Mgr. Anna Salajková

Mgr. Anna Salajková

Marcel Josef: notářské služby, Chomutov

Školní 3315/42, 430 01 Chomutov
+420 474 652 064
Hledáte spolehlivého notáře, který vám pomůže s převodem nemovitostí, notářskými zápisy či notářkou úschovou? Obraťte se na notáře Marcela Josefa z Chomutova. V naší notářské kanceláři poskytujeme komplexní notářské služby. Od sepsání majetkové smlouvy manželů a snoubenců přes výpisy ze živnostenských a obchodních rejstříků až po bohatou nabídku služeb pro firmy či notářské zápisy. Pobočku máme i v Praze v ulici Pařížská 68/9. Otevírací doba: Po:            8.00 – 12.00, 13.00 – 16.00 Út, St, Pá: 8.00 – 12.00, 13.00 – 14.00 Čt:             9.00 – 12.00, 13.00 – 16.00 Spolupracujeme se službou Czech Point Projekt Czech Point umožňuje lidem získat veškeré údaje o jejich osobě, které jsou k dispozici v centrálních veřejných registrech a evidencích. V naší notářské kanceláři vám poskytneme výpis veškerých dostupných informací, které lze díky Czech Pointu dohledat. Potřebujete například výpis z katastru nemovitostí, výpis z trestního rejstříku či výpis z bodového hodnocení řidičů? Tyto a veškeré další dostupné záznamy vám v naší notářské kanceláři poskytneme.  Notářská úschovna Bezpečí vašich pohledávek vám zaručíme prostřednictvím notářské úschovny. Bezpečně uložíme vaši závěť, cenné papíry či jiné důležité listiny. Notářská úschovna se obvykle používá k zajištění nějakého závazku, často například k zaplacení kupní ceny za nemovitost. Naše notářská kancelář nabízí i možnost uložit peníze nebo důležité dokumenty, které budete potřebovat vydat dalším osobám.  Notářské služby pro firmy Zakládáte ve více lidech firmu? Notářská kancelář Marcela Josefa pro vás připraví společenskou smlouvu. Našich notářských služeb mohou využít také jednotlivci, kteří chtějí založit společnost. Těm poskytujeme zápis o zakladatelské listině. Na vaši žádost vypracujeme správný návrh na zápis do obchodního rejstříku. V nabídce notářských služeb nechybí ani zápis o jmenování a odvolání jednotlivých členů statutárních orgánů. Notářská úschovna Chomutov

JUDr. Hana Jankovičová: notářská kancelář, Ostrava

Dlouhá 185/5, 702 00 Moravská Ostrava
+420 596 113 201
Notářská kancelář JUDr. Hany Jankovičové se nachází v centru Ostravy na adrese Dlouhá 185/5. Notářka má v oboru notářské praxe mnohaleté zkušenosti a je připravena poskytnout svým klientům kvalitní právnické služby na nejvyšší možné úrovni. Notářská kancelář poskytuje veškeré služby spadající do notářských oblastí. Ať už potřebujete pomoct při zakládání společnosti, potřebujete zajistit převod nemovitostí či vyřešit dědictví, obraťte se na notářskou kancelář v Ostravě. Manželské smlouvy Pokud přemýšlíte nad sepsáním či úpravou předmanželské smlouvy za účelem zúžení či rozšíření SJM, využijte služeb notářské kanceláře JUDr. Jankovičové. Poradí vám a doporučí nejlepší řešení úpravy SJM. V některých případech totiž může být pro manžele výhodné upravit režim společného vlastnictví. Tato úprava slouží např. k ochraně jednoho manžel před dluhy a možnými exekucemi toho druhého. Se vším vám rádi pomohou přímo v notářské kanceláři. Dědictví i závěti Notář se zaměřuje samozřejmě také na oblast dědictví. Svým klientům pomáhá se sepsáním závěti a působí také jako soudní komisař při dědickém řízení. Notářka JUDr. Jankovičová se postará o to, aby dědické řízení proběhlo hladce bez zbytečných komplikací a ku spokojenosti všech zainteresovaných. Další služby notářské kanceláře Ostrava Notářská kancelář se sídlem v Ostravě zajišťuje veškeré související služby. Notář se postará o sepisování kupních, darovacích či zástavních smluv, zpracování notářských zápisů, sepisování různých listin po případ smrti, manželských smluv nebo o přijetí listin či peněz do notářské úschovy. Notářská kancelář provádí také ověřování listin a podpisů.

JUDr. Ivan Ertelt: notářská kancelář, Praha 9

Na Rozcestí 1434/6, 190 00 Praha 9
Hledáte spolehlivého notáře v Praze a okolí? V takovém případě se obraťte na notářskou kancelář JUDr. Ivana Ertelta, která poskytuje veškeré notářské služby. Mezi ně patří například převod nemovitostí, notářské úschovy či majetkové smlouvy manželů. Notářská kancelář také funguje jako kontaktní místo systému Czech Point, takže si zde můžete například nechat zhotovit výpis z katastru nemovitostí či trestního rejstříku. Notář je otevřen i se zahraničním klientům, se kterými komunikuje v anglickém či ruském jazyce. Notář JUDr. Ivan Ertelt – široké spektrum notářských služeb Notářská kancelář JUDr. Ivana Ertelta zajišťuje veškeré notářské služby. Patří mezi například převody nemovitostí. Domy, byty či pozemky se nejčastěji převádějí kupní či darovací smlouvou. Notář tuto smlouvu převede do notářského zápisu, který je v porovnání s běžnou smlouvou sepsanou advokátem či realitní kanceláří veřejnou listinou. To znamená, že v případě sporu můžete stejnopis notářského zápisu použít jak jednoznačný důkaz a potvrzení uvedených údajů. Notářská úschova pro bezpečný způsob uhrazení pohledávky Notář JUDr. Ivan Ertelt se mimo jiné specializuje na notářské úschovy. Ty jsou užitečné v řadě případů. V evropských zemích s pokročilou právní kulturou se například kupní cena za nemovitost ani jiným způsobem nepředává. Prodávající si díky notářské úschově může být jistý, že obdrží kupní cenu v plné výši. Kupující se naopak nevystavuje riziku, že by požadovanou částku odevzdal dříve, než bude jako vlastník zapsán do katastru nemovitostí. Předejděte nepříjemným dědickým sporům Majetkové spory mezi dědici jsou velmi nepříjemné, přesto se s nimi mnozí pozůstalí setkávají. Konfliktům přitom můžete jednoduše předejít sepsáním notářsky ověřené závěti. Notář vám pomůže vyřešit dědické řízení bez zbytečných průtahů a komplikací. Notářská kancelář JUDr. Ivana Ertelta se zabývá také úpravami smlouvy o společném jmění manželů.

JUDr. Josef Kawulok

MILÍČOVA 12, 702 00 OSTRAVA
596 111 798
JUDr. Josef Kawulok

Dřevěná pracovní deska má v moderní kuchyni své místo

Tak s tím souhlasím, za mě je dřevo jedno z nejlepších materiálu, které by měl člověk do své domácnosti volit,...

Jak na výběr oken

Za mě dobrých 5 typů pro někoho kdo se v oknech neorientuje. Ještě bych si dovolil podotknout, že bych si důkl...

Postavte si gabionový plot. Montáž zvládnete sami

Dobrý den,

tloušťka 30 cm by neměla být problém. Protože ale bude plot poměrně vysoký, měl byste použít st...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...