Kitty Bohemia, s.r.o.

Společnost Kitty Bohemia, s.r.o. nabízí užitkový i dekorativní broušený křišťál, broušené sklo i uměleckou keramiku či porcelánové zboží. Pořídíte u nich jídelní soupravy, sklenice, vázy, mísy, karafy i varné sklo. Tradiční i moderní vzory, mistrovské zpracování a nejvyšší kvalita.

Sklenářství Marta Kaiserová & syn Plzeň

Jakuba Jana Ryby 925/39, 323 00 Plzeň
+420 603 422 506
Sháníte řemeslníky na zasklení okna nebo pro výrobu skleněného nábytku? Obraťte se na Sklenářství Marta Kaiserová & syn. Rodinná firma se sídlem v Plzni je na trhu od roku 1990, ale se sklenářstvím má již 35leté zkušenosti. Dlouholetá praxe v oboru a tradice se odráží v kvalitní, poctivé práci se sklem všeho druhu. Pro realizaci je využíváno nejmodernějšího strojního vybavení od firem Knopp a Šulák. Zasklívání, bezpečnostní okna nebo skleníky Sklenářství Marta Kaiserová & syn zajišťuje komplexní služby v oblasti sklenářství v Plzni a okolí. Zkušený, kvalifikovaný personál zařídí všechny práce spojené se zasklíváním pro váš dům nebo podnik. V rámci služeb je poskytováno zasklívání oken, dveří a výloh. Sklenářství pro vás vyrobí také bezpečnostní sklo, případně obstará zasklení plastových oken pro vytvoření izolačního dvojskla. Skleněný nábytek, výroba zrcadel i lepení akvárií Pro váš interiér firma zajistí výrobu a montáž zrcadel, rámování obrazů nebo lepení akvárií a terárií. Ze skla je zajišťováno vybavení nejen bytů, ale i obchodů a restaurací pro doladění interiérů. Veškeré zpracování skla zahrnuje také broušení a vrtání skla do nábytku, police nebo skleněné desky na stůl dle vašeho výběru. Ve Sklenářství Marta Kaiserová & syn si můžete vybrat z velkého výběru ornamentních skel nebo si objednat výrobu skleníku do vaší zahrady. Sklenářství sídlí v Plzni – Bolevci, kde je pro všechny zákazníky otevřeno každý všední den od 9 do 16 hodin, ve čtvrtek až do 18 hodin.

Skloservis Petřiny: sklenářství, Praha 6

Na Vypichu 5/286, 162 00 Praha 6
+420 778 055 508
Už od roku 2007 zajišťuje firma Skloservis Petřiny – sklenářství v Praze 6 – profesionální sklenářské služby. Provádí odborné opracování plochého skla a během několika let působení na trhu rozšířila základní služby také o náročnější sklenářské práce. Díky tomu si získala řadu klientů z různých oblastí. Sklenáři provádí veškeré sklenářské práce, nabízí kompletní dodávku zrcadel na míru, přesklení výloh, výrobu skleněných akvárií, ale také rámování obrazů či obkládání barevným sklem. Opracování plochého skla a výroba zrcadel Skloservis Petřiny vlastní několik vysoce výkonných a kvalitních strojů, které umožňují opracování plochého skla, broušení i vrtání. Proto je schopna zajišťovat širokou škálu odborných činností. Podle požadavků a přání klienta vyrobí zrcadla, provede expresní přesklení výloh či oken, havarijní práce zajišťuje bez příplatků. V případě zájmu vyrobí zrcadla na míru, ale také akvária či terária. Společnost se neustále rozrůstá a v současné době disponuje velkými prostory – prodejnou, kancelářemi i výrobní halou. Sklenářské práce pro nejnáročnější klienty Kromě základních sklenářských služeb se sklenáři z Prahy 6 zaměřují i na náročné řemeslné a umělecké práce se sklem. Nabízí rámování či paspartování a jsou schopni zajistit i specializovanou uměleckou ruční výrobu. Sklenářství se věnuje rovněž kompletní sklenářské výrobě v rezprezentativních exteriérech a interiérech. Má zkušenosti s pracemi pro autosalony, banky, hotely i obchodní centra. Sklenářství disponuje i vlastním dispečinkem pro svižnou komunikaci a k dispozici má pojízdné dílny pro opravy po celém území Prahy a Středočeského kraje.

Petr Toth: sklenářství, Karlovy Vary

Závodu míru 851/81, 360 17 Karlovy Vary 
+420 604 764 203
Hledáte zkušené sklenářství, které se v krátké době postará o zhotovení nebo úpravy skleněných výrobků? Ať už potřebujete zasklít okna, dveře nebo třeba vyrobit zrcadla či akvária, obraťte se na sklenářství Petra Totha. Nachází se v krajském městě Karlovy Vary a sklenářské práce poskytuje již řadu let. Během svého působení si získal řadu spokojených zákazníků, kteří se k němu rádi vrací. Rozsáhlé služby sklenářství – od skleněných dveří po akvária Sklenářství Petr Toth klade důraz na splnění všech přání a požadavků svých klientů. Proto nabízí i nadstandardní a méně obvyklé sklenářské práce, o které se postará tým zkušených řemeslníků. Sklenářské práce zahrnují například zasklívání vnitřních i venkovních oken, dveří, lodžií a balkónů. Dále zajistí prosklení výloh a portálů, rámování a paspartování obrazů, výrobu zrcadel a zrcadlových stěn na zakázku. Sklenářství provede i úpravu skla podle požadavků zákazníka, postará se o vrtání, řezání, pískování či kalení skla. Vyrábí izolační skla, skleněné desky na konferenční stoly nebo akvária a terária na míru. Jemné sklenářské práce a možnost zhotovení na počkání Sklenářství Karlovy Vary se pyšní precizním zpracování skla, bez problémů provede i jemné sklenářské práce a ornamentální opracování. V urgentních případech je firma schopna zajistit sklářské práce na počkání. Díky vysoké kvalitě a příznivým cenám je sklenářství vyhledávané nejen zákazníky z města Karlovy Vary, ale také okolí, od Chodova po Sokolov.

Petr Synecký: sklenářství, Praha

K Holyni 482/41 , 15400 Praha - Slivenec
+420 604 813 326
Sklenářství Petra Syneckého se sídlem v městské části Praha – Hlubočepy se zaměřuje na sklenářské práce všeho druhu. Zajistí zasklívání oken a dveří, řezání a vrtání skla, zaměřuje se také na výrobu a prodej speciálních typů skla. Nabízí například nábytkové, bezpečnostní či žáruvzdorné sklo. Své služby poskytuje především zákazníkům z Prahy a přilehlého okolí. Sklenářství zajistí veškeré sklenářské práce Potřebujete zajistit zasklení oken, dveří, výloh, zábradlí či skleníků? Obraťte se na sklenářství Petra Syneckého v Praze. Kromě samotného zasklívání provádí i vrtání, broušení či leštění hran skel a zrcadel. Dále provádí lepení zrcadel, akvárií, terárií či lepení pantů pomocí profesionálních UV lepidel. Má bohaté zkušenosti i s výrobou izolačních dvojskel. Kromě klasických služeb sklenářství provádí Petr Synecký i různé speciální sklenářské práce. Zajišťuje dodávky a montáže skleněných obkladů Lacobel. Jedná se o sklo s nánosem vysoce kvalitního laku, které se používá k obkladům stěn v kuchyních, koupelnách i komerčních prostorách. Petr Synecký nabízí také nábytkové, bezpečnostní (Connex), žáruvzdorné, izolační či kalené sklo. K dispozici má skla čirá i kouřová, pískovaná i tlačená s různými vzory. V případě zájmu dodá také antireflexní skla, drátěná, pochozí a mnohá další. Na objednávku zajistí pískování i fazetování skel. Sklenářství pracuje v dílně i přímo u zákazníka. Sběrné místo pro čištění peří Sklenářství spolupracuje s firmou peří Mareš a působí jako sběrné místo pro čištění peří a péřových výrobků. Ve sklenářství můžete zanechat péřové výrobky k vyčištění, stejně tak si zde můžete vyčištěné výrobky vyzvednout.

Pasport stavby – k čemu slouží a proč ho musíte mít i vy

Víte o někom kdo provádi pasportizaci domu v okese Benešov?

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Dobrý den, je nám líto, že se váš soused bezohledně choval při odstraňování eternitu ze střechy. Situace, kter...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Náš bezprostřední soused několik metrů od nás, také měnil eternit prostřednictvím odborné firmy, která však ev...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...