Jak minimalizovat ztráty při sázení na FIFA 2022 Katar

img
03. 11. 2022

Každý fotbalový nadšenec a milovník sázení na sporty si určitě nenechá ujít mistrovství světa ve fotbale 2022, které se letos koná v Kataru. Sázení na turnaj mistrovství světa se od sázení na běžnou fotbalovou ligu dost liší. Jedná se o soutěž pohárového formátu, která začíná s 32 týmy ve skupinové fázi, přičemž každý z nich odehraje tři zápasy. Proto je dobré přečíst si naše tipy tak, abyste se vyhnuli případným ztrátám při vašem sázení.

     1.  Jak sázet na FIFA Katar 2022?

Sázení na mistrovství světa ve fotbale v Kataru bude řádně zahájeno v listopadu/prosinci 2022 a nenechají si ho ujít ty nejlepší sázkové kanceláře. Po celém světě stále probíhají kvalifikační kola, přičemž finálové zápasy proběhly během března a června. Poté proběhlo losování mistrovství světa. V důsledku toho známe 32 týmů, které se turnaje zúčastni.

Po skončení kvalifikačních kol bude 32 týmů rozděleno do osmi skupin po čtyřech. Každý tým odehraje minimálně tři zápasy, přičemž dva nejlepší, kteří nasbírají nejvíce z devíti bodů, se kvalifikují do vyřazovací fáze

     2.  Pochopte sestavy týmů a věnujte jim pozornost

Shody ve skupině mohou poskytnout mnoho třenic. Populární a špičkové týmy jako: 

  • Brazílie

  • Německo

  • Francie

  • Argentina

  • Španělsko

  • Anglie

se ocitají v roli favoritů na vítězství ve skupině. Většinou to platí, když se střetnou s níže nasazenými týmy z Afriky, Severní Ameriky, Asie nebo Oceánie. 

Při sázení na linii bodového rozpětí na mistrovství světa jsou dalšími faktory sestavy a motivace týmů. Například pokud se tým kvalifikuje po dvou zápasech do vyřazovací fáze, může se trenér snažit dát šanci jiným hráčům, nebo když je kvalifikace nemožná a hraje se jen o zachování důstojnosti, může to ovlivnit sestavu a celkové výsledky. 

Je tak nutné, abyste pochopily, jak jsou týmy rozestaveny a jaká je jejich palebná síla, například Brazílie je známá svými dovednostmi, které pomáhají kontrolovat a útočit. Nebo Německo, které má tendenci skórovat hodně díky rychlému přechodu do útoku, zatímco ostatní, jako Katar, Nový Zéland, Uruguay a Švédsko, spoléhají na svou defenzivní sílu, aby vyhráli.

     3.  Tipy pro lepší výsledky

Sledujte motivaci týmu

Pokud se tým již kvalifikoval do vyřazovací části, může v závěrečném utkání skupin využít druhořadé hráče, Naopak, pokud se mu nepodaří kvalifikovat a nemá v soutěži o co hrát, může to mít také vliv na sestavy.

Buďte trpěliví

Po definitivním rozlosování skupin mistrovství světa vyjdou v sázkových kancelářích kurzy. Nevydávejte se k nim hned. Trik, jak vyhrát při na sázení na góly ve fotbale na turnaji, jako je mistrovství světa, spočívá v tom, že počkáte co nejdéle.

Kontrolujte zprávy o zraněních

Když jsou sestavy oznámeny 60 až 90 minut před výkopem, máte čas překontrolovat kondici mužstva. Přesná znalost toho, kdo bude hrát, poskytuje výhodu zejména u týmů, které jsou pro sázkaře nové. Napsat komentář: Jak minimalizovat ztráty při sázení na FIFA 2022 Katar

RE: Jak minimalizovat ztráty při sázení na FIFA 2022 Katar

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.