Michal Kenis: opravy, výroba a prodej kovových varhanních píšťal, Úvalno

Firma Organ Pipes pod vedením Michala Kenise se dlouhodobě specializuje na opravy a výrobu kovových varhanních píšťal. Ať už potřebujete opravit nebo naladit varhanní píšťaly, nebo jazykové varhanní rejstříky, obraťte se na specialistu s více než 20letými zkušenostmi v oboru.

Bohaté zkušenosti v oblasti cínařského řemesla

Pan Kenis vystudoval Uměleckou varhanářskou školu v Hradci Králové. Po složení maturitní zkoušky působil rok v Rieger Kloss v Krnově, kde skládal další zkoušky. Ve studiích pokračoval i v následujících letech. Po složení diplomové zkoušky na Vyšší odborné pedagogické škole, kde se dále věnoval hudbě, se začal zabývat cínařskou praxí. Dnes patří mezi uznávané odborníky zaměřené na výrobu a opravy varhanních píšťal.

Výroba i opravy píšťal se provádí ručně

Založení firmy Organ Pipes sahá až do roku 1999, kdy Michal Kemis spolupracoval se zkušeným cínařem Jaroslavem Budilem, který mu předal bohaté zkušenosti z praxe. Zkušenosti vychází z mnohaleté cínařské tradice předávané z generace na generaci. Opravy píšťal i jejich výroba probíhá výhradně ručně. Než vznikne jedna varhanní píšťala, musí ji mistr cínař otočit v ruce mnohokrát. Výroba kovových píšťal je časové náročná, výsledný vzhled a především zvuk za to však rozhodně stojí.

Zaměření na varhanní píšťaly různých typů

Ať už potřebujete opravit či vyrobit kovové varhanní píšťaly jakéhokoliv typu, obraťte se na firmu Organ Pipes. Zajistí výrobu labiálních píšťal složených z ladítka, těla, horního lábia, jádra, špičky a dalších částí. Stejně tak vyrábí a opravuje jazykové píšťaly různých typů. Mezi další odborné služby zajišťované firmou Organ Pipes patří například zdobení, krepování, předintonace, případně práce v terénu.

Hudební nakladatelství A-TEMPO VERLAG bylo založeno již v roce 1993. Tehdy patřilo mezi první soukromé hudební nakladatelství v České republice. V současné době patří mezi přední nezávislé hudební nakladatelé v ČR, SR a dalších zemích východní Evropy. Angažuje se také v zemích bývalé Jugoslávie či Rakousku, Maďarsku a Polsku. Stará se o zastupování autorů, zajištění autorských práv, hudební produkci či adaptace zahraničních textů. Hudební nakladatelství s globálním rozsahem činností Společnost A-TEMPO VERLAG je v několika zemích členem autorských ochranných organizací. V České republice je součástí Ochranného svazu autorského, na Slovensku pak členem svazu SOZA. Hlubší vhled do autorsko-právní oblasti má i v dalších státech, zejména v Maďarsku a Rakousku, kde je také přímým členem ochranných organizací. Hudební nakladatelství se zaměřuje na zastupování práv domácích i zahraničních autorů a v případě zájmu poskytne své služby také vám. Zastupování autorů a zajištění autorských práv Pokud patříte mezi hudební skladatele či textaře a hledáte partnera, který se postará o hájení vašich zájmů, obraťte se na společnost A-TEMPO VERLAG. Hudební nakladatelství za vás vyřídí veškerou administrativu, komunikaci s ochrannými organizacemi a postará se o to, aby se vaše díla dostala k co nejširšímu okruhu posluchačů. Díla nabídne klientům z řad produkčních i reklamních agentur. Osloví také nahrávací studia, hudební producenty či početné nakladatelské partnery ve všech zemí světa s hudebním průmyslem na vysoké úrovni. Hudební produkce i zprostředkování nahrávání Nakladatelství A-TEMPO VERLAG se postará také o zajištění hudební produkce. Pokud máte vlastní partituru, a nevíte, jak ji nechat rozeznít, obraťte se na hudební nakladatelství. Zajistí pro vás produkci nahrávky a zprostředkuje její nahrávání předními orchestrálními sbory i sólisty. Společnost je aktivní také jako jedna z největších hudebních knihoven a archivů produkční hudby. Kompletní přehled činností a nabízených služeb najdete na internetových stránkách vydavatelství.
Umělecká a reklamní agentura nova-Art s.r.o. se již více než 10 let zaměřuje na organizace velkých kulturních a společenských akcí. Eventová agentura jako jediná organizuje velké eventy a exkluzivně zastupuje umělce. Společnost má bohaté zkušenosti s kompletní organizací akcí různého typu, od plesů přes firemní večírky, family dny, dny otevřených dveří, konference po koncerty pro firmy a teambuildingové akce. Nova-Art je specialistou v oboru a při pořádání eventů pomůže i vám. Organizace velkých eventů různého typu Reklamní a eventová agentura nova-Art se sídlem v obci Kamenice se nebojí výzev a postará se o organizaci velkých i malých eventů. Eventová agentura zorganizuje například firemní akce, navrhne zajímavé a exkluzivní řešení. Má zkušenosti také s pořádáním road show. Firma má za sebou již několik road show ve spolupráci se zdravotními pojišťovnami či v rámci propagace Olympijských her. Mezi další eventy, které kompletně zorganizuje, patří například plesy, večírky, koncerty a další akce. Společnost působí současně jako reklamní agentura, takže se postará o kompletní propagaci, PR a zviditelnění. Exkluzivní zastupování umělců Eventová agentura nova-Art exkluzivně zastupuje řadu umělců, se kterými spolupracuje. Mezi zkušené umělce patří zpěváci a zpěvačky, kapely, moderátoři, baviči a stand up komici, tanečníci, divadelní skupiny a další perfomeři. Díky úzké spolupráci při organizování eventů se postará o bezproblémové zajištění kulturního programu.

6 tipů na luxusní nábytek z epoxidové pryskyřice

Mě hrozně moc pomohl tento návod na výrobu stolu z epoxidové pryskyřice. Pěkně krok za krokem, takže jsem se a...

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...