Life ProKlassa s.r.o.: prodej školního a kancelářského nábytku

Společnost Life ProKlassa se dlouhodobě zaměřuje na prodej školního a kancelářského nábytku zákazníkům z celé České republiky. Zakládá si nejen na kvalitě svých produktů, ale také na doprovodných službách, které neustále rozšiřuje a optimalizuje. Patří mezi ně odborné poradenství, dodávka nábytku na míru či služby v oblasti ergonomie sezení.

Nábytek do škol, školek i družin

Zmiňovaná společnost se dlouhodobě zaměřuje na dodávky nábytku do škol, školek i družin. Školní nábytek vyrábí tak, aby plnil požadavky na zdravé sezení žáků či studentů a odpovídal normě ČSN EN 1729. U všech výrobků klade společnost důraz na ergonomii, kvalitu použitého materiálu a dlouhou životnost. V nabídce naleznete například školní lavice, školní a učitelské židle, katedry, šatny, skříňový nábytek i vybavení pro auly, posluchárny či odborné učebny. K dispozici je také kvalitní nábytek do školek a družin, který zahrnuje skříně, stoly, úložné systémy a mnoho dalšího včetně doplňků (věšáků, tabulek, háčků ad.).

Kancelářský a jiný nábytek

Life ProKlassa zajišťuje i dodávku vybavení do laboratoří, dílen, jídelen, kanceláří či zasedacích místností. V nabídce kancelářského nábytku najdete jak sektorový nábytek, tak prvotřídní nábytek navržený na míru podle požadavků zákazníka. V nabídce naleznete taktéž interaktivní tabule s keramickým povrchem, klasické keramické tabule, křídlové Triptychy a mnoho dalších doplňků. Všechny tabule mají vysoce odolný povrch, který je ekologicky certifikován.

Další služby pro zákazníky

Společnost poskytuje svým zákazníkům kompletní servis a řadu souvisejících služeb. Ten zahrnuje odborné poradenství, návrhy kancelářských a školních prostorů, montáže a opravy či pomoc v oblasti ergonomie sezení. Odborníci vám pomohou s výběrem vhodných stolů, židlí a dalšího vybavení, díky kterému bude sezení zdravé a eliminuje případné zdravotní problémy, které se mohou při špatném sezení dostavit.

Gasterm servis s.r.o.: plynové kotle, servis a prodej

Politických vězňů 22, 251 01 Říčany
+420 724 864 971
Potřebujete opravit kotel, vyčistit ho či uvést do provozu, nebo potřebujete pořídit nový plynový kotel? V tom případě se obraťte na firmu GASTERM SERVIS, s.r.o., která se postará o to, aby bylo ve vašem domě teplo a bezpečno. Společnost nabízí nejen prodej kvalitních plynových kotlů, ale také kompletní a profesionální servis plynových kotlů i kotlů elektrických. Spolehněte se na perfektně odvedenou práci rychle a za dobrou cenu.

WOOD-FOREST GROUP a.s., odštěpný závod BÖHM

Červený Kříž 252, 586 01 Jihlava
+420 567 564 413
WOOD-FOREST GROUP a.s., odštěpný závod BÖHM

WM-MONT

Hlavní 1266/121, 624 00 Brno-Komín
WM-MONT

JENA-nábytek, s.r.o.

Kšírova 676/259, 619 00 Brno
+420 517 070 245
JENA-nábytek, s.r.o.

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Dobrý den, Emilie. Podle Feng Shui je vhodné umístit kompostér do oblasti zvané Gen, což odpovídá sektorům sev...

Jak zařídit zahradu podle Feng Shui: základní principy

Prosím o radu, kam umístit v zahradě podle Feng Shui (bagua) kompostér. Předem děkuji.

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...