FOR ELV s.r.o– český výrobce stožárů, řezání laserem

Vývoj, projektování, výroba a prodej stožárů. Tím se zabývá česká firma FOR ELV s.r.o. Kromě toho nabízí i zpracování nerezových materiálů, ohraňování plechů i svařováním. Zajistí pro vás také řezání materiálů laserem. Spolehnout se můžete na kvalitně a precizně odvedenou práci a férové jednání.

Výroba stožárů veřejného osvětlení

Společnost FOR ELV s.r.o. se zaměřuje především na výrobu a prodej stožárů veřejného osvětlení, zpracování nerezových materiálů, svařování a ohraňování plechů. Jestliže potřebujete pro vaši obec či město stožáry, neváhejte se na firmu obrátit. Tato česká firma má mnohaleté zkušenosti v této oblasti a řadí se mezi špičky. Stožáry jsou žárově pozinkovány dle EN ISO 1461.

Řezání materiálů laserem

Firma pro vás zajistí kompletní řezání materiálů laserem. Řezání, dělení a pálení materiálů laserem je velmi produktivní metoda, která vám zaručí přesné rozměry a perfektní kvalitu řezu. Laserem vám firma nařeže nejen plechy, ale taktéž trubky a tvarové profily-jackly. Laserem lze řezat AL, Fe, FE-Cr materiály. Na webu firmy najdete mnoho ukázek řezání.

Řezání laserem dokáže skvěle nahradit metody frézování, vysekávání a děrování. Díky tomu budete mít přesnou výrobu otvorů pro průnik jednotlivých typů materiálů.

Tvarové dělení trubek

FOR ELV s.r.o. nabízí i tvarové dělení trubek a profilů laserem ve třech osách, které jsou určené hlavně pro mosty a střechy. Pro klienty je firma schopna pálením dělit trubky a profily. Postup tvarového dělení je značně zjednodušený, a to díky přenosu výrobních výkresů přímo na technologické zařízení. Vše probíhá přesně podle výkresů, a to již ve fázi softwarového plánování.

Atelier architektury Šimeček s.r.o.: architektonický ateliér, Tábor

Rekreační 380, 390 01 Tábor
+420 736 533 414
Architektonický ateliér v Táboře pod vedením Ing. arch. Zdeňka Šimečka zajišťuje odbornou architektonickou činnost. Na trhu působí řadu let a patří mezi tradiční architektonické ateliéry v Táboře a okolí. Architekti se specializují na návrhy interiérů, exteriérů, obytných i neobytných staveb i zahradnických úprav. Firma se postará o vypracování projektové dokumentace včetně inženýrské činnosti a zaměření. Atelier architektury Šimeček s.r.o. je vám k dispozici od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 18:00 hodin. Projekty staveb Jedním z hlavních oblastí činnosti architektonického ateliéru je projektování staveb. Architekti se postarají o návrh nových rodinných domů, ale také firemních objektů – skladů, hal a dalších. Postarají se také o návrh veřejných budov, např. škol či úřadů. Součástí projekční činnosti architektonického ateliéru je příprava projektové dokumentace pro územní řízení i stavební povolení, inženýrská činnost, zaměření, autorský či technický dozor a jiné. Návrhy interiérů i exteriérů Další oblastí činnosti ateliéru Ing. arch. Šimáčka je návrh interiérů a exteriérů. Architekti se orientují v oblasti bytového designu a pomohou s návrhem moderních interiérových prostorů. Ať už potřebujete přestavět byt nebo rodinný dům, architektonický ateliér vám s návrhem rád pomůže. Využívá také moderní vizualizační nástroje, díky kterým vám výsledný návrh představí ve 3D podobě s možností dílčích úprav. Zahradnické úpravy Nadto vše se ateliér v Táboře zaměřuje na architektonické práce související se zahradnickými úpravami a úpravou okolí. Architekti mají zkušenosti s návrhem parků, zahrad, dvorů a dalších venkovních veřejných i neveřejných prostorů. Poradí s dílčími úpravami i s kompletním návrhem zelených ploch. Projektanti

Architektonický ateliér ARNA: projektování v oblasti pozemních staveb, Praha

Krakovská 24/1256, 110 00 Praha 1
+420 604 149 714
Projekční kancelář ARNA se sídlem v městské části Praha 1 se zabývá projekcí pozemních staveb, a to jak novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů, tak i administrativních budov či průmyslových staveb. Mezi klienty architektonického ateliéru patří realitní společnosti, developerské společnosti, střední podnikatelé i podnikatelské řetězce či soukromí investoři. Architektonický ateliér ARNA vám pomůže najít efektivní řešení, a to s ohledem na povahu terénu, váš rozpočet i účelnost stavby. Součástí nabízených služeb je vypracování studií, projektů ke stavebnímu povolení nebo realizační projekty, urbanismus, vizualizace a žánrové fotografie. Firma se specializuje také na nízkoenergetické domy. Toužíte po nízkoenergetickém domě? Splňte si sen s projekční kanceláří ARNA Rozhodli jste se šetřit přírodu i peněženku a přitom mít svůj dům snů? S projektem vašeho budoucího bydlení vám pomůže projekční kancelář ARNA Praha. Ateliér nabízí klientům projekty na rodinné, ale také nízkoenergetické domy, které rostou společně s rozrůstající se rodinou. Díky tomu firma jednoduše vyhoví všem svým klientům bez ohledu na to, pro kolik lidí dům bude. Návrhy rodinných domů projekční kanceláře ARNA Přemýšlíte nad bydlením ve vlastním a hledáte projekt pro váš budoucí dům? Projekční kancelář ARNA nabízí zákazníkům originální návrhy rodinných domků Arnas, které se vymykají běžnému standardu a rozšiřují nabídku domů o nové možnosti. Problémem není dům v dendritickém systému s půdorysem osmiúhelníku, dům ve tvaru sedlové střechy bez svislých stěn, ani dům s fitness vybavením a výtahem. Specializuje se také na nízkoenergetické domy. Architektonické návrhy ARNA Praha Služeb architektonického ateliéru využijete nejen pro soukromé projekty, ale také pro developerské projekty, komerční objekty, rekonstrukce či přestavby budov. Projekční kancelář pro vás kromě architektonických návrhů dispozic jednotlivých staveb vytvoří také návrh provozů a interiérů.

Ing.arch. Alžběta Skramlíková: kreativní architekt, Praha 8

Klecanská 855/28, 182 00 Praha 8
+420 284 691 427
Ing.arch. Alžběta Skramlíková se již řadu let zabývá návrhy a projektováním staveb po celé Praze, především však v části Praha 8. Jako profesionální a zkušený architekt dokáže splnit přání všech svých klientů a zajistit jim nádherný domov i příjemnou pracovní kancelář. V rukou skvělého umělce se i ten nejnevhodnější prostor pro bydlení promění v krásný a útulný dům či byt pro každého. Architektka Skramlíková: profesionální a kreativní architektonické návrhy Kvalitní pracovitý, přizpůsobivý a kreativní architekt. To vše je Ing.arch. Alžběta Skramlíková, která svým klientům dokáže zařídit vše, a to architektonické návrhy i dozor při stavbě. Vždy se snaží vyjít vstříc přáním a snům každého z vás, kteří jste se rozhodli zvelebit, postavit anebo kompletně přestavět byt, dům i kancelář.  Konzultace v oblasti urbanismu a architektury Architektonické studie Projekty pro stavební povolení Projekty pro provedení stavby Spolupráce při výběru dodavatele V nabídce jsou i další služby, vždy záleží na individuální domluvě s klienty. Spolehlivý a nadaný architekt, Praha 8 Při spolupráci s klienty klade Ing.arch. Alžběta Skramlíková důraz na přátelské, otevřené a individuální jednání. Architektonické návrhy i další práce a služby jsou realizovány vždy s ohledem na možnosti i potřeby klientů. Nadaný architekt dokáže i z kůlničky na dříví vytvořit kouzelný prostor, orientovat se v současných trendech, rychle a kvalitně dovést svoji práci.  Své široké služby poskytuje architektka především v části Praha 8, ale po domluvě samozřejmě i po celé Praze i okolí. Hlavním cílem je rychle a kvalitně odvedená práce a spokojený klient.
Nějaký text o firměABC

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Dobrý den, Emilie. Podle Feng Shui je vhodné umístit kompostér do oblasti zvané Gen, což odpovídá sektorům sev...

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Prosím o radu, kam umístit v zahradě podle Feng Shui (bagua) kompostér. Předem děkuji.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...