Perfect Door, s.r.o.: specialista na garážová vrata, Praha-východ

Společnost Perfect Door, s.r.o. se zaměřuje na výrobu kvalitních garážových vrat a dodávku jednotlivých komponentů. Sídlí v obci Zdiby (okr. Praha-východ), prostřednictvím partnerů však dodává a montuje vrata po celé České republice. Společnost vyrábí garážová vrata všech typů, ta vynikají kvalitní povrchovou úpravou a nadstandardními izolačními vlastnostmi. Společnost Perfect Door vyrábí také průmyslová vrata a dodává pohony, systémy automatizace a další produkty.

Garážová vrata s nadstandardními izolačními vlastnostmi

Společnost se již řadu let specializuje na vývoj a výrobu garážových vrat. Vrata vyrábí v širokém sortimentu od cenově výhodných vrat bez izolace až po plně izolovaná vrata v různých barevných provedeních. Příkladem garážových vrat s nadstandardními izolačními vlastnostmi jsou vrata OLYMPS DOOR, která jsou sestavena z kompaktních sendvičových sekcí.

Těsnění vrat je řešeno moderním systémem přímo v horních částech jednotlivých sekcí. Díky tomu je schopnost izolace na velmi vysoké úrovni, garážová vrata navíc vynikají i hladkým chodem a vysokou trvanlivostí. Vyhledávaná jsou vrata s povrchovou úpravou woodgrain, která věrně imituje strukturu dřeva. V nabídce najdete garážová vrata sekční, dvoukřídlá, ale také rychloběžná.

Průmyslová vrata odolají vysoké zátěži

Kromě garážových vrat pro rodinné domy se společnost Perfect Door specializuje také na dodávku profesionálních průmyslových vrat. V současné době nabízí dva typy průmyslových vrat, a to ocelová a hliníková. Oba druhy vynikají pevností a kvalitou a jsou zkonstruované tak, aby bez problémů odolávaly i vysoké zátěži. Firma dodá průmyslová vrata v krátkém termínu po celém území České republiky.

Pohony a systémy automatizace garážových vrat

Společnost Perfect Door se sídlem v obci Zdiby (okr. Praha-východ) klade důraz na kvalitu jednotlivých komponent. Patří mezi ně především nejrůznější pohony, které zajistí bezproblémové a rychlé automatické otevírání vrat a bran. Používá pohony bran, garážových vrat a průmyslových vrat od předních evropských výrobců. Firma dodává také kompletní systémy pro automatizaci vrat, ale i jiných zařízení v domě, od osvětlení přes žaluzie a markýzy po zavlažovací systémy.

Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla OPTIMI®

Dubečská 74/4, 100 00 Praha 
+420 274 818 721
Firma Optimi se se svým přídavným systémem zasklení domů OPTIMI® pohybuje na trhu už více než dvacet let. Optimi je licenčním výrobcem zasklívacího systému pro lodžie domů dle světového patentu WO 89/05389 a je držitelem Certifikátu jakosti ČSN ISO 9001: 2009. Pokud hledáte originál a kvalitu, provozovna firmy Optimi v Brně je pro vás otevřená každý všední den od 7 hodin do 15.30 hodin. Zasklívací systém OPTIMI® je vhodný pro lodžie rovné, rohové, i pro jednostranně či oboustranně částečně předsunuté. Se systémem OPTIMI® ušetříte Důvodů, proč nad zasklívacím systémem lodžií uvažovat, je několik. K hlavním výhodám zasklívaných lodžií a balkonů patří dodatečná izolace bytu, díky které se výrazně sníží spotřeba energií, omezení hluku a prašnosti z ulice, nebo ochrana před povětrnostními vlivy. Zasklívané balkony a lodžie zvyšují bezpečnost objektu. Vašemu pohledu do přírody bude něco překážet, bezrámový systém firmy Optimi neruší vzhled budovy, ani výhled po okolí. Firma používá tvrzená skla. Se zasklívacími systémy OPTIMI® se snadno manipuluje a možnost kompletního odsunutí skla na stranu vám zajistí pohodlné a bezpečné mytí. Zvláštní údržba zasklívacích systémů OPTIMI® není potřeba, stačí pouze jednou ročně namazat pojezdová kolečka silikonovým olejem. Pořezání u systémů OPTIMI® díky použití bezpečnostního skla nehrozí. Originál je jen jeden Zasklívací systém z bezpečnostního tvrzeného skla a hliníkových profilů pro mobilní zasklení lodžií a výklenků domů firmy Optimi je jediným originálem na českém trhu. Systém má za sebou řadu inovačních vylepšení a od původního systému se liší ve všech součástkách kromě horního rozdvojeného vedení. Originál firmy Optimi nese označení chráněným názvem „OPTIMI" nebo „OPTIMI KoknoVADRO". Zasklívání lodžií a balkónů
Chcete si pořídit garážová vrata, žaluzie nebo venkovní rolety a hledáte zkušenou a ověřenou specializovanou firmu? Společnost GAR-Mont Vrata se sídlem v obci Lipov v okrese Hodonín se zaměřuje na prodej a montáž garážových vrat a stínicí techniky. Na trhu působí již řadu let, během kterých si získala své renomé. Garážová vrata a další produkty od firmy doporučuje i olympijský vítěz Jaroslav Kulhavý. Garážová vrata a stínicí technika od ověřených výrobců Firma GAR-Mont Vrata se zaměřuje jen na dodávku kvalitních výrobků od ověřených dodavatelů. Proto jsou garážová vrata a stínicí technika (žaluzie, venkovní rolety) odolné a vynikají mnohaletou životností. Firma spolupracuje s prvotřídním výrobcem TOORS a dodává a montuje jejich sekční garážová vrata s torzními i taženými pružinami. Dále montuje i sekční garážová vrata HORMANN a KRUŽÍK. Díky spolupráci s více dodavateli provede návrh a montáž vrat přesně podle požadavků zákazníka. Ten si vybere rozměry, způsob ovládání, použité mechanismy i barevné provedení. Firma se specializuje také na průmyslová garážová vrata a rolovací vrata. Stínicí technika – žaluzie a venkovní rolety Společnost GAR-Mont Vrata se sídlem v obci Lipov se nezaměřuje jen na garážová vrata, ale také stínicí techniku. Do soukromých, komerčních i veřejných objektů namontuje žaluzie i venkovní rolety. Stínicí technika se vyznačuje použitím kvalitních materiálů, které odolávají i náročným povětrnostním podmínkám. Současně vyniká skvělými izolačními vlastnostmi, díky kterým ušeříte na vytápění a v létě docílíte příjemné pokojové teploty. Žaluzie i venkovní rolety

Česká okna: montáž a servis oken, okr. Liberec

Pěnčín 69, 463 45 Pěnčín
+420 774 140 221
Firma Česká okna pod vedením Jaroslava Karla se zabývá kompletní výměnou plastových oken, dveří či hliníkových komponent zimních zahrad. Česká okna provádí montáž i demontáž včetně doprovodných prací, jakými jsou například likvidace starých oken a dveří nebo zednické začištění. Firma se také orientuje na výměnu parapetů, instalaci žaluzií a sítí proti hmyzu. Česká okna mají otevřeno od pondělí do pátku, konkrétní termíny montáží se domlouvají individuálně. Nabídka služeb v oblasti výměn či opravy oken a dveří Česká okna se zabývají výměnou oken a dveří, ale také jejich komplexním servisem. Pokud se potýkáte s nadměrným rosením skel, nedostatečným těsněním nebo zatékáním po jejich obvodu, obraťte se na firmu Česká okna, která všechny tyto závady dokáže spolehlivě odstranit. Firma také nabízí opravu skel, těsnění pro vylepšení tepelné izolace nebo seřízení kování pro zlepšení mechanického fungování oken. Česká okna a dveře z kvalitního německého profilu Firma dodává okna a dveře výhradně od českého výrobce, který k jejich výrobě používá velmi kvalitní německé profily REHAU. V nabídce najdete profily s pětikomorovým či šestikomorovým systémem. Dodávaná okna a dveře disponují německým celoobvodovým kováním značky ROTO NT. To již v základním provedení splňuje všechny podmínky pro třetí bezpečnostní stupeň. Profil REHAU GENEO 86 disponuje hloubkou 86 mm. V nabídce najdete variantu s černým či šedým těsněním. Tento profil bývá zasklený standardním izolačním trojsklem. Druhým nabízeným profilem je REHAU EURO 70 s hloubkou 70 mm, podle výběru zákazníka bývá zasklený dvojsklem nebo trojsklem. Široký výběr barevných provedení Ve spolupráci s firmou Česká okna přizpůsobíte okna či dveře svým potřebám. V nabídce naleznete mnoho barevných variant žaluzií, vybírat můžete z klasických odstínů i nadstandardních barev dřevodekoru. V několika barvách lze pořídit také profily. V katalogu si vyberete od základní bílé až po moderní design v imitaci dřeva. Se zbytkem okna můžete barevně sladit také sítě proti hmyzu nebo nosníky žaluzií díky speciálním fóliím imitujícím dřevo.

Win Servis: výroba a montáž zimních zahrad a jiných konstrukcí, Praha

Počátecká 8/1101, 140 00 Praha
+420 777 993 173
Společnost Win Servis se sídlem v městské části Praha 4 se specializuje na výrobu a montáže zimních zahrad, atypických konstrukcí a opláštění budov. Po domluvě se zákazníkem navrhne, vyrobí a namontuje designové hliníkové pergoly, zastřešení, bazénové haly i zábradlí. Zaměřuje se také na montáže hliníkových oken a dveřních a fasádních systémů. Designové zimní zahrady na míru Chtěli byste mít doma krásnou zimní zahradu, která se stane důležitým prvkem vašeho bydlení? Obraťte se na společnost Win Servis, která má s návrhem, výrobou a montáží zimních zahrad z hliníku bohaté zkušenosti. Zimní zahrady vyrábí z hliníkových systémů schüco, které vynikají odolností, vynikajícími izolačními vlastnostmi a moderním působivým designem. V případě zájmu zajistí společnost Win Servis i výrobu kombinovaných zimních zahrad, kde mohou být obvodové stěny plastové či dřevěné. Střecha je vždy vyrobena z hliníkových profilů. Pergoly, zastřešení i bazénové haly Kromě výroby zimních zahrad na míru se společnost Win Servis zaměřuje i na další stavby a konstrukce, jejichž základem jsou hliníkové profily. Postará se o výrobu domácí bazénové haly, díky které budete moci bazén využívat v průběhu celého roku. V minulosti firma realizovala i atypické bazénové haly s řízeným větráním a stínicí technikou. Postará se o montáže designových hliníkových pergol, které v případě zájmu doplní i o systém automatické stínicí techniky, zábradlí a další komponenty. Navrhne a vyrobí zastřešení garáží, teras a jiných prostorů dle přání a požadavků zákazníka. Výroba hliníkových oken a dveřních a fasádových systémů Společnost Win Servis vyrábí hliníková okna ze systému schüco, který je využíván po celém světě a splňuje nejvyšší nároky na design, komfort, bezpečnost i tepelněizolační vlastnosti. Hliníková okna jsou zárukou mnohaleté životnosti, pokrokové funkčnosti a komfortního bydlení. 

Pasport stavby – k čemu slouží a proč ho musíte mít i vy

Víte o někom kdo provádi pasportizaci domu v okese Benešov?

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Dobrý den, je nám líto, že se váš soused bezohledně choval při odstraňování eternitu ze střechy. Situace, kter...

Likvidace eternitu se řídí přísnými pravidly

Náš bezprostřední soused několik metrů od nás, také měnil eternit prostřednictvím odborné firmy, která však ev...

Krásná a funkční zároveň. Víme, jak si chytře zařídit koupelnu, kam se budete těšit

Ono v závěru je podle mého úplně jedno, jestli je koupelna malá, či velká. Zrovna tahle místnost by měla být h...

Vhodně zvolená podlaha vám zajistí úspory, bezpečí i pohodlí

Vhodně zvolená podlaha je za mě důležitá jak v domě, tak v bytě (v bytě především kvůli sousedům). I když za n...