Inreba IN, s.r.o.

Sklenářství Inreba IN nabízí komplexní služby a dlouholeté zkušenosti v oboru. Pořídíte zde zrcadla, akvária, skleněné poličky, protipožární skla i skla pro historické vozy.

Sklenářství Marta Kaiserová & syn Plzeň

Jakuba Jana Ryby 925/39, 323 00 Plzeň
+420 603 422 506
Sháníte řemeslníky na zasklení okna nebo pro výrobu skleněného nábytku? Obraťte se na Sklenářství Marta Kaiserová & syn. Rodinná firma se sídlem v Plzni je na trhu od roku 1990, ale se sklenářstvím má již 35leté zkušenosti. Dlouholetá praxe v oboru a tradice se odráží v kvalitní, poctivé práci se sklem všeho druhu. Pro realizaci je využíváno nejmodernějšího strojního vybavení od firem Knopp a Šulák. Zasklívání, bezpečnostní okna nebo skleníky Sklenářství Marta Kaiserová & syn zajišťuje komplexní služby v oblasti sklenářství v Plzni a okolí. Zkušený, kvalifikovaný personál zařídí všechny práce spojené se zasklíváním pro váš dům nebo podnik. V rámci služeb je poskytováno zasklívání oken, dveří a výloh. Sklenářství pro vás vyrobí také bezpečnostní sklo, případně obstará zasklení plastových oken pro vytvoření izolačního dvojskla. Skleněný nábytek, výroba zrcadel i lepení akvárií Pro váš interiér firma zajistí výrobu a montáž zrcadel, rámování obrazů nebo lepení akvárií a terárií. Ze skla je zajišťováno vybavení nejen bytů, ale i obchodů a restaurací pro doladění interiérů. Veškeré zpracování skla zahrnuje také broušení a vrtání skla do nábytku, police nebo skleněné desky na stůl dle vašeho výběru. Ve Sklenářství Marta Kaiserová & syn si můžete vybrat z velkého výběru ornamentních skel nebo si objednat výrobu skleníku do vaší zahrady. Sklenářství sídlí v Plzni – Bolevci, kde je pro všechny zákazníky otevřeno každý všední den od 9 do 16 hodin, ve čtvrtek až do 18 hodin.

Skloservis Petřiny: sklenářství, Praha 6

Na Vypichu 5/286, 162 00 Praha 6
+420 778 055 508
Už od roku 2007 zajišťuje firma Skloservis Petřiny – sklenářství v Praze 6 – profesionální sklenářské služby. Provádí odborné opracování plochého skla a během několika let působení na trhu rozšířila základní služby také o náročnější sklenářské práce. Díky tomu si získala řadu klientů z různých oblastí. Sklenáři provádí veškeré sklenářské práce, nabízí kompletní dodávku zrcadel na míru, přesklení výloh, výrobu skleněných akvárií, ale také rámování obrazů či obkládání barevným sklem. Opracování plochého skla a výroba zrcadel Skloservis Petřiny vlastní několik vysoce výkonných a kvalitních strojů, které umožňují opracování plochého skla, broušení i vrtání. Proto je schopna zajišťovat širokou škálu odborných činností. Podle požadavků a přání klienta vyrobí zrcadla, provede expresní přesklení výloh či oken, havarijní práce zajišťuje bez příplatků. V případě zájmu vyrobí zrcadla na míru, ale také akvária či terária. Společnost se neustále rozrůstá a v současné době disponuje velkými prostory – prodejnou, kancelářemi i výrobní halou. Sklenářské práce pro nejnáročnější klienty Kromě základních sklenářských služeb se sklenáři z Prahy 6 zaměřují i na náročné řemeslné a umělecké práce se sklem. Nabízí rámování či paspartování a jsou schopni zajistit i specializovanou uměleckou ruční výrobu. Sklenářství se věnuje rovněž kompletní sklenářské výrobě v rezprezentativních exteriérech a interiérech. Má zkušenosti s pracemi pro autosalony, banky, hotely i obchodní centra. Sklenářství disponuje i vlastním dispečinkem pro svižnou komunikaci a k dispozici má pojízdné dílny pro opravy po celém území Prahy a Středočeského kraje.

Petr Toth: sklenářství, Karlovy Vary

Závodu míru 851/81, 360 17 Karlovy Vary 
+420 604 764 203
Hledáte zkušené sklenářství, které se v krátké době postará o zhotovení nebo úpravy skleněných výrobků? Ať už potřebujete zasklít okna, dveře nebo třeba vyrobit zrcadla či akvária, obraťte se na sklenářství Petra Totha. Nachází se v krajském městě Karlovy Vary a sklenářské práce poskytuje již řadu let. Během svého působení si získal řadu spokojených zákazníků, kteří se k němu rádi vrací. Rozsáhlé služby sklenářství – od skleněných dveří po akvária Sklenářství Petr Toth klade důraz na splnění všech přání a požadavků svých klientů. Proto nabízí i nadstandardní a méně obvyklé sklenářské práce, o které se postará tým zkušených řemeslníků. Sklenářské práce zahrnují například zasklívání vnitřních i venkovních oken, dveří, lodžií a balkónů. Dále zajistí prosklení výloh a portálů, rámování a paspartování obrazů, výrobu zrcadel a zrcadlových stěn na zakázku. Sklenářství provede i úpravu skla podle požadavků zákazníka, postará se o vrtání, řezání, pískování či kalení skla. Vyrábí izolační skla, skleněné desky na konferenční stoly nebo akvária a terária na míru. Jemné sklenářské práce a možnost zhotovení na počkání Sklenářství Karlovy Vary se pyšní precizním zpracování skla, bez problémů provede i jemné sklenářské práce a ornamentální opracování. V urgentních případech je firma schopna zajistit sklářské práce na počkání. Díky vysoké kvalitě a příznivým cenám je sklenářství vyhledávané nejen zákazníky z města Karlovy Vary, ale také okolí, od Chodova po Sokolov.

Petr Synecký: sklenářství, Praha

K Holyni 482/41 , 15400 Praha - Slivenec
+420 604 813 326
Sklenářství Petra Syneckého se sídlem v městské části Praha – Hlubočepy se zaměřuje na sklenářské práce všeho druhu. Zajistí zasklívání oken a dveří, řezání a vrtání skla, zaměřuje se také na výrobu a prodej speciálních typů skla. Nabízí například nábytkové, bezpečnostní či žáruvzdorné sklo. Své služby poskytuje především zákazníkům z Prahy a přilehlého okolí. Sklenářství zajistí veškeré sklenářské práce Potřebujete zajistit zasklení oken, dveří, výloh, zábradlí či skleníků? Obraťte se na sklenářství Petra Syneckého v Praze. Kromě samotného zasklívání provádí i vrtání, broušení či leštění hran skel a zrcadel. Dále provádí lepení zrcadel, akvárií, terárií či lepení pantů pomocí profesionálních UV lepidel. Má bohaté zkušenosti i s výrobou izolačních dvojskel. Kromě klasických služeb sklenářství provádí Petr Synecký i různé speciální sklenářské práce. Zajišťuje dodávky a montáže skleněných obkladů Lacobel. Jedná se o sklo s nánosem vysoce kvalitního laku, které se používá k obkladům stěn v kuchyních, koupelnách i komerčních prostorách. Petr Synecký nabízí také nábytkové, bezpečnostní (Connex), žáruvzdorné, izolační či kalené sklo. K dispozici má skla čirá i kouřová, pískovaná i tlačená s různými vzory. V případě zájmu dodá také antireflexní skla, drátěná, pochozí a mnohá další. Na objednávku zajistí pískování i fazetování skel. Sklenářství pracuje v dílně i přímo u zákazníka. Sběrné místo pro čištění peří Sklenářství spolupracuje s firmou peří Mareš a působí jako sběrné místo pro čištění peří a péřových výrobků. Ve sklenářství můžete zanechat péřové výrobky k vyčištění, stejně tak si zde můžete vyčištěné výrobky vyzvednout.

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Dobrý den, Emilie. Podle Feng Shui je vhodné umístit kompostér do oblasti zvané Gen, což odpovídá sektorům sev...

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Prosím o radu, kam umístit v zahradě podle Feng Shui (bagua) kompostér. Předem děkuji.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...