Fire-tech: kontrola, servis a prodej hasicích přístrojů, Dolní Čermná

Ať už potřebujete pořídit hasicí přístroj do své domácnosti nebo zabezpečit velkou firmu hasicí technikou, obraťte se na firmu Fire-tech v obci Dolní Čermná (Východočeský kraj). Ta pod vedením Bc. Moniky Markové zajišťuje profesionální kontrolu, servis a revize hasicích přístojů. Hasicí přístroje také prodává, stejně tak i kouřové hlásiče, požární vodovody a další prostředky požární ochrany.

Hasicí přístroje a doplňkový sortiment od firmy Fire-tech

Potřebujete zajistit svůj objekt prostředky požární ochrany? Firma Fire-tech Dolní Čermná prodává hasicí přístroje různých typů. V nabídce naleznete například hasicí přístroj práškový, určený do domácností, dopravních prostředků i průmyslových objektů. Podle využití si vyberete z různých velikostí a objemů.

Firma dále prodává hasicí přístroje sněhové a vodní. Obzvláště oblíbené jsou hasicí spreje Pyrocom určené k hašení začínajících požárů pevných látek. Jedná se o kvalitní výrobek, který je možné používat i dnem vzhůru. Rozhodně však nenahrazuje profesionální hasicí přístroje.

Revize a servis hasicích přístrojů

Společnost Fire-tech provádí kromě prodeje i servis a revize hasicích přístrojů. Ty jsou podle platných norem vyžadovány v pravidelných intervalech. Revizní technik zkontroluje hasicí přístroje přímo u zákazníka a určí, které je potřeba odeslat na tlakovou zkoušku. V případě zájmu zajistí zapůjčení náhradní hasicí techniky. Provádí také servis a kontrolu hydrantů a požárních dveří.

  Hasící přístroje

Tueri, s.r.o.: soukromá bezpečnostní služba, Praha 9

K Žižkovu 640/9, 190 00 Praha 9
+420 602 316 151
Špičkovou a spolehlivou ochranu majetku a osob vám poskytne soukromá bezpečnostní služba Tueri s mnohaletými zkušenostmi sídlící v městské části Praha 9. Nabízí mimo jiné službu soukromých detektivů a technickou ostrahu v podnikatelské činnosti. Postará se také o instalaci elektronických bezpečnostních systémů a záruční i pozáruční servis. O kvalitě jejích služeb svědčí i to, že působí nejen v České republice, ale i na Slovensku a v Maďarsku. Bezpečnostní služba Tueri má pojištění podnikatelských rizik na 15 milionů korun. Proto si klient může být jistý, že je s Tueri v bezpečí po všech stránkách.  Bezpečnostní služba Tueri: špičkový profesionál, co si poradí za každé situace  Pomocí moderních technologií a odborně školeného personálu poskytuje firma jednu z nejlepších bezpečnostních služeb na trhu. Nabízí ostrahu objektů s nepřetržitou službou, pochůzky, kontroly vstupu a vozidel nebo klíčový režim. Odborníci se postarají také o ochranu staveb a strojního zařízení i o ochranu zboží v obchodech. Střežit můžou i bez pevného stanoviště a v dohodnutých intervalech. Zajistí i hotelovou ochranu a informační službu. Celkový výčet služeb je ale ještě širší. Pro Tueri pracuje skoro dvě stě zaměstnanců. Jejich specializací jsou bezpečnostní služby, ale poradí si i s likvidací požáru, živelnými pohromami a provozními haváriemi. Svou službu můžou provádět ve stejnokroji firmy Tueri, ale i ve společenském stejnokroji nebo civilu. Záleží na přáních a požadavcích klienta.  Firma zajistí bezpečnostní služby, ale i ty detektivní  Aby byla činnost firmy Tueri co nejúspěšnější, při detektivních službách spolupracuje s Policií ČR. Jsou v úzkém kontaktu s příslušným oddělením a intenzivně pracují na zdárném vyřešení případu. To se týká nejen vyšetřování a odhalování trestné činnosti, ale i prevence. Klientova přání jsou zde vždy na prvním místě a bez jeho souhlasu se nic neobejde.  Bezpečnostní služby najdete v části Praha 9 Bezpečnostní služby provozuje Tueri už 28 let. Za léta praxe nasbírali četné zkušenosti a ve svém oboru se stále zdokonalují. Bezpečnostní služba Tueri sídlí na adrese  K Žižkovu 282/9, 190 00 Praha 9. Pro své zákazníky zřídila nonstop telefonní linku, na které ji mohou klienti kontaktovat kdykoliv budou potřebovat.

USIR, s.r.o.: bezpečnostní služby a správa nemovitostí, Kladno

Huťská 1496, 272 01 Kladno
+420 724 845 654
Bezpečnostní agentura USIR se od roku 2006 specializuje na poskytování profesionálních bezpečnostních služeb a správu nemovitostí. Management společnosti tvoří tým zkušených profesionálů, kteří mají v oblasti bezpečnostní problematiky mnohaletou praxi. Poskytované bezpečnostní služby odpovídají celosvětovým standardům a reagují na vývoj a nové přístupy v oboru. Společnost USIR, s.r.o. poskytuje své služby po celé České republice, ale i v rámci zahraničí. Nabízí služby pro jednotlivce, malé společnosti i nadnárodní koncerny. Bezpečnostní služby Společnost USIR se sídlem v Kladně zajišťuje širokou nabídku bezpečnostních služeb podle požadavků zákazníka. Zaměřuje se především na fyzickou ostrahu objektů. Postará se o detailní zpracování bezpečnostního projektu, výběr vhodných zaměstnanců, zpracování závazných pravidel pro ostrahu objektu, kombinované služby, kamerový dohled a podobně. Zaměstnanci mohou nosit civilní oděv i uniformu společnosti podle přání klientů. V případě zájmu mohou být vyzbrojeni i střelnou zbraní, radiostanicí, telefonem, pochůzkovým systémem a podobně. Společnost využívá také pult centralizované ochrany, který zajistí nepřetržitou ochranu majetku i osob. Správa nemovitostí a údržba Mezi další služby poskytované společností USIR, s.r.o. patří správa nemovitostí a úklid. Kromě bezpečnostních služeb se tak firma postará o zajištění dalších činností, které jsou pro každodenní chod vašeho objektu či areálu nezbytné. Postará se například o pravidelný i jednorázový úklidový servis, obsluhu technických zařízení, opravy, údržby, zákonné revize i měření. V rámci správy nemovitostí a úklidových služeb se postará o administrativní budovy, obchodní centra, bytové domy, průmyslové objekty a další. Detektivní a další služby Společnost USIR Kladno se snaží nabídnout svým klientům co nejširší nabídku činností, aby pokryla veškeré potřeby v oblasti bezpečnostních služeb. Proto se zaměřuje také na nabídku detektivních služeb (monitoring, identifikace, informační činnost, vyhledávání vozidel, získávání důkazů ad.). Poskytuje také ochranné služby – osobní ochranu, asistenční službu i ozbrojený doprovod.
Kvalitní zabezpečení je nedílnou součástí každého rodinného domu či firemního objektu. Společnost Mateotech se sídlem v Teplicích patří mezi profesionály v oblasti zabezpečování. Díky modernímu technickému vybavení a šíří poskytovaných služeb patří mezi špičky v oboru. Společnost se postará o dodávku, instalaci a zprovoznění elektronických zabezpečovacích systémů. Nainstaluje i kamerové systémy, požární signalizace a identifikační nástroje pro evidenci docházky zaměstnanců. Poskytuje i kompletní řešení na klíč. Dodávka, montáž a servis zabezpečovacích systémů Firma Mateotech s.r.o. se již řadu let specializuje na dodávku, instalaci, zprovoznění a servis elektronických zabezpečovacích systémů. EZS jsou ideální doplňkem ke kamerovým systémům a zajistí vám zabezpečení objektu 24 hodin denně. Zabezpečovací systémy od zmiňované společnosti z Teplic jsou určené jak ke střežení budov, tak k přivolání zásahové jednotky do místa vniknutí. Firma se postará o návrh funkčního moderního zabezpečovacího systému, který zajistí maximální úroveň ochrany. Kromě běžných pohybových čidel může být systém doplněn i o detektory tříštění skla, magnetické kontakty či požární detektory. Kamerové systémy pro střežení objektu Chcete zajistit neustálou ochranu svého majetku, nebo potřebujete mít dohled nad zaměstnanci? Montáž kvalitního kamerového systému je ideálním řešením. Společnost Mateotech s.r.o. se sídlem v Teplicích se postará o kompletní řešení na klíč. Má zkušenosti s instalací a zprovozněním různých typů kamerových systémů, od průmyslových kamer přes IP kamery po termokamery. V rámci konzultace pomůže s výběrem nejvhodnějšího typu a postará se o montáž i záruční a pozáruční servis. Požární signalizace a identifikační zařízení Kromě zabezpečovacích a kamerových systémů se firma Mateotech zaměřuje i na další zabezpečovací prvky. Patří mezi ně zejména požární signalizace, která ochrání osoby i majetek před rizikem vzniku požáru. Zaměřuje se také na moderní identifikační nástroje, které slouží k identifikaci docházky zaměstnanců. Identifikace se obvykle provádí pomocí karty, náramku či klíčenky, ale třeba i pomocí otisku prstů.

Express Alarm Czech s.r.o.: dodávka a servis bezpečnostních systémů

Kramolná 1207/31, 193 00 Praha
+420 777 242 212
Společnost Express Alarm Czech se již více než 15 let specializuje na dodávku, servis a technickou podporu bezpečnostních systémů. Zaměřuje se na velkoobchodní činnosti, poskytuje také záruční a pozáruční servisy prodávaných výrobků. Od roku 2008 je společnost Express Alarm Czech prvním autorizovaným distributorem bezpečnostních systémů od firmy HIKVISION. Společnost úzce spolupracuje také se svou partnerskou firmou Express Alarm Slovakia. Prodej alarmů, kamer a dalších zařízení Chcete mít kvalitní bezpečnostní systémy, které odpovídají náročným legislativním požadavkům a zajistí vám maximální úroveň ochrany? Pak využijte služeb společnosti Express Alarm Czech a vyberte si z nepřeberného množství různých zařízení. V širokém sortimentu naleznete kamerové systémy, detektory pohybu, bezdrátové sirény, videotelefony, čtečky, elektrické zámky, detektory požárů, obchůzkové bezpečnostní systémy a mnohé další prvky. Společnost má naprostou většinu zařízení skladem a postará se o doručení do 24 hodin od provedení objednávky. Profesionální záruční i pozáruční servis Společnost Express Alarm Czech zajišťuje pro nabízené alarmy, kamerové systémy a další bezpečnostní systémy kvalitní záruční i pozáruční servis. Postará se o to, aby zabezpečovací technika sloužila svému účelu bez problémů a komplikací. Servisní technici se postarají o rychlé odstranění případných závad a o opětovné uvedení do provozu. Prodává a servisuje zařízení mnoha značek, od zmíněného výrobce HIKVISION přes firmy Ezviz, Hanway, Commax po Sebury či Bosch. Technická podpora i možnosti školení Firma klade velký důraz na budování dlouhodobých vztahů se svými zákazníky. Proto jim poskytuje nepřetržitou technickou podporu a v případě potřeby ihned podá pomocnou ruku. Express Alarm Czech navíc pravidelně pořádá prezentace a školení v Praze, Brně a Ostravě. Pro absolventy školení navíc připravila společnost dárek v podobě voucheru v hodnotě 1000 Kč na nabízené bezpečnostní systémy.

Zdravé bydlení

Ani jsme dlouhá léta nevěděla o tom, že doma by to mohlo být na prd. Naopak jsem si říkala, že je lepší i nevě...

Uzení kuřat - když drůbeží maso není nudné

Zkuste kuře vykostit, potrit pastou ze soli a česneku a nalozit na 3 dny do laku . Potom z kuřete udělejte rol...

Co všechno můžete usušit v sušičce na ovoce

V sušičce sušíme šípky, bylinky, houby. Dnes zkusím jabka. Oloupu slupku, protože posledně jsme zjistili, že t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...