Optika Holešov – Ladislava Rektoříková: to nejlepší pro vaše oči

Potřebujete nové dioptrické brýle, kontaktní čočky nebo odborné vyšetření zraku? Optika Holešov – Ladislava Rektoříková je tu pro vás, aby vám pomohla najít pro vaše oči to nejlepší řešení. V optice si dávají záležet na kvalitě použitých materiálů, modernímu designu a osobitém přístupu.

Dioptrické brýle pro každého

Brýle dělají člověka. Že jste to nikdy neslyšeli? Ale pravda to rozhodně je. Brýle velmi často definují identitu člověka – jsou součástí obličeje a hned viditelné. Proto byste si měli dát skutečně záležet na tom, po jakých dioptrických brýlích sáhnete.

Někomu vyhovují brýle se silnými a výraznými obroučkami. Někomu jinému zase jemnější styl. Pro každého se v Optice Holešov brýle najdou. S prázdným nosem rozhodně neodejdete.

Sluneční i sportovní brýle

Dopřejte si pohodlí za jasně slunečného dne i při sportování. V optice máte široký výběr slunečních brýlí, které perfektně ochrání váš zrak před přímými slunečními paprsky. Jste vášniví sportovci a potřebujete dioptrické sportovní brýle kvůli jízdě na kole, lyžování nebo třeba plavání? V optice vám doporučí, jaké brýle jsou vhodné právě pro vás a váš sport.

K tomu nabízí optika úpravu skel:

  • Barevné odstíny
  • Tvrzení
  • Zrcadlová úprava
  • Speciální filtry
  • Rozjasňující skla

Neváhejte a přijďte si pro vaše oči vybrat to pravé ořechové.

Oční optika ŽILKA OPTIK STUDIO Praha působí na českém trhu již od roku 2002. Díky inovativnímu přístupu a důrazu na design i precizní provedení s ohledem na co nejlepší korekci zraku si firma vybudovala pevné postavení na trhu. Oční optika prodává sluneční i dioptrické brýle, nabízí měření zraku pomocí nejmodernějších technologií a její součástí je i oční ordinace.  Designové sluneční i dioptrické brýle světových značek Oční optika nabízí svým klientům kvalitní moderní sluneční i dioptrické brýle. Zaměřuje se především na design, proto distribuuje brýle významných designérů značek Alain Mikli, Philippe Starck, Mykita, Kio Yamato, l.a. Eyeworks, Oliver Goldsmith a Gold and Wood. Součástí služeb je i kompletní zákaznický servis včetně poradenství v oblasti vizáže a stylingu. Měření zraku Praha Optika se specializuje na měření zraku s využitím inovativních technologií. Využívá měření zraku pomocí refrakční diagnostiky. Možnosti měření vychází z nejaktuálnějších poznatků společnosti Carl Zeiss, která je partnerem studia. Korekce zraku je precizní díky individuálním brýlovým čočkám i.Scription. Výsledkem jsou speciální dioptrické brýle pro full HD vidění. Jedná se o jedinou službu svého druhu v ČR. Společnost zajišťuje i provoz oční ordinace, ve které sdružuje řadu odborníků, kteří vám s korekcí zraku pomohou. Oční optika s předním postavením na českém trhu Během více než 15letého působení na trhu patří ŽILKA OPTIK STUDIO Praha mezi přední optiky a oční ordinace v ČR. Povědomí široké veřejnosti si získala kontroverzními kampaněmi, do kterých se zapojili i Jana Plodková a Tomáš Matonoha. Sluneční brýle i brýle dioptrické tvoří důležitou součást vašeho stylu, zaměřte se proto na kvalitu zpracování a funkci korekce, ale i jejich vzhled. Odborníci z pražského studia vám s výběrem nových brýlí rádi pomohou. ŽILKA OPTIK Najdete nás na facebooku.

Ivana Seidlová: oční optika, Litomyšl

Smetanovo náměstí 53, 570 01 Litomyšl
+420 608 473 456
Oční optika Ivany Seidlové v Litomyšli poskytuje komplexní služby v oblasti péče o zrak. V nabídce najdete široký sortiment obrub, čoček, slunečních brýlí i kontaktních čoček pro děti a dospělé. Oční optika v Litomyšli provádí i profesionální servis brýlí, opravy, čištění a prodej doplňků. Optiku najdete na Smetanově náměstí. Široký výběr dioptrických brýlí i kontaktních čoček Potřebujete nové dioptrické brýle, které vám dlouho vydrží a skvěle vám sednou? Navštivte oční optiku Ivany Seidlové v Litomyšli a vyberte si z rozsáhlé nabídky obrub. Optika dodává dioptrické i sluneční brýle mnoha značek. K dispozici jsou brýle v různých cenových hladinách, takže si vybere opravdu každý. Oční optika Litomyšl vyrobí přesně dle vašich požadavků a potřeb brýle s čočkami pro korekci krátkozrakosti, dalekozrakosti i tupozrakosti. K dispozici jsou brýle jednoohniskové, stejně tak i multifokální či bifokální. Kromě dioptrických brýlí si vyberete i z nabídky slunečních brýlí, kontaktních čoček a příslušenství. Sortiment zahrnuje i kvalitní prostředky na čištění brýlí, hadříky a pouzdra. Personál optiky vám pomůže s výběrem Nevíte si rady při výběru nových brýlí či kontaktních čoček a máte obavy, že byste udělali krok vedle? Zkušený personál optiky v Litomyšli vám při výběru poradí. V oboru se pohybuje řadu let a ví, jaké typy obrub sedí k různým tvarům obličeje. Z optiky budete odcházet s novými brýlemi, které vám pomohou k lepšímu vidění, ale také vám budou opravdu slušet. Odborný personál vám zhotoví i brýle na předpis. Samozřejmostí je záruční a pozáruční servis na všechny brýle zakoupené v optice v Litomyšli. Opravy a servis brýlí Oční optiku Ivany Seidlové v Litomyšli navštivte i v případě, kdy se vám oblíbené brýle vlivem neopatrnosti či častého používání poškodily. Personál optiky je prohlédne a informuje vás o možnostech opravy, případně doporučí nové brýle v podobném stylu. Optika provádí profesionální výměny skel, letování, výměny šroubků a sedel i čištění ultrazvukem. Oční optika je k dispozici zákazníkům každý všední den vždy od 9:00 do 12:00 hodin a od 13:30 do 17:00 hodin.

JOY OPTIK: síť poboček očních optik, Brno

Nopova 33, 615 00 Brno
+420 736 626 048
Jste z Brna nebo okolí a potřebujete si nechat změřit zrak, koupit nové dioptrické brýle nebo obměnit kontaktní čočky? Pak navštivte jednu ze sedmi poboček sítě JOY OPTIK, které provozuje paní Olga Šedivá. Díky výhodným cenám, pečlivému přístupu a erudovanosti personálu patří tyto oční optiky mezi oblíbené a dlouhodobě vyhledávané stálými i novými zákazníky. Oční optiky JOY OPTIK – na 7 místech v Brně Síť očních optik JOY OPTIK provozuje v tuto chvíli celkem 7 poboček na území Brna. Díky tomu nemusíte pro nové brýlové čočky nebo obruby chodit daleko. Kde se pobočky nachází? Největší výběr sortimentu a nejširší nabídku služeb najdete v pobočce na ulici Zahradního ve 2. patře zdejší polikliniky. Další brněnské pobočky se pak nachází v Židenicích (2 provozovny), Komíně, Líšni, Černých Polích, a Bohunicích. Přesné adresy a otevírací doby naleznete na internetových stránkách JOY OPTIK. Dioptrické brýle a kontaktní čočky Oční optika JOY OPTIK v Brně nabízí širokou paletu různých typů brýlových obrub ve všech cenových kategoriích. Z mnoha typů kovových, plastových, vrtaných, panských, dámských, dětských a dalších si bezpochyby vyberete. Zkušený personál vám s výběrem vhodného typu pomůže a doporučí takové brýle, které vám budou slušet i vzhledem k tvaru obličeje. Oční optika JOY OPTIK nabízí všechny typy brýlových čoček včetně samozabarvovacích, multifokálních, pracovních, kancelářských i minerálních. Zákazníkům dodává i kvalitní sluneční brýle, kontaktní čočky a doplňkový sortiment včetně obalů na brýle a čisticích sad. Měření zraku – při nákupu brýlových obrub zdarma V pobočkách očních optik na ulici Zahradníkova a Bubeníčkova si můžete nechat změřit zrak profesionálními měřicími přístroji. Pro ty, kteří v optice následně zakoupí brýlové obruby v ceně alespoň 1500 Kč, je služba měření zraku zcela zdarma.
Optika u Stodolní patří mezi moderní rodinnou firmu, která navazuje na více než 50letou tradici. Potřebujete nové dioptrické nebo sluneční brýle? Pak navštivte provozovnu optiky, která se nachází v samém centrum Ostravy. V nabídce najdete široký sortiment dioptrických i slunečních brýlí, který je stále rozšiřován a doplňován o nové modely v souladu s aktuálními trendy. Optika u Stodolní disponuje moderními přístroji a svým zákazníkům zajišťuje i velmi přesné měření. Rozsáhlý sortiment dioptrických i slunečních brýlí V optice si vyberete z širokého sortimentu pánských, dámských i dětských brýlových obrub. Sortiment je obměňován každý měsíc. V nabídce najdete brýlové obruby a čočky v různých cenových relacích od levnějších po luxusní brýle světoznámých značek. Součástí nabízeného sortimentu jsou i speciální produkty, mezi které patří například skládací obruby Clain, dámské brýle na líčení nebo XXL brýle. Samozřejmostí je prodej doplňkového sortimentu – obalů, čističů, utěrek a mnoho dalšího. Zabrušování skel Optika u Stodolní zabrušuje a vsazuje všechny typy čoček s maximální přesností. Provádí zábrus, drážkování i vrtání skel do brýlí. Dioptrické brýle na přání zákazníka osadí čočkami skleněnými, plastovými i s různým indexem zlomu. Brýle zhotovuje jak na lékařský předpis, tak soukromě. Optika se soustředí na to, aby o zrak svých pacientů pečovala komplexně. Proto prodává mimo jiné i pomůcky pro slabozraké na lékařský předpis i další zboží, například lupy s osvětlením, dalekohledové brýle či hodinářské lupy. Provádíme i odborné vyšetření zraku na brýle i kontaktní čočky. Měření dioptrií pomocí nejmodernějších přístrojů Optika u Stodolní je vybavena špičkovými přístroji, díky kterým je schopna vyrobit korekční pomůcky na nejvyšší možné úrovni. Optika měří s přesností až na jednu setinu dioptrie, ať už jde o čočky sférické, bifokální, torické, multifokální nebo dětské prismatické. Potřebujete si při výběru nových slunečních nebo dioptrických brýlí nechat poradit? V ostravské Optice u Stodolní vám pomohou s výběrem a doporučí i vhodné způsoby péče o brýle.

Peřiny z umělých vláken ocení hlavně alergici

Doma jsme jednu dobu byli všichni stále nemocní, u dětí se postupně rozvíjela alergie atp, nebylo to úplně nej...

Nůž sekačky ovlivní kvalitu sečení. Víme, jak jej vybrat

Jen chci informovat, že se na trhu s noži objevil nový hráč, česká firma ABBECON. Vyrábějí nože na jakýkoliv t...

Číslo popisné a číslo orientační: rozdíl je nepatrný, avšak zásadní

Je absurdní že všude na světě se používá jen ulice, číslo, PSČ, ale českým postakum to nestačí, a potřebují da...

Cena plynu klesla, zaplatíte za něj letos méně? Záleží i na dodavateli

Nějak jsem si nevšiml, že by cena plynu klesala, tak možná loni v tuhle dobu ano, ale letos to naopak leze nah...

S novými službami šetří zákazníci Europe Easy Energy peníze, čas i přírodu

Svojí nabídku za dobu co je máme celkem rozšířili, není to tak dlouho co jsem s nimi k elektřině do sjednal ze...