytuje také záruční a pozáruční servisy prodávaných výrobků. Od roku 2008 je společnost Express Alarm Czech prvním autorizovaným distributorem bezpečnostních systémů od firmy HIKVISION. Společnost úzce spolupracuje také se svou partnerskou firmou Express Alarm Slovakia. Prodej alarmů, kamer a dalších zařízení Chcete mít kvalitní bezpečnostní systémy, které odpovídají náročným legislativním požadavkům a zajistí vám maximální úroveň ochrany? Pak využijte služeb společnosti Express Alarm Czech a vyberte si z nepřeberného množství různých zařízení. V širokém sortimentu naleznete kamerové systémy, detektory pohybu, bezdrátové sirény, videotelefony, čtečky, elektrické zámky, detektory požárů, obchůzkové bezpečnostní systémy a mnohé další prvky. Společnost má naprostou většinu zařízení skladem a postará se o doručení do 24 hodin od provedení objednávky. Profesionální záruční i pozáruční servis Společnost Express Alarm Czech zajišťuje pro nabízené alarmy, kamerové systémy a další bezpečnostní systémy kvalitní záruční i pozáruční servis. Postará se o to, aby zabezpečovací technika sloužila svému účelu bez problémů a komplikací. Servisní technici se postarají o rychlé odstranění případných závad a o opětovné uvedení do provozu. Prodává a servisuje zařízení mnoha značek, od zmíněného výrobce HIKVISION přes firmy Ezviz, Hanway, Commax po Sebury či Bosch. Technická podpora i možnosti školení Firma klade velký důraz na budování dlouhodobých vztahů se svými zákazníky. Proto jim poskytuje nepřetržitou technickou podporu a v případě potřeby ihned podá pomocnou ruku. Express Alarm Czech navíc pravidelně pořádá prezentace a školení v Praze, Brně a Ostravě. Pro absolventy školení navíc připravila společnost dárek v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč na nabízené bezpečnostní systémy.

RTH Security, s.r.o.: bezpečnostní služba, Praha

Jaurisova 4, 140 00 Praha 4
+420 602 249 110
Společnost RTH Security patří mezi uznávané bezpečnostní agentury s mnohaletou tradicí. Firma vznikla již v roce 1991 pod fyzickou osobou Ivana Třešňáka, jako firma s ručením omezením pak byla založena v roce 2010. Od počátku svého působení se specializovala na provoz pultu centrální ochrany (PCO). Firma portfolio služeb průběžně rozšiřovala, a tak dnes poskytuje vše, co s ochranou osob a majetku souvisí. Pult centrální ochrany (PCO) Praha Jednou z hlavních služeb bezpečnostní firmy RTH Security je provoz pultu centrální ochrany. Díky moderním technologiím a zkušenému personálu získáte nepřetržitý dohled nad svými objekty. Vizí firmy je pomoci svým klientům v boji proti kriminalitě a vytvořit jim bezpečné zázemí pro jejich aktivity. Personál prochází soustavnou přípravou a je proškolen pro použití nejmodernějších technologií. S tím souvisí i provoz pultu centralizované ochrany, který využívá různé způsoby zabezpečení a dohledu. PCO firmy RTH Security umožňuje připojení různých technologií, ať už pevné telefonní linky, objektového vysílače, GSM, SMS či WEB zařízení. Srdcem firmy je její řídicí a operační centrum. Zde operátoři vyhodnocují zprávy z jednotlivých objektů PCE a dle požadavků předávají informace, vysílají zásahová vozidla, sledují jejich pohyb či předávají úkoly technikům. Bezpečnostní služby na profesionální úrovni Kromě provozu pultu centrální ochrany se firma RTH Security zaměřuje na poskytování řady dalších souvisejících služeb. Postará se například o fyzickou ostrahu objektů, sledování a vyhledávání vozidel, monitoring osob, převozy cenin nebo montáže a dodávky bezpečnostních zařízení. Kompletní přehled poskytovaných bezpečnostních služeb naleznete na internetových stránkách společnosti. Dodávky zabezpečovacích systémů Jako odborník na bezpečnost se společnost RTH Security dlouhodobě zaměřuje také na dodávky bezpečnostních systémů a jejich montáže i servis. Na základě vašich představ a požadavků dodá a zprovozní kamerové systémy, bezpečnostní zámky, alarmy, domovní zvonky a videotelefony, monitory živelných rizik a mnohé další pokročilé technologie.

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Chtěl bych se zeptat, jak se doporučuje tloušťka gabionového plotu?
Můžu postavět plot se skládanými gabiony ...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...